Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку) у Львові

Кольорове дуплексне сканування — це сучасний метод функціональної діагностики венозної системи. Застосовується у всіх напрямках клінічної медицини, доповнюючи результати не тільки ультразвукового дослідження, а й комп'ютерної, магнітно-резонансної томографії органів і систем. Процедура використовується для дослідження флебологічних захворювань, виявляючи порушення руху крові в певній зоні. Патологічно спрямований потік крові по судинам забарвлюється в синій, зелений, жовтий колір, вибудовується схематична карта, що дозволяє визначити характер, наявність патології судинного, запального походження.

Кольорове дуплексне сканування: показання

Кольорове дуплексне сканування дозволяє візуалізувати:

• тромботичні маси;
  • судинні аневризми;
  • варикозно змінені вени;
  • тромбофлебіт;
  • хронічну венозну недостатність;
  • обтурацію судинного русла.

Ультразвукові промені проектують на екран зображення звивистості, прохідності судин, розміри просвіту і швидкість кровообігу. Методика успішно використовується в кардіології, судинній хірургії, неврології. Ехокардіографія, проведена в режимі колірного картування, здатна виявити ранню стадію патологічних змін клапанного апарату серця, венозних судин, дає можливість прицільно розглянути міокард, контролювати динаміку лікувального процесу. Тривимірне кольорове зображення, що поєднується з ультразвуком, допомагає досліджувати плід. Також діагностична методика використовується в передопераційному періоді для оцінки поширеності процесу, визначення операційного ризику і обсягу хірургічного втручання.

Кольорове дуплексне сканування — найважливіша частина ультразвукової діагностики. За допомогою картування виявляються не тільки патологічні процеси, які спостерігаються в органах, а й схильність до формування новоутворень. Дослідження візуалізує пухлинні новоутворення, ущільнення, бляшки, вузлові утворення. Також відслідковується динаміка їх зростання, поширення на навколишні тканини. Серед рекомендацій із попередньої підготовки варто відзначити утримання від куріння за кілька годин до процедури. Залежно від передбачуваної зони дослідження лікар попереджає пацієнта про необхідність очищення кишечника напередодні процедури або скасування лікарських засобів.

УЗД судин голови та шиї 800 грн
Знайдена 1 клініка

Тетяна
Проходила УЗД-обстеження у лікаря Давида Володимира Мирославовича. Якісно та оперативно. Дякую!
Скоро рік буде як я робила лазерну операцію на вени обидві ноги. Дякую щиро за прекрасну роботу . навіть не вірила ніколи що можу мати чисті гарні ноги а саме головне що не болять . Я дуже задоволена і раджу кожному
Олена
Персонал ввічливий лікар Володимир Мирославович професіонал високого рівня детально оглянув та грамотно роз'яснив діагноз. В такому закладі відчуваєш себе людиною в маленькому європейському просторі.
Зоряна
Після пологів почали вилазити вени на ногах. Дуже болять. Займалась довгий час самолікуванням. Завжди носила довгі спідниці чи штани влітку. Соромилась дуже. Подруга помітила мої набряклі вени і порадила сходити на прийом до флеболога. Все-таки професіонал знає як боротися із цієї неестетичною та болючою хворобою. Проходжу курс лікування, подумую про операцію.
Микита
Потерпав від здуття живота. Так не зручно ставало в офісі, коли у животі відбувалась «революція». Стримуватися потрібно, але все то витерпіти було важко. Колеги навіть прозвали мене «живіт-барабан». Любили пожартувати на цю тему та підколоти мене. Психологічно непросто було з цим справитись також. А фізично ще важче: коліки, бродіння газів то вверх, то вниз. Жах. Тільки тепер розумію чому ж я відразу не звернувся до лікаря. Гастроентеролог призначив чітко прописану дієту та Алмагель Нео (суспензія). Пройшло 5 днів. Метеоризму як і не було. На щастя, і колегам немає над чим піджартовувати.
Львів вул. Панча, 7а
р.Шевченківський
Медичний центр "Життя" використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
  • Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку)