Сторінка 5. Діагностичні центри Львова

Знайдено 69 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Богдан
Сучасне обладнання, привітний персонал, зручний графік, індивідуальний підхід до кожного пацієнта це особливості за які обрав саме цю клініку)))
Ростислав
Приємний персонал, кваліфіковані працівники, якісне надання стоматологічних послуг!!!
Соломія
Комфортна атмосфера, робота була виконана швидко і якісно, фахівці найвищого рівня!
Михайло
Не думаю, що відкрию Америку, якщо скажу, що відсутність передніх зубів – це неестетично. З цією проблемою мені допомогли впоратися лікарі цієї стоматологічної клініки. Їх професіоналізм повернув мені сяючу посмішку та впевненість у собі. Дякую вам!
Чудова клініка! Звернулась з проблемою вирівнювання зубів. Знаєте, більшість лікарів в інших стоматологіях пропонують один варіант, переважно найдорожчий і ніяких альтернатив. Тут мені запропонували і брекети і елайнери. Не тиснули, спокійно обговорили ситуацію та "розжували" мені все по моєму стану зубів. А атмосфера там просто)) Я відчула себе вдома, чесно. Ніякого запаху, шуму бор-машинки. І ціни цілком оптимальні, що дуже приємно здивувало!
19 декабря '16 г.
Роман
Я би порадила звертатись до Оксаночки при любих проблемах з зубами та яснами. Вона чудовий стоматолог, володіє всіма сучасними методами лікування.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Пекарська, 55/3
р.Личаківський
Ортодонтологічний центр "Villa Louisa" спеціалізован на естетичній стоматології та візуальній діагностиці ротової порожнини, працює з 2013 року. У роботі фахівці клініки дотримуються європейських стандартів, орієнтуючись на роботу французьких колег.
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Кольорові панорамні знімки формату 2D
  • Багатошарові 3D-моделі всієї ротової порожнини
  • Стандартна панорамна
Львів вул. Сахарова, 82/17
р.Франківський
Клініка стоматології Глушко займається естетичним протезуванням та імплантацією, хірургією та ендодонтичним лікуванням зубів. Фахівці клініки мають багаторічний досвід, пройшли навчання за кордоном.
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
Львів вул. Дудаєва, 19/2
р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Корал" заснована у 1994 році, спеціалізується у галузі стоматологічного лікування зубів та ясен.
Львів вул. Панча, 7а
р.Шевченківський
Медичний центр "Життя" використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД серця (ехокардіографія)
  • Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку)
  • Нейросонографія
  • УЗД сечового міхура
Працює з 08:00-20:00
Львів вул. Євгена Коновальця, 54
р.Франківський
Львівський "Центр корекції бінаурального слуху" (ЦБС) є представником мережі магазинів торгової марки "Пізнай світ".
Працює з 10:00-19:00
Львів вул. Дорошенка, 71
р.Галицький (Центр)
Медичний центр апаратної косметології "Версаль" спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3
р.Франківський
Багатопрофільна клініка "Здоров'я" являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування...
Львів вул. Тадеуша Костюшка, 4
р.Франківський
Медичний дієтологічний центр здоров’я клініка доктора Бровко "ДієтЦентр" існує понад 13 років, лікує пацієнтів за авторською методою у галузі оздоровлення організму та корекції ваги.
Працює з
Пн: 08:00-19:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 10:00-19:00
Львів вул. Некрасова, 6 (неврологічний корпус)
р.Личаківський
Медичний центр був утворений в 2008 році. Установа має у своєму розпорядженні сучасний спіральний томограф виробництва фірми TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS.
  • Ендоскопія приносових пазух
  • Ендоскопія трахеї та гортані
  • Ендоскопія бронхів
  • Ендоскопія аорти та магістральних артерій
  • Ендоскопія шлунково-кишкового тракту (гастроскопія, колоноскопія)
Працює з 09:00-15:00
Львів вул. Короленка, 4 (оф. 4)
р.Личаківський
Медична клініка "Гіруда-Віта" займається комплексною комп’ютерною діагностикой організму та нетрадиційними методами лікування різних хвороб. Лікарі клініки використовують в роботі сучасні та нестандартні методи.
Працює з 09:30-17:00