Електрокардіографія (ЕКГ) у Львові

ЕКГ серця — інформативна інструментальна методика кардіологічних досліджень, заснована на вимірі електричних імпульсів серцевого м'яза в динаміці і статиці. Сучасні методи діагностики (з навантаженням, колірним картуванням) дозволяють провести диференціальну діагностику симптомів захворювань на різних стадіях. ЕКГ діагностика визнана абсолютно нешкідливою і безпечною для здоров'я, широко застосовується при обстеженні вагітних жінок і немовлят.

ЕКГ серця має кілька різновидів.

• Холтерівське моніторування має на увазі дослідження серцевої діяльності протягом доби з урахуванням фізичного, розумового навантаження, стресових ситуацій, прийому їжі, періодів відпочинку.
  • ЕКГ з навантаженням передбачає проведення тестів після введення медикаментозних засобів і фізичної активності.
  • Черезстравохідна — використовується при неінформативності методики через грудну стінку.

ЕКГ не має протипоказань, однак виділяють деякі стани, що ускладнюють проведення дослідження. До них відноситься ожиріння, травма грудей, велика кількість волосся на грудях у чоловіків, що перешкоджає щільній фіксації електродів. Кардіограма серця в деяких випадках виходить неінформативної через кардіостимулятор. Що стосується обстеження з навантаженням, до числа протипоказань варто віднести гострий інфаркт, неконтрольовану гіпертонічну хворобу, важку кардіальную недостатність, гострий інфекційний процес, підозру на розшарування судинної аневризми, важкі аритмії, декомпенсовану стадію ренальної, респіраторної недостатності. ЕКГ (черезстравохідна) забороняється для проведення при захворюваннях стравоходу, наприклад, стриктурах, дивертикулах, онкологічних новоутвореннях доброякісного і злоякісного генезу.

Електрокардіограма: показання

Електрокардіограма призначається:

• для планового обстеження вагітних, підлітків, спортсменів, «робітничого класу», в передопераційному періоді;
  • для додаткової діагностики при ендокринній, респіраторній патології;
  • з метою підтвердження діагнозу кардіальних захворювань (гіпертонії, перикардиту, вад, порушень ритму, кардіальної недостатності, ІХС);
  • для відстеження динаміки в процесі медикаментозного або кардіохірургічного лікування.

Електрокардіограма використовується як скринінг для діагностики інфаркту міокарда, стенокардії, ішемії міокарда, тромбоемболії легеневої артерії, тампонади серця. Електрокардіограма серця використовується не тільки для діагностики кардіальної патології. Грамотно проведене і розшифроване фахівцем дослідження допомагає виявити порушення в усіх органах і системах людини через вторинні зміни в серцевому м'язі.

Планове ЕКГ, що визначає електричну активність міокарда, проводиться всім пацієнтам, госпіталізованих в стаціонар. Діагностика входить до переліку обов'язкового обстеження співробітників підприємств при профілактичних оглядах для своєчасного виявлення патологій серцево-судинної системи. Завдяки графічній побудові кардіограми лікареві вдається виявляти на ранньому етапі перші ознаки кардіальної недостатності, порушень провідності імпульсу по міокарду, оцінити силу, послідовність скорочень, виявити вогнища запалення, ішемії. ЕКГ в ургентному порядку показано при підозрі на токсичну, ішемічне, інфекційне ураження міокарда. Процедура займає 10-15 хвилин, протягом яких пацієнт знаходиться в положенні лежачи (при звичайному дослідженні). Якщо ж виконується холтерівське моніторування, людина займається звичними справами протягом доби, реєструючи свої дії в щоденнику.

Процедура не вимагає спеціальної підготовки. Для кращого контакту шкіри з електродами чоловікам рекомендовано позбутися надмірної кількості волосся в області грудей. Інформативність процедури також залежить від правильного розташування електродів, так як їх зміщення на 1 сантиметр призводить до деформації комплексів, отримання неякісної плівки з результатами реєстрації роботи серця.

