Добове моніторування артеріального тиску у Львові

Добове моніторування АТ — ефективний неінвазивний діагностичний метод, який використовується для постановки діагнозу і контролю над процесом лікування гіпертонічної хвороби. На підставі вивчених і узагальнених результатів підбирається ефективна лікарська терапія, здатна нормалізувати рівень тиску, усунути клінічні прояви гіпертонії.

Добовий моніторинг артеріального тиску

Добовий моніторинг артеріального тиску має свої показання, до яких відноситься:

• ендокринна патологія (діабет);
  • контроль над прийомом антигіпертензивних медикаментів;
  • визначення ступеня зниження артеріального тиску в нічний час;
  • резистентна гіпертонія без встановленої причини;
  • встановлення діагнозу гіпертонічної хвороби;
  • неконтрольована артеріальна гіпертензія.

Добове моніторування АТ протипоказано при:

• наявності важких ускладнень після попереднього дослідження;
  • прояві шкірних захворювань, локалізованих на плечі;
  • вираженому тромбоцитопенії;
  • порушенні гемостазу (гемофілії);
  • травматичному пошкодженні верхніх кінцівок;
  • оклюзії плечових артерій, їх ригідність;
  • серйозних порушеннях провідності електричного імпульсу по міокарду.

Для отримання точних результатів величини коливань артеріального тиску протягом 24 годин необхідно заміряти його підйоми і спади не менше 50 разів протягом ДМАТ. Доктор враховує час сну і неспання кожного пацієнта. У середньому частота вимірювань при денному режимі — 4 рази на годину, уранці — кожні 10 хвилин, під час сну — двічі на годину.

Щоб провести моніторинг артеріального тиску, фахівець закріплює манжету монітора на середній третини плеча пацієнта. Рекомендується встановлювати прилад на тонку тканину одягу, бар'єр з тканини зменшує дискомфортні відчуття, які виникають у пацієнтів з гіпертонією через запрограмованих циклів стиснення манжети, що нагнітає повітря. Артеріальна гіпертензія, що не виявлена в денний час, найчастіше реєструється вночі. Іноді АТ коливається в залежності від стресів, розумового напруження і фізичного навантаження.

На прийомі лікаря під час традиційних ранкових і вечірніх вимірів показники часто залишаються в межах норми. Щоб виявити вплив на організм пацієнта вживання спиртних напоїв, певної їжі, прийом антигіпертензивних лікарських препаратів, потрібно моніторинг тиску. Після закінчення діагностики, отримавши розшифровку моніторингу за добу і більше, результати зіставляються з записами обстежуваного в своєму щоденнику. Перед дослідженням пацієнт отримує докладну інструкцію з використання монітора. Для високої інформативності обстеження важливо вести щоденник, записувати час прийому їжі, відпочинку, фізичної або розумової активності, а також тримати руку з пневматичної манжетою в розслабленому, витягнутому стані.

Добове моніторування артеріального тиску (ДМАТ) 420 грн
Добовий моніторинг АТ (ДМАТ) 700 грн
Добовий моніторинг АТ 2 доби 1000 грн
Добовий моніторинг АТ 1 доба 500 грн
Добовий моніторинг артеріального тиску 500 грн
Знайдено 5 клінік

Мацях Ольга
Гарна клініка,приємний персонал,особлива подяка лікарю флебологу ,Смілка Ігорю Степановичу ,за професіоналізм
Данилів Ірина Зиновіївна
Все чудово
Марі
Рекомендую!!!!
Микола
Мені допоміг. Дякую.
Анастасія
Юрій Альбертович ,це не просто лікар,це хороший порадник ,і прекрасна добродушна людина,декілька місяців тому попала до нього і неймовірно щаслива ,тому шо він постава мене на ноги,дав мені надію на повноцінне життя без операцій ,ми добре стартанули і я вже бачу зміни ,я вперше за 4 роки можу пройти 10тис кроків. В день,а ще одягнула підбори,для мене це неймовірне щастя ,мене все викидали лікарі казали лише операція ,а Юрій Альбертович взявся і впевнена ми зможемо все здолати ,шлях не легкий ,я важкий пацієнт але я піду !! Дякую Богу і клініці за такого лікаря !!! Обожнюю вас!ви найкращий !!! Дякую що мотивуєте!
Сьогодні була на УЗД в Пелепюк Ярослави .Дуже дякую за фахову роботу та щире відношення до людей.Окремо дякую ендокринологу Вербовській Ользі .Це профісіонал та людина з великої букви.Міцного здоров'я вам і завжди залишайтесь такою позитивною. Чекаю в музею А.Шептицького. Дякую.
Львів вул. Щирецька, 36/5
р.Залізничний
VeroMed – це багатопрофільний медичний центр, що відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Cпеціалісти МЦ забезпечать Вас лише якісним медичним обслуговуванням. Колектив центру – це велика дружня сім’я. І вони з великою любов’ю і турботою відносяться до кожного свого пацієнта. Лікарі медичного центру "VeroMed" постійно підтримують...
  • Добовий моніторинг артеріального тиску 500
8,9
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
  • Добовий моніторинг АТ (ДМАТ) 700
Львів вул. Угорська, 17
р.Сихівський
Відділення надає наступні види послуг: ехокардіографія; УЗД внутрішніх органів і систем; УЗД суглобів та кістково-м'язової системи; УЗД судин. Перевагою діагностичного центру "Ехокор" є використання апарату експерт-класу виробництва фірми Toshiba. Є можливість запису результату на цифровий носій.
  • Добовий моніторинг АТ 2 доби 1 000
  • Добовий моніторинг АТ 1 доба 500
8,5
Львів, вул. Угорська, 17
р.Сихівський
3,7
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Східниця — це сучасний медичний центр, який надає кваліфіковану допомогу клієнтам у відновленні фізичного, психоемоційного здоров'я та збереженні молодості на довгі роки.Основні напрямки работи: терапія захворювань сечостатевої системи (жіночої, чоловічої), патологія шлунково-кишкового тракту, ендокринні порушення, хвороби серцево-судинної системи,...
  • Круглодобове моніторування артеріального тиску з консультацією лікаря 700