Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ у Львові

Добове холтерівське моніторування — це інструментальний діагностичний метод, завдяки якому відбувається реєстрація роботи серця протягом певного проміжку часу під впливом звичного для пацієнта навантаження (фізичного, емоційного). Холтер дозволяє зареєструвати зміни кардіограми в момент нападу стенокардії, порушення ритму. Застосовується холтер ЕКГ в кардіології не тільки для діагностики захворювань, але з метою контролю над ефективністю застосовуваної лікарської терапії при порушеннях кардіального ритму, стенокардії. Точність СМ ЕКГ істотно підвищується, якщо простежується збіг часу виникнення симптому захворювання і показань приладу. Коли здійснюється холтер моніторинг, датчики слід розміщувати в певних місцях, що дозволить скласти детальну картину функціональної діяльності серця.

Холтерівське моніторування: показання

Холтерівське моніторування призначається для відстеження функціонального стану міокарда в період виникнення таких симптомів, як прискорене серцебиття, біль у грудях з іррадіацією в зону лопатки, руку, шию, задишка, відчуття нестачі повітря, виражене потовиділення, втрата свідомості, порушення ритму.

Кардіолог призначає холтерівське моніторування з метою:

 • виявлення ішемії міокарда, яка проявляється у вигляді стенокардії, безбольової форми ішемії, інфаркту міокарда;
 • реєстрації серцевої аритмії (блокади, миготлива аритмія);
 • визначення ступеня тяжкості кардіальних вад;
 • передопераційного обстеження пацієнтів, яким належить операція на серці;
 • профілактичного обстеження при наявності супутньої ендокринної патології (діабетична ангіопатія);
 • контролю над лікуванням шляхом стентування коронарних артерій, шунтування, радіочастотної, лазерної абляції, після встановлення кардіостимулятора.

Добовий моніторинг серця не має абсолютних протипоказань. Варто зауважити, що холтер ускладнюється при наявності вираженого волосяного покриву на грудях у чоловіків, що перешкоджає міцній фіксації датчиків до шкірних покривів. Також холтер не вдається провести при ожирінні, важкому травмуванні грудної клітини, великої площі опіків, поверхні рани в зоні грудної клітини. Добовий моніторинг ЕКГ починається після того, як спеціальний пристрій з датчиками фіксується на тілі пацієнта. Протягом доби прилад реєструє порушення у функціонуванні серця, періоди апное (короткочасна зупинка дихання) при нічному хропіння. Щоб додатково виконати добове моніторування артеріального тиску, крім датчиків, пацієнту на передпліччя накладається манжета, яка з певною частотою вимірює тиск протягом доби (у денний час через кожні 15 хвилин, вночі — кожні 30). Монітор холтера відображає вид аритмії, після чого результати зіставляються з клінічними симптомами і факторами, які впливали на людину в певний час. Завдяки повній картині лікарю вдається встановити причину погіршення стану хворого, підтвердити або спростувати підозру на міокардит, гіпертонічну хворобу, атеросклеротичне судинне ураження, гипертрофічну кардіоміопатію, ішемію міокарда.

Щоб холтер для серця вийшов ефективним, необхідно дотримуватися деяких рекомендацій в підготовчому періоді. Чоловікам слід видалити волосся з шкірних покривів грудей для кращої фіксації датчиків. Коли планується виконати добове моніторування ЕКГ для підтвердження діагнозу, напередодні дослідження потрібно скасувати лікарські засоби, які впливають на тонус коронарних судин, міокард, ритм серця. Однак скасування медикаментів проводиться виключно після дозволу кардіолога, щоб не погіршити на цьому тлі стан пацієнта. Моніторинг ЕКГ по холтеру не вимагає від пацієнта обмежень в руховій активності або емоційного спокою. Навпаки, реєстрацію зміни кардіальної діяльності необхідно проводити під впливом звичного для нього навантаження.

