Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) у Львові

Послуга Ціна
Езофагогастродуоденоскопія 650 грн
Повторна езофагогастродуоденоскопія 400 грн
Езофагогастродуоденоскопія з біопсією 800 грн

Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) — один із методів діагностичного зондування, який дає змогу зробити огляд слизової оболонки верхніх відділів жлунково-кишкового тракту (стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки). Процедуру проводять за допомогою спеціального приладу у вигляді гнучкого зонду (ендоскопа), котрий через рот вводять пацієнтові до шлунково-кишкового тракту. Для зменшення у пацієнта блювотного рефлексу під час процедури проводять місцеву анестезію.

Діагностика здійснюється амбулаторно лікарем-ендоскопістом у спеціально обладнаному кабінеті. Обстеження проводять натщесерце. Слід також утриматися від тютюнокуріння. Безпосередньо перед діагностикою необхідно зняти зубні протези та контактні лінзи, звільнитися від занадто тугого одягу. Обов'язково слід попередити лікаря про схильність пацієнта до алергічної реакції на ліки чи наявність бронхіальної астми.

Процедуру призначають пацієнтам із такими симптомами, як:

  • біль у животі;
  • хронічні захворювання органів ШКТ;
  • безпричинна втрата маси тіла;
  • наявність у калі крові тощо.

Повних протипоказань до виконання езофагогастродуоденоскопії немає. Однак процедуру з обережністю призначають людям із важкими патологіями органів серцево-судинної, дихальної чи нервової системи.

ЕФГДС дозволяє побачити й оцінити стан органів ШКТ людини: глотки, стінок стравоходу, порожнини шлунка, тонкого та товстого кишечника, жовчного міхура та жовчовивідних протоків. Це дозволяє виявити ерозії, будь-які запальні чи виразково-некротичні зміни, розвиток пухлин, а також дати оцінку ефективності терапії для подальшого корегування. Окрім цього, така процедура дає змогу взяти для проведення аналізів біоптати з різних відділів ШКТ, зразки шлункового та жовчного соку. Усе це допомагає вчасно поставити правильний діагноз і призначити ефективний терапевтичний комплекс. На відміну від рентгенівського обстеження, езофагогастродуоденоскопія може детальніше розглянути органи та виявити кровотечі, дозволяє контролювати стан відділів ШКТ після проведеної хірургічної операції, а саме загоєння, цілісність швів, наявність синців тощо.

53
9,0
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
9,2
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі "Медікавер".
  • Езофагогастродуоденоскопія 650
  • Повторна езофагогастродуоденоскопія 400
  • Езофагогастродуоденоскопія з біопсією 800
Працює з 08:00-19:00
Сб: 10:00-14:00