Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кольпоскопія у Львові

Послуга Ціна
Кольпоскопія 250

Кольпоскопія матки — це медичний метод функціональної діагностики внутрішньої оболонки піхви і матки. Результати дослідження отримують за допомогою кольпоскопа, що представляє собою бінокулярний мікроскоп, обладнаний системою лінз і підсвічуванням для різнопланового збільшення і детального розгляду кольпоскопических картин. Перед початком процедури прилад вводять в цервікальний канал, розводячи стінки піхви спеціальним дзеркалом для гінекологічних оглядів.

Існує кольпоскопія проста (без медикаментів) і розширена, яка проводиться для отримання інформації після додаткового тестування стану слизової. Розширена кольпоскопія передбачає обробку слизової оболонки розчином Люголя і оцтовою кислотою, щоб виявити підозрілі ділянки тканинної дисплазії. При необхідності проводиться біопсія з використанням спеціальної голки. Висічення тканини для гістологічного дослідження супроводжується деякими дискомфортними відчуттями, але не викликає біль. Гістологічне заключення вкаже на походження процесу (доброякісне або злоякісне), а також визначить доцільність і обсяг хірургічного втручання. Розширена кольпоскопія шийки матки займає близько 15 хвилин. Дослідження призначається, якщо попередні мазки, взяті при гінекологічному огляді, виявили наявність атипових клітин.

Кольпоскопія шийки матки: показання

Серед показань, коли призначається кольпоскопія шийки матки, варто виділити:

  • генітальні бородавки;
  • передракові процеси (дисплазія);
  • злоякісне ураження органів.

Кольпоскопія матки дає можливість виявити атипові зони, встановити характер змін, точну їх локалізацію, визначити доцільність біопсії і ділянку для видалення тканини. Методика дозволяє провести диференціювання між захворюваннями досліджуваної зони, визначити методику лікування (консервативну або оперативну). При вагітності кольпоскопія шийки матки виконується з метою виявлення інвазивних захворювань, ризику формування злоякісних новоутворень. Усе це обумовлено відсутністю обстеження при плануванні вагітності. Якщо у жінки діагностується раковий процес, підвищується ризик інтенсивної прогресії, так як імунітет ослаблений. До протипоказань варто віднести перші 2 місяці післяпологового періоду та після операції на репродуктивних органах. Також потрібно сказати лікареві про наявність алергічних реакцій на йод, оцтову кислоту, якщо планується розширена процедура.

Щоб зробити кольпоскопію інформативною, напередодні за 1-2 дня не рекомендується користуватися тампонами, проводити спринцювання, необхідно утриматися від інтимної близькості. Найбільш сприятливим часом для здійснення обстеження вважається період за 2-3 дні до початку менструації або відразу після її закінчення.

Що таке Кольпоскопія?

Novo (Ново), медичний центр

9,64
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.4
Пн — Пт: 08:30-21:00 Сб: 09:00-19:00

Ніка і К

8,47
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування...
  • Кольпоскопія 250
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 9.3
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00

Астар

7,25
Львів вул. Зигзаг, 5 р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • Кольпоскопія 180
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 9
Пн — Пт: 09:00-18:00

СаВаМед

7,16
Львів вул. Донцова, 20/2а р.Личаківський
Приватна медична клініка "СаВаМед" спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
  • Кольпоскопія
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.2
Пн — Пт: 09:00-18:00

Медичний центр - ДВ

5,70
Львів вул. Дорошенко, 65, корп. 2 р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення...
  • Кольпоскопія 300
Записатися на прийом
Пн — Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00