Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ у Львові

Послуга Ціна
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 320
Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату (холтер) 400
Холтерівське моніторингування ЕКГ 385

Добове холтерівське моніторування — це інструментальний діагностичний метод, завдяки якому відбувається реєстрація роботи серця протягом певного проміжку часу під впливом звичного для пацієнта навантаження (фізичного, емоційного). Холтер дозволяє зареєструвати зміни кардіограми в момент нападу стенокардії, порушення ритму. Застосовується холтер ЕКГ в кардіології не тільки для діагностики захворювань, але з метою контролю над ефективністю застосовуваної лікарської терапії при порушеннях кардіального ритму, стенокардії. Точність СМ ЕКГ істотно підвищується, якщо простежується збіг часу виникнення симптому захворювання і показань приладу. Коли здійснюється холтер моніторинг, датчики слід розміщувати в певних місцях, що дозволить скласти детальну картину функціональної діяльності серця.

Холтерівське моніторування: показання

Холтерівське моніторування призначається для відстеження функціонального стану міокарда в період виникнення таких симптомів, як прискорене серцебиття, біль у грудях з іррадіацією в зону лопатки, руку, шию, задишка, відчуття нестачі повітря, виражене потовиділення, втрата свідомості, порушення ритму.

Кардіолог призначає холтерівське моніторування з метою:

 • виявлення ішемії міокарда, яка проявляється у вигляді стенокардії, безбольової форми ішемії, інфаркту міокарда;
 • реєстрації серцевої аритмії (блокади, миготлива аритмія);
 • визначення ступеня тяжкості кардіальних вад;
 • передопераційного обстеження пацієнтів, яким належить операція на серці;
 • профілактичного обстеження при наявності супутньої ендокринної патології (діабетична ангіопатія);
 • контролю над лікуванням шляхом стентування коронарних артерій, шунтування, радіочастотної, лазерної абляції, після встановлення кардіостимулятора.

Добовий моніторинг серця не має абсолютних протипоказань. Варто зауважити, що холтер ускладнюється при наявності вираженого волосяного покриву на грудях у чоловіків, що перешкоджає міцній фіксації датчиків до шкірних покривів. Також холтер не вдається провести при ожирінні, важкому травмуванні грудної клітини, великої площі опіків, поверхні рани в зоні грудної клітини. Добовий моніторинг ЕКГ починається після того, як спеціальний пристрій з датчиками фіксується на тілі пацієнта. Протягом доби прилад реєструє порушення у функціонуванні серця, періоди апное (короткочасна зупинка дихання) при нічному хропіння. Щоб додатково виконати добове моніторування артеріального тиску, крім датчиків, пацієнту на передпліччя накладається манжета, яка з певною частотою вимірює тиск протягом доби (у денний час через кожні 15 хвилин, вночі — кожні 30). Монітор холтера відображає вид аритмії, після чого результати зіставляються з клінічними симптомами і факторами, які впливали на людину в певний час. Завдяки повній картині лікарю вдається встановити причину погіршення стану хворого, підтвердити або спростувати підозру на міокардит, гіпертонічну хворобу, атеросклеротичне судинне ураження, гипертрофічну кардіоміопатію, ішемію міокарда.

Щоб холтер для серця вийшов ефективним, необхідно дотримуватися деяких рекомендацій в підготовчому періоді. Чоловікам слід видалити волосся з шкірних покривів грудей для кращої фіксації датчиків. Коли планується виконати добове моніторування ЕКГ для підтвердження діагнозу, напередодні дослідження потрібно скасувати лікарські засоби, які впливають на тонус коронарних судин, міокард, ритм серця. Однак скасування медикаментів проводиться виключно після дозволу кардіолога, щоб не погіршити на цьому тлі стан пацієнта. Моніторинг ЕКГ по холтеру не вимагає від пацієнта обмежень в руховій активності або емоційного спокою. Навпаки, реєстрацію зміни кардіальної діяльності необхідно проводити під впливом звичного для нього навантаження.

Що таке Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ?

Діагностичний центр Медіс на Некрасова

7,87
Львів вул. Некрасова, 35 в р.Личаківський
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
 • Холтерівське моніторингування ЕКГ 385
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.4
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00

Ехокор на Угорській

7,20
Львів вул. Угорська, 15 р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
 • Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату (холтер) 400
 • Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату (холтер) 400
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00

Ехокор, відділеня УЗД

7,20
Львів вул. Навроцького, 23 ( поліклініка, 2-й поверх) р.Сихівський
Відділення надає наступні види послуг: ехокардіографія; УЗД внутрішніх органів і систем; УЗД суглобів та кістково-м'язової системи; УЗД судин. Перевагою діагностичного центру "Ехокор" є використання апарату експерт-класу виробництва фірми Toshiba. Є можливість запису результату на цифровий носій.
 • Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату (холтер) 400
 • Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату (холтер) 400
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 7
Пн — Пт: 09:00-16:00