Сторінка 3. Діагностичні центри Львова

Знайдено 69 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Анатолій
У кабінеті УЗД Ультра-Соно мені робили діагностику серцево-судинної системи. Результатом я залишився задоволений. Висока інформативність і безболісність діагностики мене приємно здивувала.
Степан
Когда было подозрение на мочекаменную болезнь, я делал УЗИ почек в Ультра-Соно. Диагностика оказалась очень полезной, было обнаружено два камня. Я благодарен специалистам за помощь.
Кристина
Два раза в год я делаю УЗИ органов малого таза для контроля здоровья женских органов. Кабинет УЗД Ультра-Соно – это лучшее место для такой диагностики. Отношение к пациентам вежливое, диагностика качественная, да и цены не кусаются.
Ігор
Мені робили ультразвукове дослідження колінних суглобів у кабінеті УЗД Ультра-Соно. Все пройшло безболісно і швидко. Персонал тут приємний і ввічливий, від медсестри до головного лікаря.
Марія
У кабінеті УЗД Ультра-Соно мені робили ультразвукову діагностику. Обладнання тут нове, лікарі кваліфіковані. Надані послуги мені сподобалися. Хочу також відзначити дуже ввічливе і толерантне ставлення до пацієнтів.
Юлія
Неодноразово я робила різні УЗД в кабінеті УЗД Ультра-Соно. Мені тут подобається, тому що за короткий проміжок часу діагностики можна отримати високу інформативність без опромінення і шкоди для організму.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Братів Міхновських, 23
р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально та трансвагінально) 360
  • УЗД урології (нирки, сечовий міхур, простата, сім’яні пухирці, органи калитки) 500
  • Дуплексне сканування судин нирок 350
  • УЗД щитовидної залози 280
  • УЗД слинних залоз (однієї анатомічної ділянки) 170
Працює з
Пн: 09:00-14:00 Вт: 15:00-18:00 Ср: 09:00-14:00 Чт: 15:00-18:00 Пт: 09:00-14:00
Львів вул. Чернігівська, 18
р.Личаківський
Центр медичної 3D діагностики пропонує проведення якісної та безпечної рентгендіагностики пацієнтів для досконалого огляду щелепно-ліцевої зони.
  • КТ верхньої та нижньої щелепи 650
  • КТ верхньої щелепи 470
  • КТ нижньої щелепи 470
  • КТ верхньої щелепи та гайморових пазух 590
  • КТ верхньої щелепи, синусів та лобних пазух 620
Львів вул. Єфремова, 75
р.Франківський
Медичний заклад "Клініка естетичної стоматології" Романа Гімона — це сучасна стоматологічна клініка, яка надає весь спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. В клініці працюють досвідчені фахівці: стоматолог-терапевт, хірург, імлантолог, ендодонт, дитячий стоматолог, ортодонт.
  • Рентгензнімок зуба (радіовізіографія) 50
Львів вул. Замарстинівська, 85а
р.Шевченківський
Оксана, 08 ноября '19г.

Хороший лікар, професіонал своєї справи. Дуже задоволена, рекомендую.

• УЗИ почек и мочевыводящих путей 300
  • УЗД органів малого тазу 300
  • Фолікулометрія 280
  • УЗД молочних залоз 300
  • УЗД щитовидної залози 250
Працює з 08:00-20:00
Львів Проспект Свободи, 13 А
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка РІКОТА (RIKOTA) на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або...
  • Панорамний діагностичний рентгензнімок 300
  • Інтраоральний діагностичний рентгензнімок 100
  • Комп'ютерна томографія 650
Працює з 09:00-22:00
7,5
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
Працює з 10:00-19:00
7,5
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
  • УЗД органів малого тазу
  • УЗД передміхурової залози
  • УЗД нирок
  • УЗД передміхурової залози
  • УЗД щитовидної залози
Працює з
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології "Симбіотика" відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
  • КТ (комп'ютерна томографія)
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Рентген зуба
  • КТ щелепи
  • КТ скронево-нижньощелепних суглобів
Львів вул. Коперника, 20
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Заблоцького" - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера.
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • УЗД органів черевної порожнини 260
  • УЗД щитовидної залози з доплер-аналізом 100