Бронхоскопія у Львові

Бронхоскопія - ефективний метод обстеження і лікування

бронхів з використанням мініатюрного оптичного приладу - фіброендоскопа. Інформацію одержують за допомогою занурення в порожнинні органи спеціального апарату, обладнаного системою датчиків і освітлення.

Дослідження аналізує загальну протяжність, діаметр прохідності бронхіального дерева, цілісність слизової оболонки бронхів, а також виявляє вогнище запалення і його вираженість.

Бронхоскопія досліджує пухлини, збільшені лімфовузли легеневих коренів, новоутворення, нагноєння, великі скупчення мокротиння, кровохаркання невідомого походження, абсцедуючі пневмонії, туберкульоз.

Необхідно проводити функціональну діагностику за допомогою бронхоскопа при підозрі на метастазування в легенях, запальний процес, скарги на утруднене дихання, тривалий безсимптомний кашель, затемнення на рентгенологічному знімку.

Протипоказань до дослідження досить багато. Це стенози трахеї (гортані), гострий інсульт, інфаркт міокарда менш шестимісячної давнини, серйозні порушення серцебиття, бронхоспазм, серцево-легеневі захворювання 2-3 ступеня, загострення бронхіальної астми, підвищений тиск, схильність до епілептичних припадків і шизофренія в анамнезі змушують відмовитися від бронхоскопічного обстеження.

Відмовляються від вживання їжі за 8-10 годин до процедури, зазвичай вона призначається на першу половину дня. За призначенням лікуючого лікаря, з метою діагностики або лікування виявленої патології, хворому пропонують сісти або прилягти. Використовують двохвідсотковий спрей лідокаїну для місцевої анестезії.

Увага, за наявності алергічної реакції на даний анестетик, повідомте доктору заздалегідь. Потрібно морально підготуватися до тієй обставини, що бронхоскоп вводять в легені і бронхи через ріт і ніс. Це трохи дискомфортно, але не завдає болю і триває недовго, поки мініатюрна відеокамера реєструє стан дихальних шляхів

Бронхоскопія діагностична 1400 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Лілія
Щира та уклінна подяка керівнику медичного центру Novo, пану Тарасу, та його команді! Це направду професіонали своєї справи ,це професіонали високого рівня! Дякуємо за вашу привітність , приємну та легку атмосферу і підхід ,який ви знайшли до дитини і зробили МРТ обстеження голівки максимально комфортним і не страшним для дитячого сприйняття! Це була справжня космічна пригода для неї і все завдяки вашій майстерності, людяному та чуйному підходу! У донечки 6,5 років залишилися самі позитивні та приємні враження після обстеження,тому дякуємо ще раз і ще раз, що є такі лікарі і такий чудовий центр в нашому місті Львові! Щира подяка від нас!!!Дай Боже вам усім міцного здоров'я!
Леся
Сьогодні незовсім приємну процедуру лікар Кравець Олег Олексійович провів комфортно і безболісно.Щиро вдячна п.лікарю за професійність, людяність і уважність.Привітний персонал дякую.
Анастасия
Дуже пощастило потрапити на прийом до Олександри Михайлівни Горайської,надала вірне лікування,вилікувала дитину.Дуже їй вдячні
Назар
Викрикач Назар Михайлович- чудовий спецеаліст. Задоволений! Рекомендую!
Анастасія
Клініка чудова! Рекомендую!
Богдан
Спеціалісти своєї справи. Привітний персонал.
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • Бронхоскопія діагностична 1 400
5,2
Львів вул. Огієнка, 5
р.Галицький (Центр)
Чиж Лілія Борисівна лікар вищої категорії. Спеціалізується на ендоскопії гортані та трахео-бронхіального дерева, бронхології. Займається проблемами довготривалого кашлю, субатрофії слизової оболонки, санацією трахео-бронхіального дерева, діагностикою різних захворювань трахео-бронхіального дерева.
  • Відеобронхоскопія діагностична із збереженням результатів на відеоносіях 877
  • Відеобронхоскопія лікувальна (санаційна) 956