Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Електрокардіографія (ЕКГ) у Львові

Послуга Ціна
ЕКГ з трактуванням результату 50 грн
ЕКГ з розшифруванням та консультацією лікаря 420 грн
Електрокардіографія (ЕКГ) з 6 років 150 грн
Електрокардіографія (ЕКГ) 90 - 190 грн
Електрокардіографія 100 грн

ЕКГ серця — інформативна інструментальна методика кардіологічних досліджень, заснована на вимірі електричних імпульсів серцевого м'яза в динаміці і статиці. Сучасні методи діагностики (з навантаженням, колірним картуванням) дозволяють провести диференціальну діагностику симптомів захворювань на різних стадіях. ЕКГ діагностика визнана абсолютно нешкідливою і безпечною для здоров'я, широко застосовується при обстеженні вагітних жінок і немовлят.

ЕКГ серця має кілька різновидів.

 • Холтерівське моніторування має на увазі дослідження серцевої діяльності протягом доби з урахуванням фізичного, розумового навантаження, стресових ситуацій, прийому їжі, періодів відпочинку.
 • ЕКГ з навантаженням передбачає проведення тестів після введення медикаментозних засобів і фізичної активності.
 • Черезстравохідна — використовується при неінформативності методики через грудну стінку.

ЕКГ не має протипоказань, однак виділяють деякі стани, що ускладнюють проведення дослідження. До них відноситься ожиріння, травма грудей, велика кількість волосся на грудях у чоловіків, що перешкоджає щільній фіксації електродів. Кардіограма серця в деяких випадках виходить неінформативної через кардіостимулятор. Що стосується обстеження з навантаженням, до числа протипоказань варто віднести гострий інфаркт, неконтрольовану гіпертонічну хворобу, важку кардіальную недостатність, гострий інфекційний процес, підозру на розшарування судинної аневризми, важкі аритмії, декомпенсовану стадію ренальної, респіраторної недостатності. ЕКГ (черезстравохідна) забороняється для проведення при захворюваннях стравоходу, наприклад, стриктурах, дивертикулах, онкологічних новоутвореннях доброякісного і злоякісного генезу.

Електрокардіограма: показання

Електрокардіограма призначається:

 • для планового обстеження вагітних, підлітків, спортсменів, «робітничого класу», в передопераційному періоді;
 • для додаткової діагностики при ендокринній, респіраторній патології;
 • з метою підтвердження діагнозу кардіальних захворювань (гіпертонії, перикардиту, вад, порушень ритму, кардіальної недостатності, ІХС);
 • для відстеження динаміки в процесі медикаментозного або кардіохірургічного лікування.

Електрокардіограма використовується як скринінг для діагностики інфаркту міокарда, стенокардії, ішемії міокарда, тромбоемболії легеневої артерії, тампонади серця. Електрокардіограма серця використовується не тільки для діагностики кардіальної патології. Грамотно проведене і розшифроване фахівцем дослідження допомагає виявити порушення в усіх органах і системах людини через вторинні зміни в серцевому м'язі.

Планове ЕКГ, що визначає електричну активність міокарда, проводиться всім пацієнтам, госпіталізованих в стаціонар. Діагностика входить до переліку обов'язкового обстеження співробітників підприємств при профілактичних оглядах для своєчасного виявлення патологій серцево-судинної системи. Завдяки графічній побудові кардіограми лікареві вдається виявляти на ранньому етапі перші ознаки кардіальної недостатності, порушень провідності імпульсу по міокарду, оцінити силу, послідовність скорочень, виявити вогнища запалення, ішемії. ЕКГ в ургентному порядку показано при підозрі на токсичну, ішемічне, інфекційне ураження міокарда. Процедура займає 10-15 хвилин, протягом яких пацієнт знаходиться в положенні лежачи (при звичайному дослідженні). Якщо ж виконується холтерівське моніторування, людина займається звичними справами протягом доби, реєструючи свої дії в щоденнику.

Процедура не вимагає спеціальної підготовки. Для кращого контакту шкіри з електродами чоловікам рекомендовано позбутися надмірної кількості волосся в області грудей. Інформативність процедури також залежить від правильного розташування електродів, так як їх зміщення на 1 сантиметр призводить до деформації комплексів, отримання неякісної плівки з результатами реєстрації роботи серця.

86
9,0
Знайдено 10 клінік

Працюють по:

Сб
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
9,0
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
 • Електрокардіографія (ЕКГ) 90
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,2
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
9,0
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
 • Електрокардіографія (ЕКГ) 150
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
8,9
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини.
 • Електрокардіографія (ЕКГ) 100
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
8,6
Львів вул. Угорська, 15
р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
 • ЕКГ з трактуванням результату 50
Працює з 09:00-19:00
Сб: 10:00-15:00
8,6
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
 • Електрокардіографія (ЕКГ) 100
Працює з 09:30-19:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та...
 • Електрокардіографія (ЕКГ) 190
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
7,1
Львів пр-т. Чорновола, 1
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії оказує медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
 • Електрокардіографія (ЕКГ)
Працює з
Пн: 10:00-12:00 Ср: 10:00-12:00 Пт: 10:00-12:00