Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ у Львові

Добове холтерівське моніторування — це інструментальний діагностичний метод, завдяки якому відбувається реєстрація роботи серця протягом певного проміжку часу під впливом звичного для пацієнта навантаження (фізичного, емоційного). Холтер дозволяє зареєструвати зміни кардіограми в момент нападу стенокардії, порушення ритму. Застосовується холтер ЕКГ в кардіології не тільки для діагностики захворювань, але з метою контролю над ефективністю застосовуваної лікарської терапії при порушеннях кардіального ритму, стенокардії. Точність СМ ЕКГ істотно підвищується, якщо простежується збіг часу виникнення симптому захворювання і показань приладу. Коли здійснюється холтер моніторинг, датчики слід розміщувати в певних місцях, що дозволить скласти детальну картину функціональної діяльності серця.

Холтерівське моніторування: показання

Холтерівське моніторування призначається для відстеження функціонального стану міокарда в період виникнення таких симптомів, як прискорене серцебиття, біль у грудях з іррадіацією в зону лопатки, руку, шию, задишка, відчуття нестачі повітря, виражене потовиділення, втрата свідомості, порушення ритму.

Кардіолог призначає холтерівське моніторування з метою:

• виявлення ішемії міокарда, яка проявляється у вигляді стенокардії, безбольової форми ішемії, інфаркту міокарда;
  • реєстрації серцевої аритмії (блокади, миготлива аритмія);
  • визначення ступеня тяжкості кардіальних вад;
  • передопераційного обстеження пацієнтів, яким належить операція на серці;
  • профілактичного обстеження при наявності супутньої ендокринної патології (діабетична ангіопатія);
  • контролю над лікуванням шляхом стентування коронарних артерій, шунтування, радіочастотної, лазерної абляції, після встановлення кардіостимулятора.

Добовий моніторинг серця не має абсолютних протипоказань. Варто зауважити, що холтер ускладнюється при наявності вираженого волосяного покриву на грудях у чоловіків, що перешкоджає міцній фіксації датчиків до шкірних покривів. Також холтер не вдається провести при ожирінні, важкому травмуванні грудної клітини, великої площі опіків, поверхні рани в зоні грудної клітини. Добовий моніторинг ЕКГ починається після того, як спеціальний пристрій з датчиками фіксується на тілі пацієнта. Протягом доби прилад реєструє порушення у функціонуванні серця, періоди апное (короткочасна зупинка дихання) при нічному хропіння. Щоб додатково виконати добове моніторування артеріального тиску, крім датчиків, пацієнту на передпліччя накладається манжета, яка з певною частотою вимірює тиск протягом доби (у денний час через кожні 15 хвилин, вночі — кожні 30). Монітор холтера відображає вид аритмії, після чого результати зіставляються з клінічними симптомами і факторами, які впливали на людину в певний час. Завдяки повній картині лікарю вдається встановити причину погіршення стану хворого, підтвердити або спростувати підозру на міокардит, гіпертонічну хворобу, атеросклеротичне судинне ураження, гипертрофічну кардіоміопатію, ішемію міокарда.

Щоб холтер для серця вийшов ефективним, необхідно дотримуватися деяких рекомендацій в підготовчому періоді. Чоловікам слід видалити волосся з шкірних покривів грудей для кращої фіксації датчиків. Коли планується виконати добове моніторування ЕКГ для підтвердження діагнозу, напередодні дослідження потрібно скасувати лікарські засоби, які впливають на тонус коронарних судин, міокард, ритм серця. Однак скасування медикаментів проводиться виключно після дозволу кардіолога, щоб не погіршити на цьому тлі стан пацієнта. Моніторинг ЕКГ по холтеру не вимагає від пацієнта обмежень в руховій активності або емоційного спокою. Навпаки, реєстрацію зміни кардіальної діяльності необхідно проводити під впливом звичного для нього навантаження.

Добове моніторування ЕКГ (за Холтером) 990 грн
Добове моніторування ЕКГ (холтер) 2 доби 1350 грн
Добове моніторування ЕКГ (холтер) 3 доби 1650 грн
Знайдено 7 клінік

Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.
Сьогодні була на УЗД в Пелепюк Ярослави .Дуже дякую за фахову роботу та щире відношення до людей.Окремо дякую ендокринологу Вербовській Ользі .Це профісіонал та людина з великої букви.Міцного здоров'я вам і завжди залишайтесь такою позитивною. Чекаю в музею А.Шептицького. Дякую.
Анжела
Сьогодня звернулась за обстеженням ЕХО серця та інше.Дуже дякую починаючи від працівника реєстратури , ввічливо та з розумінням до мого стану мене проводила та пояснила що робити. І лікарю кардіологу за якісне та професійне обстеження ехо. Щиро дякую Вам.Ви також будьте здорові!
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • Добове моніторування ЕКГ (холтер) 1 доба 950
  • Добове моніторування ЕКГ (холтер) 2 доби 1 350
  • Добове моніторування ЕКГ (холтер) 3 доби 1 650
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
  • Проведення холтеру ЕКГ вдома 2 310
  • Холтер ЕКГ 1 доба 1 190
  • Холтер ЕКГ 2 доби 1 320
  • Холтер ЕКГ 3 доби 1 500
8,9
Львів вул. Липова Алея, 15
р.Галицький (Центр)
Багатопрофільний медична клініка "IQMED" надає діагностичні та лікувальні послуги на основі доказової медицини та практичного досвіду. Спеціалізація клініки це сімейна медицина, кардіологія, доросла та дитяча психіатрія, ендокринологія, гастроентерологія, неврологія, , акушерство та гінекологія а також УЗД всіх органів.
  • Холтер-моніторинг ЕКГ (добовий моніторинг ЕКГ), 1 доба 950
Львів вул. Угорська, 17
р.Сихівський
Відділення надає наступні види послуг: ехокардіографія; УЗД внутрішніх органів і систем; УЗД суглобів та кістково-м'язової системи; УЗД судин. Перевагою діагностичного центру "Ехокор" є використання апарату експерт-класу виробництва фірми Toshiba. Є можливість запису результату на цифровий носій.
  • Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату: 5 діб 3 100
Львів, вул. Угорська, 17
5,2
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.
3,7
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Східниця — це сучасний медичний центр, який надає кваліфіковану допомогу клієнтам у відновленні фізичного, психоемоційного здоров'я та збереженні молодості на довгі роки.Основні напрямки работи: терапія захворювань сечостатевої системи (жіночої, чоловічої), патологія шлунково-кишкового тракту, ендокринні порушення, хвороби серцево-судинної системи,...