Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Електрокардіографія (ЕКГ) у Львові

Послуга Ціна
ЕКГ з трактуванням результату 50 грн
Електрокардіографія (ЕКГ) з 6 років 120 грн
Електрокардіографія (ЕКГ) 50 - 150 грн
Електроенцефалограма (ЕЕГ) з трактуванням результату 300 грн

ЕКГ серця — інформативна інструментальна методика кардіологічних досліджень, заснована на вимірі електричних імпульсів серцевого м'яза в динаміці і статиці. Сучасні методи діагностики (з навантаженням, колірним картуванням) дозволяють провести диференціальну діагностику симптомів захворювань на різних стадіях. ЕКГ діагностика визнана абсолютно нешкідливою і безпечною для здоров'я, широко застосовується при обстеженні вагітних жінок і немовлят.

ЕКГ серця має кілька різновидів.

 • Холтерівське моніторування має на увазі дослідження серцевої діяльності протягом доби з урахуванням фізичного, розумового навантаження, стресових ситуацій, прийому їжі, періодів відпочинку.
 • ЕКГ з навантаженням передбачає проведення тестів після введення медикаментозних засобів і фізичної активності.
 • Черезстравохідна — використовується при неінформативності методики через грудну стінку.

ЕКГ не має протипоказань, однак виділяють деякі стани, що ускладнюють проведення дослідження. До них відноситься ожиріння, травма грудей, велика кількість волосся на грудях у чоловіків, що перешкоджає щільній фіксації електродів. Кардіограма серця в деяких випадках виходить неінформативної через кардіостимулятор. Що стосується обстеження з навантаженням, до числа протипоказань варто віднести гострий інфаркт, неконтрольовану гіпертонічну хворобу, важку кардіальную недостатність, гострий інфекційний процес, підозру на розшарування судинної аневризми, важкі аритмії, декомпенсовану стадію ренальної, респіраторної недостатності. ЕКГ (черезстравохідна) забороняється для проведення при захворюваннях стравоходу, наприклад, стриктурах, дивертикулах, онкологічних новоутвореннях доброякісного і злоякісного генезу.

Електрокардіограма: показання

Електрокардіограма призначається:

 • для планового обстеження вагітних, підлітків, спортсменів, «робітничого класу», в передопераційному періоді;
 • для додаткової діагностики при ендокринній, респіраторній патології;
 • з метою підтвердження діагнозу кардіальних захворювань (гіпертонії, перикардиту, вад, порушень ритму, кардіальної недостатності, ІХС);
 • для відстеження динаміки в процесі медикаментозного або кардіохірургічного лікування.

Електрокардіограма використовується як скринінг для діагностики інфаркту міокарда, стенокардії, ішемії міокарда, тромбоемболії легеневої артерії, тампонади серця. Електрокардіограма серця використовується не тільки для діагностики кардіальної патології. Грамотно проведене і розшифроване фахівцем дослідження допомагає виявити порушення в усіх органах і системах людини через вторинні зміни в серцевому м'язі.

Планове ЕКГ, що визначає електричну активність міокарда, проводиться всім пацієнтам, госпіталізованих в стаціонар. Діагностика входить до переліку обов'язкового обстеження співробітників підприємств при профілактичних оглядах для своєчасного виявлення патологій серцево-судинної системи. Завдяки графічній побудові кардіограми лікареві вдається виявляти на ранньому етапі перші ознаки кардіальної недостатності, порушень провідності імпульсу по міокарду, оцінити силу, послідовність скорочень, виявити вогнища запалення, ішемії. ЕКГ в ургентному порядку показано при підозрі на токсичну, ішемічне, інфекційне ураження міокарда. Процедура займає 10-15 хвилин, протягом яких пацієнт знаходиться в положенні лежачи (при звичайному дослідженні). Якщо ж виконується холтерівське моніторування, людина займається звичними справами протягом доби, реєструючи свої дії в щоденнику.

Процедура не вимагає спеціальної підготовки. Для кращого контакту шкіри з електродами чоловікам рекомендовано позбутися надмірної кількості волосся в області грудей. Інформативність процедури також залежить від правильного розташування електродів, так як їх зміщення на 1 сантиметр призводить до деформації комплексів, отримання неякісної плівки з результатами реєстрації роботи серця.

9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Анна, 23 березеня '17р.

