Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку) у Львові

Послуга Ціна
УЗД судин (сонні, вертебральні, підключичні артерії з венозним відтоком крові) 250
УЗД судин (сонні, вертебральні, підключичні артерії) 180

Кольорове дуплексне сканування — це сучасний метод функціональної діагностики венозної системи. Застосовується у всіх напрямках клінічної медицини, доповнюючи результати не тільки ультразвукового дослідження, а й комп'ютерної, магнітно-резонансної томографії органів і систем. Процедура використовується для дослідження флебологічних захворювань, виявляючи порушення руху крові в певній зоні. Патологічно спрямований потік крові по судинам забарвлюється в синій, зелений, жовтий колір, вибудовується схематична карта, що дозволяє визначити характер, наявність патології судинного, запального походження.

Кольорове дуплексне сканування: показання

Кольорове дуплексне сканування дозволяє візуалізувати:

 • тромботичні маси;
 • судинні аневризми;
 • варикозно змінені вени;
 • тромбофлебіт;
 • хронічну венозну недостатність;
 • обтурацію судинного русла.

Ультразвукові промені проектують на екран зображення звивистості, прохідності судин, розміри просвіту і швидкість кровообігу. Методика успішно використовується в кардіології, судинній хірургії, неврології. Ехокардіографія, проведена в режимі колірного картування, здатна виявити ранню стадію патологічних змін клапанного апарату серця, венозних судин, дає можливість прицільно розглянути міокард, контролювати динаміку лікувального процесу. Тривимірне кольорове зображення, що поєднується з ультразвуком, допомагає досліджувати плід. Також діагностична методика використовується в передопераційному періоді для оцінки поширеності процесу, визначення операційного ризику і обсягу хірургічного втручання.

Кольорове дуплексне сканування — найважливіша частина ультразвукової діагностики. За допомогою картування виявляються не тільки патологічні процеси, які спостерігаються в органах, а й схильність до формування новоутворень. Дослідження візуалізує пухлинні новоутворення, ущільнення, бляшки, вузлові утворення. Також відслідковується динаміка їх зростання, поширення на навколишні тканини. Серед рекомендацій із попередньої підготовки варто відзначити утримання від куріння за кілька годин до процедури. Залежно від передбачуваної зони дослідження лікар попереджає пацієнта про необхідність очищення кишечника напередодні процедури або скасування лікарських засобів.

Що таке Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку)?

Клініка Джерело

7,55
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
 • Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку)
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.7
Сб: 10:00-18:00

Ехокор на Угорській

7,20
Львів вул. Угорська, 15 р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
 • УЗД судин (сонні, вертебральні, підключичні артерії) 180
 • УЗД судин (сонні, вертебральні, підключичні артерії з венозним відтоком крові) 250
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00

Ехокор, відділеня УЗД

7,20
Львів вул. Навроцького, 23 ( поліклініка, 2-й поверх) р.Сихівський
Відділення надає наступні види послуг: ехокардіографія; УЗД внутрішніх органів і систем; УЗД суглобів та кістково-м'язової системи; УЗД судин. Перевагою діагностичного центру "Ехокор" є використання апарату експерт-класу виробництва фірми Toshiba. Є можливість запису результату на цифровий носій.
 • УЗД судин (сонні, вертебральні, підключичні артерії) 180
 • УЗД судин (сонні, вертебральні, підключичні артерії з венозним відтоком крові) 250
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 7
Пн — Пт: 09:00-16:00

Медичний центр "Життя"

7,18
Львів вул. Панча, 7а р.Шевченківський
Медичний центр "Життя" використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
 • Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку)
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.7
Пн — Пт: 08:00-20:00