Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Електрокардіографія (ЕКГ) у Львові

Послуга Ціна
Електрокардіографія (ЕКГ) 120

ЕКГ серця — інформативна інструментальна методика кардіологічних досліджень, заснована на вимірі електричних імпульсів серцевого м'яза в динаміці і статиці. Сучасні методи діагностики (з навантаженням, колірним картуванням) дозволяють провести диференціальну діагностику симптомів захворювань на різних стадіях. ЕКГ діагностика визнана абсолютно нешкідливою і безпечною для здоров'я, широко застосовується при обстеженні вагітних жінок і немовлят.

ЕКГ серця має кілька різновидів.

 • Холтерівське моніторування має на увазі дослідження серцевої діяльності протягом доби з урахуванням фізичного, розумового навантаження, стресових ситуацій, прийому їжі, періодів відпочинку.
 • ЕКГ з навантаженням передбачає проведення тестів після введення медикаментозних засобів і фізичної активності.
 • Черезстравохідна — використовується при неінформативності методики через грудну стінку.

ЕКГ не має протипоказань, однак виділяють деякі стани, що ускладнюють проведення дослідження. До них відноситься ожиріння, травма грудей, велика кількість волосся на грудях у чоловіків, що перешкоджає щільній фіксації електродів. Кардіограма серця в деяких випадках виходить неінформативної через кардіостимулятор. Що стосується обстеження з навантаженням, до числа протипоказань варто віднести гострий інфаркт, неконтрольовану гіпертонічну хворобу, важку кардіальную недостатність, гострий інфекційний процес, підозру на розшарування судинної аневризми, важкі аритмії, декомпенсовану стадію ренальної, респіраторної недостатності. ЕКГ (черезстравохідна) забороняється для проведення при захворюваннях стравоходу, наприклад, стриктурах, дивертикулах, онкологічних новоутвореннях доброякісного і злоякісного генезу.

Електрокардіограма: показання

Електрокардіограма призначається:

 • для планового обстеження вагітних, підлітків, спортсменів, «робітничого класу», в передопераційному періоді;
 • для додаткової діагностики при ендокринній, респіраторній патології;
 • з метою підтвердження діагнозу кардіальних захворювань (гіпертонії, перикардиту, вад, порушень ритму, кардіальної недостатності, ІХС);
 • для відстеження динаміки в процесі медикаментозного або кардіохірургічного лікування.

Електрокардіограма використовується як скринінг для діагностики інфаркту міокарда, стенокардії, ішемії міокарда, тромбоемболії легеневої артерії, тампонади серця. Електрокардіограма серця використовується не тільки для діагностики кардіальної патології. Грамотно проведене і розшифроване фахівцем дослідження допомагає виявити порушення в усіх органах і системах людини через вторинні зміни в серцевому м'язі.

Планове ЕКГ, що визначає електричну активність міокарда, проводиться всім пацієнтам, госпіталізованих в стаціонар. Діагностика входить до переліку обов'язкового обстеження співробітників підприємств при профілактичних оглядах для своєчасного виявлення патологій серцево-судинної системи. Завдяки графічній побудові кардіограми лікареві вдається виявляти на ранньому етапі перші ознаки кардіальної недостатності, порушень провідності імпульсу по міокарду, оцінити силу, послідовність скорочень, виявити вогнища запалення, ішемії. ЕКГ в ургентному порядку показано при підозрі на токсичну, ішемічне, інфекційне ураження міокарда. Процедура займає 10-15 хвилин, протягом яких пацієнт знаходиться в положенні лежачи (при звичайному дослідженні). Якщо ж виконується холтерівське моніторування, людина займається звичними справами протягом доби, реєструючи свої дії в щоденнику.

Процедура не вимагає спеціальної підготовки. Для кращого контакту шкіри з електродами чоловікам рекомендовано позбутися надмірної кількості волосся в області грудей. Інформативність процедури також залежить від правильного розташування електродів, так як їх зміщення на 1 сантиметр призводить до деформації комплексів, отримання неякісної плівки з результатами реєстрації роботи серця.

Що таке Електрокардіографія (ЕКГ)?

Novo (Ново), медичний центр

9,61
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.4
Пн — Пт: 08:30-21:00 Сб: 09:00-19:00

Медичний центр Інтерсоно

9,09
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
 • Електрокардіографія (ЕКГ) 90
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.6
Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 09:00-15:00
Ще лікарні:
9,29

Львів вул. Антоновича, 102

р.Франківський

Триомед

8,83
Львів вул. Костя Левицького, 43А р.Личаківський
Багатопрофільний медичний центр "Тріомед" спеціалізується на діагностуванні, лікуванні, профілактиці захворювань різних органів і систем. Пацієнти центру "Тріомед" отримують наступні послуги: діагностика патологій на високотехнологічному обладнанні; консультації докторів таких профілів: хірургічного, кардіологічного, кардіохірургічного,...
 • Електрокардіографія (ЕКГ)
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.8
Пн — Пт: 09:00-18:00

Центр літотрипсії та ультразвукової діагностики

8,82
Львів вул. Івана Огієнка, 3 р.Галицький (Центр)
Відкриття центру літотрипсії та ультразвукової діагностики відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові...
 • Електрокардіографія (ЕКГ) 150
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-15:00

Діагностичний центр Медіс на Некрасова

7,89
Львів вул. Некрасова, 35 в р.Личаківський
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
 • ЕКГ 55
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.4
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00

Центр репродукції Паренс-Україна

7,76
Львів вул. Щерецька, 36 р.Галицький (Центр)
Клініка "Паренс Україна" являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
 • Електрокардіографія (ЕКГ) 50
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.9
Пн — Пт: 08:30-18:00 Сб: 10:00-15:00

Ехокор на Угорській

7,26
Львів вул. Угорська, 15 р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
 • Електрокардіограма (ЕКГ) з трактуванням результату 50
 • Електрокардіограма (ЕКГ) з трактуванням результату 50
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 7.5
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00

Ехокор, відділеня УЗД

7,18
Львів вул. Навроцького, 23 ( поліклініка, 2-й поверх) р.Сихівський
Відділення надає наступні види послуг: ехокардіографія; УЗД внутрішніх органів і систем; УЗД суглобів та кістково-м'язової системи; УЗД судин. Перевагою діагностичного центру "Ехокор" є використання апарату експерт-класу виробництва фірми Toshiba. Є можливість запису результату на цифровий носій.
 • Електрокардіограма (ЕКГ) з трактуванням результату 50
 • Електрокардіограма (ЕКГ) з трактуванням результату 50
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 7
Пн — Пт: 09:00-16:00

Професійна естетична хірургія

7,03
Львів пр-т. Чорновола, 1 р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії оказує медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
 • Електрокардіографія (ЕКГ)
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8
Пн: 10:00-12:00 Ср: 10:00-12:00 Пт: 10:00-12:00