Сторінка 3. Діагностичні центри Львова

Знайдено 67 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Я дуже задоволена! Точний діагноз, фахові лікарі ну і як результат болів в спині немає взагалі!!!
Микоов з Нововолинсьва!
Бажаю лікарю Гоман Ооексадр СергійовичуСергійовичу Господнього благословеннч і охорони Матпрі Божої.
Микола з Нововолинска.
Я дуже вдячний за пррфесійну допомогу лікаря ортопед-травматолог Ооександ Сергіжвич. В мене була травма хребта і мені віднімало ноги і я два роки сидів на безьолюючих! Після прийому лікаря я не відчуваю такого болю і нормально ходжу! Хай Господь благословать на многія літа пана Олександра Сергіжвича!!!!!
Максим
Після нещасного випадку, я не міг повноцінно рухати правою ногою. Прийшлось звернутися до центру реабілітації "НОРІМЕД". Було розроблено індивідуальну програму. Заняття проводилися з еспандерами. Завдяки компетентним лікарям, я відчув результати роботи. Дякую.
Яна
У моєї мами проблеми з лівим плечем. Останнім часом біль у плечовому суглобі став нестерпним. Ліки уже не допомагали. В "НОРІМЕДІ" запропонували провести процедуру внутрішньосуглобового введення препаратів. Все пройшло успішно. З болем було покінчено.
Алла
Відвідування центру сучасної кінезотерапії та реабілітації "НОРІМЕД" приносить мені задоволення,оскільки я ходжу на масажі. Мені подобається персонал, увічливий, добрий, компетентний. Видно, що тут дорожать кожним клієнтом. Обладнання все нове.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Федьковича, 60а
р.Галицький (Центр)
Центр сучасної кінезотерапії та реабілітації "НОРІМЕД" спеціалізується на лікуванні дегенеративно-дистрофічних патологій хребта та їх ускладнень, захворювань центральної та периферичної нервової системи, реабілітації пацієнтів після травм, оперативного лікування, перенесеного інсульту. В установі ведуть прийом ортопеди, неврологи, реабілітологи, масажисти,...
  • УЗД судин голови і шиї 350
  • УЗД колінного суглобу 250
  • УЗД плечового суглобу 250
  • УЗД черевної порожнини і нирок 350
  • УЗД кульшового суглобу 250
Працює з 08:00-21:00
Львів вул. Братів Міхновських, 23
р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально та трансвагінально) 360
  • УЗД урології (нирки, сечовий міхур, простата, сім’яні пухирці, органи калитки) 500
  • Дуплексне сканування судин нирок 350
  • УЗД щитовидної залози 280
  • УЗД слинних залоз (однієї анатомічної ділянки) 170
Працює з
Пн: 09:00-14:00 Вт: 15:00-18:00 Ср: 09:00-14:00 Чт: 15:00-18:00 Пт: 09:00-14:00
Львів вул. Огієнка, 5
р.Галицький (Центр)
Чиж Лілія Борисівна лікар вищої категорії. Спеціалізується на ендоскопії гортані та трахео-бронхіального дерева, бронхології. Займається проблемами довготривалого кашлю, субатрофії слизової оболонки, санацією трахео-бронхіального дерева, діагностикою різних захворювань трахео-бронхіального дерева.
  • Відеобронхоскопія діагностична із збереженням результатів на відеоносіях 773
  • Відеобронхоскопія лікувальна (санаційна) 956
  • Фібробронхоскопія лікувальна 747
  • Відеобронхоскопія в стані медикаментозного сну 1 169
  • Відеобронхоскопія через трахеостому 670
Працює з 09:00-17:00
Львів вул. Єфремова, 75
р.Франківський
Медичний заклад "Клініка естетичної стоматології" Романа Гімона — це сучасна стоматологічна клініка, яка надає весь спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. В клініці працюють досвідчені фахівці: стоматолог-терапевт, хірург, імлантолог, ендодонт, дитячий стоматолог, ортодонт.
  • Рентгензнімок зуба (радіовізіографія) 50
Працює з 09:00-20:00
Львів Проспект Свободи, 13 А
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка РІКОТА (RIKOTA) на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або...
  • Панорамний діагностичний рентгензнімок 300
  • Інтраоральний діагностичний рентгензнімок 100
  • Комп'ютерна томографія 650
Працює з 09:15-21:00
7,6
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
  • УЗД органів малого тазу
Працює з
7,5
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
Працює з 10:00-19:00
Львів вул. Коперника, 20
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Заблоцького" - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера.
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології "Симбіотика" відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
  • КТ (комп'ютерна томографія)
  • КТ щелепи
  • КТ скронево-нижньощелепних суглобів
Працює з 09:00-20:00
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка "Перфект-Дент" з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
  • КТ щелепи
Працює з 09:00-19:00