Сторінка 5. Діагностичні центри Львова

Знайдено 109 клінік

Сб Нед Цілодобово
Дар'я
Клініка ДВ супроводжує мою вагітність і можу сказати тільки хороше ❤️. Дякую Марті Володимирівні за професіоналізм та чудовий настрій, який вона дарує нам під час кожного огляду
Артем
Три рази ломав ноги і кожного разу звертався сюди, щоб зробити знімок. Хороші люди тут працюють, вже в лице мене знають))
Чудовий лікар! Справжній професіонал своєї справи! Людяний, чесний, порядний, доброзичливий. Рекомендую!
Дуже хороший лікар! Справжній професіонал своєї справи. Людяний, чесний, доброзичливий. Рекомендую!
Щиро дякую Рибчинському Гордію Олеговичу, за вчасно виявлену, серйозну проблему на ранньому етапі, та прооперовано. Лікар дуже хороший, уважний, професіонал у справах мамології та онкохірургії!!!
УЛЯНА
Вперше звернулась до Марти Володимирівни на 6-му тижні вагітності, в неї ж зробила перше УЗД свого малюка і отримала кваліфіковані та дієві рекомендації щодо подальших кроків для збереження та виношування, адже вагітність виявилась непростою та з певними ускладненнями. Марта Володимирівна призначила мені курс лікування, аналогічний тому, що в стаціонарі, але пройшла я його вдома без лікарняних палат та зайвих стресів, за що дуже вдячна лікареві! Єдиним "неприємним" моментом нашого спілкування і лікування була цьогорічна літня відпустка лікаря:)), адже я дуже хвилювалась хто мене прийме і фахово проконсультує у разі виникнення якихось проблем чи загострень. На щастя, все добре, і сьогодні ми з синочком йдемо на наш довгоочікуваний прийом:) Велике спасибі Марті Володимирівні за людяність, розуміння, терпіння, увагу, знання та професіоналізм!
Львів вул. Чернігівська, 18
р.Личаківський
Центр медичної 3D діагностики пропонує проведення якісної та безпечної рентгендіагностики пацієнтів для досконалого огляду щелепно-ліцевої зони.
  • Ортопантомограма 350
  • Телерентгенографія (ТРГ) в бічній проекції 350
  • Телерентгенографія (ТРГ) в прямій проекції 350
  • Скронево-нижньощелепні суглоби (відкритий/закритий рот), бічна проекція 400
  • Верхня, нижня щелепи та СНЩС 1 400
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення...
  • Комплексне УЗД статевих органів (трансвагінально) з фотофіксацією та еластометрією 500
  • УЗД вагітності 3D,4D, HD Life двійня 1 000
  • УЗД простати 300
  • Еластографія 100
  • УЗД сечового міхура і простати з фотофіксацією 300
Працює з
Пн: 08:00-13:00 Ср: 08:00-13:00 Пт: 08:00-13:00
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2
р.Личаківський
Багатопрофільний медичний центр "Триомед" займається діагностикой та лікуванням хвороб кардіологічного, кардіохірургічного, ендокринологічного, ревматологічного, гематологічного напрямків та судинної хірургії. Тут працюють лікарі першої та вищої категорії, кандидати медичних наук.
  • УЗД серця (ехокардіографія) 450
  • УЗД щитовидної залози 450
  • УЗД Вени одної нижньої кінцівки 400
  • УЗД Вени двох нижніх кінцівок 750
  • УЗД Артерії одної нижньої кінцівки 400
Львів вул. Виговського, 20 Б
р.Залізничний
Медичний центр УСМІШКА, заснований у 1989 році - досяг найвищих щаблів сьогоднішньої медицини. Надаємо комплексну стоматологічну допомогу для усієї родини у вирішенні будь-яких проблем, зв'язаних з захворюваннями ротової порожнини, з застосуванням найновіших технологій та методів лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні. Приймають 8...
  • Рентген гайморових пазух 350
  • КТ верхньої або нижньої щелепи 350
  • КТ верхньої щелепи та гайморових пазух 450
  • КТ верхньої та нижньої щелепи в оклюзії 600
  • КТ скронево-нижньощелепних суглобів 480
Львів вул. Коперника, 20
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Заблоцького" - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера.
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
Львів вул. Тершаковців, 1 Б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка "Перфект-Дент" з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • КТ щелепи
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівн
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально) от 365
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансвагінально) от 405
  • УЗД для вагітних І триместр от 455
  • УЗД для вагітних ІІ триместр от 545
  • УЗД для вагітних ІІІ триместр от 420
Львів вул. Огієнка, 5
р.Галицький (Центр)
Чиж Лілія Борисівна лікар вищої категорії. Спеціалізується на ендоскопії гортані та трахео-бронхіального дерева, бронхології. Займається проблемами довготривалого кашлю, субатрофії слизової оболонки, санацією трахео-бронхіального дерева, діагностикою різних захворювань трахео-бронхіального дерева.
  • Відеобронхоскопія діагностична із збереженням результатів на відеоносіях 877
  • Відеобронхоскопія лікувальна (санаційна) 956
  • Фібробронхоскопія лікувальна 986
  • Відеобронхоскопія в стані медикаментозного сну 2 000
  • Відеобронхоскопія через трахеостому 670
Львів вул. Герцена, 6/1 А
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології "Когут і Когут" створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
  • Ренгенографія прицільна 60
  • Ренгенографія скронево-нижньощелепового суглоба 150
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
  • УЗД серця (ЕхоКГ) з доплерографією 650
  • УЗД молочних залоз 600
  • Нейросонография (мозок дитини) 1 250
  • УЗД щитовидної залози 300
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, парааортальний заочеревинний простір) 1 250