Сторінка 2. Електрокардіографія (ЕКГ) у Львові

Знайдено 27 клінік

Сб Нед Цілодобово
Олеся
Хочу подякувати ЛОРу Горак Світлані. Чудова лікарка, уважна і приємна, зацікавлена в своїй роботі і справді прагне допомогти пацієнту.
Соломія
Хочу щиро подякувати Конофольській Олександрі Іванівні , дуже привітна і кваліфікований лікар,професіонал своєї справи,сама я із Червонограда ,порекомендували як кваліфікованого лікаря,і я дуже рада що така людина появилась у мене, до якої можу звернутись за порадою , побільше таких лікарів ❤️
Марія
Щиро дякую Андрію Степановичу Мизаку за успішно проведену операцію а між хребцеву грижу. З кожним днем почуваюсь краще, як і обіцяв Андрій Степанович. Це доктор від Бога та дуже привітна і чуйна людина.Міцного здоров"ячка Вам на довгі роки.
Snizhana
Хочу відзначити косметолога Драганчук Марію, компетентний та кваліфікований лікар. Рекомендую!
Наталія Чепурська
Доброго дня) Хочу залишити відгук про лікаря-косметолога Драганчук Марію. Чудовий спеціаліст. Завжди допоможе, порадить. Я дуже задоволена результатами. Марія завжди є на зв'язку, що дуже важливо для пацієнта. Щиро рекомендую)
Юлія
Сьогодні була із сином у клініці вашій по вулиці Стрийській204 .Рекомендую всім,персонал супер,лікар оглянув дитину і все мені спокійно пояснив!навіть через мою неуважність я забула документи ,то до мене і до мого чоловіка звонили не одноразово!Так як в мене телефон поламався то я не чула як до мене звонили! Але дозвонившись домовились без проблем що перешлють мені документи! Я щиро дякую Вам,за Вашу ввічливість ,доброзичливість!По більше б таких клінік
Medicover
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі "Медікавер".
Львів вулиця Залізнична, 7
р.Залізничний
Медичний центр UP – це сучасний діагностично-поліклінічний заклад, який надає медичну допомогу дорослим і дітям у місті Львів. Під своїм крилом МЦ об’єднав жіночу консультацію та дитячу полікліну.
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 220
  • Електрокардіографія (ЕКГ) для дітей 210
Львів пр. Чорновола, 43а
р.Шевченківський
Дитяча поліклініка Веселка на пр. Чорновола — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії для дітей.
  • Проведення ЕКГ з розшифровкою 350
  • ЕКГ (проводиться як додаткова послуга) 120
9,8
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямами. Клініка входить до складу веукраїнської мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами.
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії надає медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
Працює з
Пн: 10:00-12:00 Ср: 10:00-12:00 Пт: 10:00-12:00
3,7
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Східниця — це сучасний медичний центр, який надає кваліфіковану допомогу клієнтам у відновленні фізичного, психоемоційного здоров'я та збереженні молодості на довгі роки.Основні напрямки работи: терапія захворювань сечостатевої системи (жіночої, чоловічої), патологія шлунково-кишкового тракту, ендокринні порушення, хвороби серцево-судинної системи,...
3,7
Львів вул. Костя Левицького, 55-А