Ендоскопія в Хмельницькому

Знайдено 2 клініки

Сб
Дуже кваліфікований і грамотний лікар!!!! А ще просто хороша людина. Зверталась я до неї неодноразово. Завжди допоможе, проконсультує, розкаже. Дякую Вам!!!! Здоров'я Вам та Вашій сім'ї
Олена Яремчук
Дуже дякую лікарю за чуйність та професіоналізм.На жаль мою невідому хворобу Наталя Володимирівна не вилікувала, але дала поради, як діяти далі.Сподіваюся, що у мене все вийде і хвороба відступить.Лікарю бажаю вдячних пацієнтів та успіхів у вашій нелегкій роботі.Процвітання Вам!!!
По совету подруги записалась на прием к Виктору Геогриевичу, так нужно было пройти УЗИ по-женски. Сначала я немного стеснялась, но врач успокоил меня и расположил к общению. Обследование прошло быстро, результаты порадовали. Врач объяснил некоторые непонятные для меня вопросы и пожелал выздоровления. Спасибо большое за помощь. Всем рекомендую.
Олена
Наталія Володимирівна дуже кваліфікований невролог, та прекрасна людина. Зверталася не один раз, лікуванням та результатом задоволена.
олена
Проживаю в мікрорайоні "озерна ",дуже задоволена що відкрився медичний центр(Медіка),тут можна здати аналізи,пройти різні обстеження,та отримати кваліфіковану допомогу,як дітям так і дорослим.
Іра
Медичний центр «Medica» (МЕДІКА) допоміг мені позбутися мігрені. Приступи траплялися часто, декілька разів на місяць. Терпіни вже не мала сили. Не можу сказати, що лікування пройшло швидко, але головне, це результат. Головні болі перестали мене тривожити. Почуваюся добре.
5,4
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 18 Б
Медичний центр "Medica" (МЕДІКА) — сучасна багатопрофільна клініка, надає пацієнтам повний комплекс послуг з різних медичних напрямків. Лікарі установи в своїй роботі використовують тільки сучасні препарати і перевірені методи терапії.
  • Кольпоскопія 180
4,3
Хмельницький вул. Ватутіна, 14
Багатопрофільний медичний центр "Вілєна" створений у 1998 році, проводить клінічну діагностику та лікування різних захворювань загальномедичного напрямку. В штаті поліклініки працюють доктор медичних наук, професор, лікарі вищої категорії кваліфікації.
  • Кольпоскопія