Електрокардіограма з трактуванням результатів 230 грн
ЕКГ 150 - 500 грн
Електрокардіограма (ЕКГ) з розшифруванням (Розшифровка в складі консультації) 600 грн
Електрокардіограма 100 грн
Трактування ЕКГ 170 грн
Знайдено 29 клінік

Сб Нед Цілодобово
Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Лілія
Щира та уклінна подяка керівнику медичного центру Novo, пану Тарасу, та його команді! Це направду професіонали своєї справи ,це професіонали високого рівня! Дякуємо за вашу привітність , приємну та легку атмосферу і підхід ,який ви знайшли до дитини і зробили МРТ обстеження голівки максимально комфортним і не страшним для дитячого сприйняття! Це була справжня космічна пригода для неї і все завдяки вашій майстерності, людяному та чуйному підходу! У донечки 6,5 років залишилися самі позитивні та приємні враження після обстеження,тому дякуємо ще раз і ще раз, що є такі лікарі і такий чудовий центр в нашому місті Львові! Щира подяка від нас!!!Дай Боже вам усім міцного здоров'я!
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Леся
Сьогодні незовсім приємну процедуру лікар Кравець Олег Олексійович провів комфортно і безболісно.Щиро вдячна п.лікарю за професійність, людяність і уважність.Привітний персонал дякую.
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • Електрокардіограма з трактуванням результатів 230
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 350
Львів вул. Щирецька, 36/5
р.Залізничний
VeroMed – це багатопрофільний медичний центр, що відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Cпеціалісти МЦ забезпечать Вас лише якісним медичним обслуговуванням. Колектив центру – це велика дружня сім’я. І вони з великою любов’ю і турботою відносяться до кожного свого пацієнта. Лікарі медичного центру "VeroMed" постійно підтримують...
  • Електрокардіограма серця (ЕКГ 12-каналів) 300
  • Електрокардіограма серця (ЕКГ 12-каналів) без трактування 150
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
  • ЕКГ 150
8,9
Львів вул. Караджича, 29 Б
р.Залізничний
Дельта Мед — це сучасний медичний центр, що розташувався в самому центрі Львова. Основна перевага клініки — це передове обладнання, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. За рахунок високої ефективності діагностичних заходів, фахівці призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Діагностика та лікування...
  • Електрокардіограма 100
8,9
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
  • ЕКГ з трактуванням 330
  • ЕКГ без трактування 160
  • Трактування ЕКГ 170
  • Проведення ЕКГ вдома 1 090
8,8
Акції
Львів вул. Липова Алея, 15
р.Галицький (Центр)
Багатопрофільний медична клініка "IQMED" надає діагностичні та лікувальні послуги на основі доказової медицини та практичного досвіду. Спеціалізація клініки це сімейна медицина, кардіологія, доросла та дитяча психіатрія, ендокринологія, гастроентерологія, неврологія, , акушерство та гінекологія а також УЗД всіх органів.
  • Запис ЕКГ (без розшифрування) 200
  • Реєстрація ЕКГ з розшифруванням (заключенням) 250
8,8
Львів вул. Угорська, 17
р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
  • Електрокардіограма(ЕКГ) без трактування результату 150
  • Електрокардіограма(ЕКГ) з трактуванням результату 250
Львів, вул. Угорська, 17
8,7
Львів вул. Костя Левицького, 55а
р.Залізничний
Центр лікування складних випадків безпліддя Паренс-Україна являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • ЕКГ 500
8,6
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10
р.Франківський
Надійний медичний простір, в основі якого зароджується культура здорового, щасливого та задоволеного пацієнта. Працюємо з передовими медичними технологіями та застосовуємо унікальні мультидисциплінарні підходи. У клініці працюють лікарі-науковці та лікарі з досвідом більше 20 років. Команда лікарів працює у форматі консиліума для вибору тактики ведення...
  • ЕКГ з розшифруванням 370
  • Запис електрокардіограми 250