Сторінка 5. Діагностичні центри Львова

Знайдено 63 клініки

Працюють по:

Сб Нед
Людмила
Скоро рік буде як я робила лазерну операцію на вени обидві ноги. Дякую щиро за прекрасну роботу . навіть не вірила ніколи що можу мати чисті гарні ноги а саме головне що не болять . Я дуже задоволена і раджу кожному
Олена
Персонал ввічливий лікар Володимир Мирославович професіонал високого рівня детально оглянув та грамотно роз'яснив діагноз. В такому закладі відчуваєш себе людиною в маленькому європейському просторі.
Мирослава
Видаляли судинні зірочки лазером. Боялась, що дуже боліти буде. Я по природі дуже ляклива, тому будь-яка процедура мене дуже лякає. А тут все пройшло чудово. Результатом задоволена. Зникли комплекси. Почала жити більш яскраво. Може хто боїться, то не варто.
Зоряна
Після пологів почали вилазити вени на ногах. Дуже болять. Займалась довгий час самолікуванням. Завжди носила довгі спідниці чи штани влітку. Соромилась дуже. Подруга помітила мої набряклі вени і порадила сходити на прийом до флеболога. Все-таки професіонал знає як боротися із цієї неестетичною та болючою хворобою. Проходжу курс лікування, подумую про операцію.
Микита
Потерпав від здуття живота. Так не зручно ставало в офісі, коли у животі відбувалась «революція». Стримуватися потрібно, але все то витерпіти було важко. Колеги навіть прозвали мене «живіт-барабан». Любили пожартувати на цю тему та підколоти мене. Психологічно непросто було з цим справитись також. А фізично ще важче: коліки, бродіння газів то вверх, то вниз. Жах. Тільки тепер розумію чому ж я відразу не звернувся до лікаря. Гастроентеролог призначив чітко прописану дієту та Алмагель Нео (суспензія). Пройшло 5 днів. Метеоризму як і не було. На щастя, і колегам немає над чим піджартовувати.
Вадим
Випадково травмував родимку ременем на животі. Вона почала кровоточити. Переживав, бо читав на форумах, що травмування новоутворень є доволі небезпечним. Лікар оглянув проблемну ділянку за допомогою дерматоскопу. Дерматолог сказав, що краще видалити залишки родимки, бо майже вся вона відірвана. Лікар взяв проби на гістологічне дослідження. Чесно скажу, хвилювався. Родимка не мала злоякісних клітин. Лікар заспокоїв і пояснив, що, навпаки, травмоване новоутворення провокує набагато більше проблеми, аніж професійне видалення. Слава Богу, все пройшло добре. Дуже дякую.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Панча, 7а
р.Шевченківський
Медичний центр "Життя" використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД серця (ехокардіографія)
  • Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку)
  • Нейросонографія
  • УЗД сечового міхура
Працює з 08:00-20:00
Львів вул. Дорошенка, 71
р.Галицький (Центр)
Медичний центр апаратної косметології "Версаль" спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Євгена Коновальця, 54
р.Франківський
Львівський "Центр корекції бінаурального слуху" (ЦБС) є представником мережі магазинів торгової марки "Пізнай світ".
Працює з 10:00-19:00
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3
р.Франківський
Багатопрофільна клініка "Здоров'я" являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування...
Львів вул. Тадеуша Костюшка, 4
р.Франківський
Медичний дієтологічний центр здоров’я клініка доктора Бровко "ДієтЦентр" існує понад 13 років, лікує пацієнтів за авторською методою у галузі оздоровлення організму та корекції ваги.
Працює з
Пн: 08:00-19:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 10:00-19:00
Львів вул. Короленка, 4 (оф. 4)
р.Личаківський
Медична клініка "Гіруда-Віта" займається комплексною комп’ютерною діагностикой організму та нетрадиційними методами лікування різних хвороб. Лікарі клініки використовують в роботі сучасні та нестандартні методи.
Працює з 09:30-17:00
Львів вул. Котляревського, 13
р.Галицький (Центр)
Клініка МСЛ спеціалізується на: ультразвукове дослідження всіх органів і залоз внутрішньої секреції; сканування вагітності на будь-яких термінах; доплерографія; консультація фахівців: гінеколога, уролога, сімейного лікаря, косметолога, ревматолога.
  • УЗД органів малого тазу (трансвагінально та трансабдоміально, жінки)
  • УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД печінки
  • УЗД підшлункової залози
  • УЗД селезінки
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Некрасова, 6 (неврологічний корпус)
р.Личаківський
Медичний центр був утворений в 2008 році. Установа має у своєму розпорядженні сучасний спіральний томограф виробництва фірми TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS.
  • Ендоскопія приносових пазух
  • Ендоскопія трахеї та гортані
  • Ендоскопія бронхів
  • Ендоскопія аорти та магістральних артерій
  • Ендоскопія шлунково-кишкового тракту (гастроскопія, колоноскопія)
Працює з 09:00-15:00
6,4
Львів вул. Сахарова, 82/17
р.Франківський
Клініка стоматології Глушко займається естетичним протезуванням та імплантацією, хірургією та ендодонтичним лікуванням зубів. Фахівці клініки мають багаторічний досвід, пройшли навчання за кордоном.
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Рентген зуба
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Богдана Хмельницького, 212
р.Личаківський
Спеціалізований медичний центр "ОЛМЕД" по вулиці Хмельницького надає такі послуги: планування, підготовка та ведення вагітності, ультразвукові дослідження, ехогістеросальпінгографія, відеокольпоскопія
  • Визначення вагітності на ранніх термінах 160
  • УЗД вагітних 1 триместр 160