Згідна з попереднім відгуком Все чисто,акуратно,всі тобі усміхаються,новітня апаратура... Все.....далі шукайте спеціалістів за межами Novo Коли в людини проблема ухмилочки лікарів не є доречні Шкода,на прізвище не звернула уваги(доктора,кабінет біля кабінету мрт,займається хребтом,і з нею молоденький красавчик хам,знімки голови розглядав) Прошу старших звернути увагу своїм підлеглим за зверхність Дякую

Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
9,1
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Юлія, 23 травня '17р.

Чудова клініка та кваліфіковані лікарі!

 • Електрокардіографія (ЕКГ) 90
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,2
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,9
Акції
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття центру літотрипсії та ультразвукової діагностики відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові...
Наталія, 13 лютого '17р.

в центрі є послуга ударно-хвильова терапія. Просто супер враження! Позбавляє целюліту,підтягує шкіру,навіть родові розтяжки і шрами зникають!!!!!!

 • Електрокардіографія (ЕКГ) 150
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
8,8
Львів вул. Костя Левицького, 43А
р.Личаківський
Багатопрофільний медичний центр "Тріомед" спеціалізується на діагностуванні, лікуванні, профілактиці захворювань різних органів і систем. Пацієнти центру "Тріомед" отримують наступні послуги: діагностика патологій на високотехнологічному обладнанні; консультації докторів таких профілів: хірургічного, кардіологічного, кардіохірургічного,...
Назар, 04 березеня '17р.

Когда мне понадобилась консультация опытного кардиолога, мне рекомендовали обратиться к Юхимову Л.С. Преклоняюсь перед его опытом, огромным талантом помогать пациентам с проблемами сердечно-сосудистой системы. Хотелось, чтобы в нашей медицине было побольше таких специалистов, как Юхимов.

 • Електрокардіографія (ЕКГ)
Працює з 09:00-18:00
8,4
Львів вул. Угорська, 15
р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
Сергій, 04 травня '17р.

Класна клініка

 • ЕКГ з трактуванням результату 50
 • Електроенцефалограма (ЕЕГ) з трактуванням результату 300
Працює з 09:00-19:00
Сб: 10:00-15:00
8,2
Львів, вул. Навроцького, 23 ( поліклініка, 2-й поверх)
р.Сихівський
7,9
Львів вул. Некрасова, 35 в
р.Личаківський
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
Ірина Бондаренко, 19 червеня '17р.

Дуже прикро, що такий цікавий та на зовнішній вигляд презентабельний і відповідальний медичний заклад не виконує свої зобов"язання щодо повідомлення результатів аналізів. Навіщо рекламувати такі послуги, а потім їх не надавати. 31 травня 2017 року я здавала аналіз крові на гормони щитовидної залози. При оплаті послуг мною відразу була написана заява про надання результатів аналізу на електронну пошту. Коли впродовж 3-х днів результати не прийшли, я зателефонувала до медичного закладу і запитала чому немає результатів, на що мені відповіли -не знаємо\потрібно приїхати на вул.Некрасова ( це при тому що трамвай не ходить). Навіть телефонне звернення на "гарячу лінію" не допомогло - сказали що з"ясують і передзвонять ( чого не було зроблено).Тобто тепер результати аналізів потрібно тільки "випрошувати" на місці - на Некрасова. Як би я знала всю цю канітель, то краще б звернулось за аналізами до СИНЕВО - там результати надають вчасно.

 • ЕКГ 55
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00
7,6
Львів вул. Щерецька, 36
р.Галицький (Центр)
Клініка "Паренс Україна" являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Лилия, 12 лютого '17р.

Во время беременности проходила УЗИ-диагностику у Чегринец Наталии Александровны. Она такая внимательная, всегда обращается с уважением, очень терпеливая, всегда в прекрасном расположении духа. Старалась всегда на диагностику попасть именно к ней. Спасибо.

 • Електрокардіографія (ЕКГ) 50
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
7,1
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Багатопрофільний медичний центр "КоронаМед" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
 • Електрокардіографія (ЕКГ) 50
Працює з 09:30-19:00
7,0
Львів пр-т. Чорновола, 1
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії оказує медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
Тамара, 22 вересня '16р.

Після 40 років взяла собі за правило щорічно відвідувати мамолога. У моїй сім’ї по жіночій лінії 2 випадки смертей від раку грудей. Щороку, а деколи і 2 рази на рік, коли відчуваю незначний біль звертаюсь до мамолога. На щастя, все в нормі. Лікар тримає усе під контролем. Рада, що мамолог привітний та чуйний. Приємно спілкуватись із професіоналом, який дасть пояснення на будь-яке питання.

 • Електрокардіографія (ЕКГ)
Працює з
Пн: 10:00-12:00 Ср: 10:00-12:00 Пт: 10:00-12:00