Цистоскопія у Львові

Цистоскопія - медичне дослідження внутрішніх стінок сечового міхура і поверхні сечівника. Діагностика та лікування проводиться за допомогою введення ендоскопа через уретру. Інструментальний метод отримання інформації має широке застосування в урології, незважаючи на болючість, досить високу вартість і можливі ускладнення при недотриманні правил гігієни.

Урологічні ендоскопи з гнучкою трубкою служать для безпосереднього огляду, аналогічні апарати у вигляді жорсткого катетера, обладнані відеокамерою і освітлювальною системою, передають картинку на екран комп'ютера, дозволяючи під зоровим контролем лікаря виробляти необхідні маніпуляції: просування трубки, цілісність слизової оболонки мочевіка, процес вилучення конкрементів і т.п.

Дане обстеження необхідно для раннього розпізнавання хвороб сечовивідної системи і нирок. Обов'язкове дослідження при онкології сечового міхура і уретри. Метод цистоскопії широко застосовується для виявлення, лікування та безкровного видалення каменів при сечокам'яній хворобі, сторонніх тіл, пухлин через природні отвори.

Відеотрансляція дозволяє визначити вид, місце розташування і розміри каменю або небажаного новоутворення і видалити його, супроводжуючи дії лікаря докладної і детальної картиною, переданою датчиками мініатюрної відеокамери на монітор.

Протипоказана цистоскопія при запальних процесах досліджуваних органів.

Вважається, що для підготовки до процедури необхідно ігнорувати бажання помочитися і терпіти якомога довше з наповненим міхуром. Це не так. Обстеження дійсно проходить при наповненому сечовому міхурі, але лікар може наповнити його самостійно, за допомогою апарату.

Заздалегідь купляють препарат для полегшення входження трубки в уретру.

Досліджувані органи повинні бути абсолютно чистими - прилад легко заносить і поширює інфекцію, загрожаючу циститом і уретритом.

Цистоскопія 1200 грн
Відеоцистоскопія 1000 грн
Відеоцистоскопія з біопсією 2500 грн
Колоноскопія з медичним сном 2700 грн
Знайдено 2 клініки

Володимир
Доброго дня.Хочу висловити щиру подяку хірургу Кіхтяк Тарасу Андрійовичу -лікар знаючий свою справу,уважний ,професійний, компетентний Вислухає спокійно не поспішаючи.Багато років хворів на варикозне розширення вен.Після появи трофічних виразок консультацій з лікарями постало питання де робити операцію.Прочитавши в інтернеті відгуки по різних клініках,ми зупинилися на клініці Корона' і не пожалкували.Подзвонивши,нам призначили зустріч.На рецепції нас зустріли приємні дівчата ввічливі,легка спокійна музика.До нас особисто підійшов Тарас Андрійович провів в кабінет ,фахово проконсультував, зробив УЗД порадив що нам краще зробити і які наслідки можуть бути Після операції в палаті запропонували каву мені і дружині.Через годину пішов додому.За три дні а потім через місяць приходив на повторний огляд робили УЗД і все безкоштовно.Також хочу подякувати пані Ірині і всьому персоналу.Рекомендую всім клініку Корона' Із вдячністю Кузьменко Володимир. Хай вам щастить.
Богдан
Висловлюю подяку Кіхтяку Т. А. І Кіхтяк І. В. та всім операційним медсестрам за вдало проведену операцію, бажаю всім здоровя мирного неба та хороших пацієнтів!!! Рекомендую всім клініку Корона!!! З повагою, Богдан
Роман
Робили мені операцію радіочастотна абляція варикозних вен в клініці Корона. Результатом задоволений. Щиро дякую лікарю Кіхтяку Тарасу Андрійовичу за професіоназм. Ввічливий, привітний, персонал. Рекомендую!
Олена
Рада, що потрапила в клініку Корона. Усе пройшло чудово і без болю. ДЯКУЮ чудовим лікарям Тарас Кіхтяк і Ірина Кіхтяк за все =)Друзі рекомендую!
Віра
Якщо Ви або Ваші батьки не знаєте, куди краще звернутися, який метод лікування обрати для вирішення проблеми варикозного розширення вен, то раджу просто записатися на консультацію в клініку "Корона ". І Вам точно порадять, і допоможуть
Віка
7,6
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
  • Колоноскопія з медичним сном 2 700
  • Цистоскопія 1 200