Холтер ЕКГ доба 600 грн
Холтер-моніторниг ЕКГ (добовий моніторниг ЕКГ), перша доба 780 грн
Холтер-моніторниг ЕКГ (добовий моніторниг ЕКГ), 2-га доба і далі (за добу) 350 грн
Добове моніторування ЕКГ (за Холтером) 550 грн
Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату 1 доби 650 грн
Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату 2 доби 950 грн
Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату 3 доби 1300 грн
Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату 5 діб 2500 грн
Проведення холтерівського моніторування ЕКГ з описом лікаря функціональної діагностики 850 грн
Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату 4 доби 1800 грн
63
9,0
Знайдено 7 клінік

Працюють по:

Сб Нед
9
Андрій
Добрий день , хочу порекомендувати дану клініку. Гарне , ввічливе ставлення до людей , кваліфіковані спеціалісти . Окремо хочу подякувати кардіологу Огірко Олесю Богдановичу , лікар який вміє вислухати і надасть влучні рекомендації і поради щодо лікування . Дякую .
30 ноября '-1 г.
10
Роман
Хочу сказати велике спасибі кардіологу медичного центру "Ехокор", а саме Огірко О. Б. Справді дуже кваліфікований спеціаліст, досить зрозуміло, лаконічно й доступно все пояснює, проводить обстеження й назначає дієве і водночас доступне лікування. Також рекомендую хорошого невропатолога цього закладу від якого отримав хороше обстеження й призначення лікування. Це досвідчений спеціаліст Романюк Н. Р. Залишились надзвичайно приємні спогади від неодноразового відвідування медичного центру "Ехокор"
30 ноября '-1 г.
8
908
Дуже хороший спеціаліст! Зверталися з батьком до цього лікаря. Вона призначила додаткові методи обстеження. та за їхніми результатами поставила діагноз. Тепер мені абсолютно зрозуміло, з чим боротися. Лікування допомогло. Рекомендую!
16 февраля '20 г.
8
Таня Х.
Нещодавно у мене з'явилися не приємні відчуття в ділянці серця. Я звернувся до цього спеціаліста, вона мене оглянула та обстежила. Розпитала про спосіб життя. Пояснила, що якщо так багато палити, буде ставати дедалі гірше. Це справило на мене враження, покинув. Лікар хороший!
13 февраля '20 г.
10
Вікторія
Лікар від Бога
30 ноября '-1 г.
10
Марія Олексіївна
спокійний,уважний до пацієнта,дає рекомендації,до яких хочеться прислухатись
30 ноября '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на Червоній Калині — це медичний заклад, робота якого має лікувально-діагностичний напрямок, з наданням кваліфікованої допомоги, як дорослим пацієнтам, так і дітям. У поліклініці працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свій рівень знань, навчаються новим методикам та технологіям, що в комплексі дає...
 • Проведення холтерівського моніторування ЕКГ з описом лікаря функціональної діагностики 850
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 09:00-20:00
9,1
Львів, Новояворівськ, вул. Шептицкого, 3
р.Сихівський
8,3
Львів вул. Угорська, 15
р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
 • Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату 1 доби 650
 • Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату 2 доби 950
 • Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату 3 доби 1 300
 • Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату 5 діб 2 500
 • Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату 4 доби 1 800
Працює з 09:00-19:00
Сб: 10:00-15:00
8,3
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
 • Холтер ЕКГ доба 600
 • Холтер ЕКГ 2 доби 700
 • Холтер ЕКГ 3 доби 800
Працює з 08:00-17:00
10
Львів вул. Липова Алея, 15
р.Галицький (Центр)
Багатопрофільний медична клініка "IQMED" надає діагностичні та лікувальні послуги на основі доказової медицини та практичного досвіду. Спеціалізація клініки це сімейна медицина, кардіологія, доросла та дитяча психіатрія, ендокринологія, гастроентерологія, неврологія, , акушерство та гінекологія а також УЗД всіх органів.
 • Холтер-моніторниг ЕКГ (добовий моніторниг ЕКГ), перша доба 780
 • Холтер-моніторниг ЕКГ (добовий моніторниг ЕКГ), 2-га доба і далі (за добу) 350
Працює з 08:30-18:00
5,9
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Східниця — це сучасний медичний центр, який надає кваліфіковану допомогу клієнтам у відновленні фізичного, психоемоційного здоров'я та збереженні молодості на довгі роки.Основні напрямки работи: терапія захворювань сечостатевої системи (жіночої, чоловічої), патологія шлунково-кишкового тракту, ендокринні порушення, хвороби серцево-судинної системи,...
 • Цілодобове моніторування ЕКГ (холтерівське) 1 000
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00