Сторінка 5. Діагностичні центри Львова

Знайдено 65 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Людмила
Скоро рік буде як я робила лазерну операцію на вени обидві ноги. Дякую щиро за прекрасну роботу . навіть не вірила ніколи що можу мати чисті гарні ноги а саме головне що не болять . Я дуже задоволена і раджу кожному
Галина
Проходила обстеження з дитиною 5 років. Сподобалось те, що лікар дуже легкий в спілкуванні. Крім того, що провів ретельне обстеження пацієнта, детально пояснив мені проблему
завжди можна отримати кваліфіковану допомогу, тут працюють справжні спеціалісти-знавці своєї справи. і лікують, і добре та якісно обстежують, а головне підбирають слухові апарати дуже добре. ми залишилися дуже задоволеними!!! рекомендую!!!
Олена
Персонал ввічливий лікар Володимир Мирославович професіонал високого рівня детально оглянув та грамотно роз'яснив діагноз. В такому закладі відчуваєш себе людиною в маленькому європейському просторі.
Олена
Так сталося, що уже в сорок років чоловік майже повністю втратив слух. Ми звернулися по допомогу до центру корекції бінаурального слуху. Там чоловікові провели комп’ютерну діагностику слуху і порадили пройти бінауральне слухопротезування. Слуховий апарат виготовляли тут за індивідуальними параметрами. Результатами дуже задоволені.
Зоряна
Після пологів почали вилазити вени на ногах. Дуже болять. Займалась довгий час самолікуванням. Завжди носила довгі спідниці чи штани влітку. Соромилась дуже. Подруга помітила мої набряклі вени і порадила сходити на прийом до флеболога. Все-таки професіонал знає як боротися із цієї неестетичною та болючою хворобою. Проходжу курс лікування, подумую про операцію.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Панча, 7а
р.Шевченківський
Медичний центр "Життя" використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД серця (ехокардіографія)
  • Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку)
  • Нейросонографія
  • УЗД сечового міхура
Працює з 08:00-20:00
Львів вул. Євгена Коновальця, 54
р.Франківський
Львівський "Центр корекції бінаурального слуху" (ЦБС) є представником мережі магазинів торгової марки "Пізнай світ".
Працює з 10:00-19:00
Львів вул. Дорошенка, 71
р.Галицький (Центр)
Медичний центр апаратної косметології "Версаль" спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
Працює з 09:00-19:00
Львів пр-т. Чорновола, 1
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії надає медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
  • Електрокардіографія (ЕКГ)
  • УЗД (ультразвукове дослідження)
Пн: 10:00-12:00 Ср: 10:00-12:00 Пт: 10:00-12:00
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3
р.Франківський
Багатопрофільна клініка "Здоров'я" являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування...
Львів вул. Тадеуша Костюшка, 4
р.Франківський
Медичний дієтологічний центр здоров’я клініка доктора Бровко "ДієтЦентр" існує понад 13 років, лікує пацієнтів за авторською методою у галузі оздоровлення організму та корекції ваги.
Працює з
Пн: 08:00-19:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 10:00-19:00
Львів вул. Короленка, 4 (оф. 4)
р.Личаківський
Медична клініка "Гіруда-Віта" займається комплексною комп’ютерною діагностикой організму та нетрадиційними методами лікування різних хвороб. Лікарі клініки використовують в роботі сучасні та нестандартні методи.
Працює з 09:30-17:00
Львів вул. Котляревського, 13
р.Галицький (Центр)
Клініка МСЛ спеціалізується на: ультразвукове дослідження всіх органів і залоз внутрішньої секреції; сканування вагітності на будь-яких термінах; доплерографія; консультація фахівців: гінеколога, уролога, сімейного лікаря, косметолога, ревматолога.
  • УЗД органів малого тазу (трансвагінально та трансабдоміально, жінки)
  • УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД печінки
  • УЗД підшлункової залози
  • УЗД селезінки
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Некрасова, 6 (неврологічний корпус)
р.Личаківський
Медичний центр був утворений в 2008 році. Установа має у своєму розпорядженні сучасний спіральний томограф виробництва фірми TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS.
  • Ендоскопія приносових пазух
  • Ендоскопія трахеї та гортані
  • Ендоскопія бронхів
  • Ендоскопія аорти та магістральних артерій
  • Ендоскопія шлунково-кишкового тракту (гастроскопія, колоноскопія)
Працює з 09:00-15:00
Львів вул. Личаківська, 26 (Хірургічна клініка військового госпіталю)
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00