Сторінка 4. Діагностичні центри Львова

Знайдено 67 клінік

Працюють по:

Сб Нед
ліда
Я була у різних клініках Львова і Києва, а в Центр АСТАР попала випадково. У мене були скарги і знайома порадила туди звернутися (вона там проходила щорічні профілактичні обстеження). Доїзд до медичного центру не зручний, немає дороговказів, тому довелося витратити час щоб відшукати вулицю Зигзаг. Але ці недоліки повністю компенсувалися по*перше кваліфікованими лікарями та ввічлмвими медсестрами, по-друге, якістю наданих послуг. Зручно зо запис проходить по телефону, тому нема черг і економиться час. Мені в моїй проблемі не тільки допомогли, але й порадили, куди звернутися з іншою проблемою.
Оля
Я задоволена обслуговуванням у клініці "Астар" . Немає відчуття,що вас хочуть "розкрутити" призначаючи купу непотрібних аналізів.Усе по суті,і по мінімуму. І ціни не "кусаються" ,абсолютно прийнятні
Ніна М.
Впродовж 6 років мала проблему з невиношуванням вагітності. В центрі АСТАР було виявлено причину. Лікувалася півтора року. Народилися здорові двійнята. Подвійна радість.
Іванна
Синочку робили зубки(введення в сон).Дуже вдячна за професійно проведену роботу, особливо дитячого стоматолога Цибко Юлію.Дякую за чудову клініку-адміністрації Когут і Когут.
Іванна
Лікували синочку зубки (введення в сон) і хочу сказати дуже класна клініка, привітний працюючий персонал, адміністатори. Лікар стоматолог дитячий Юлія Євгенівна Цибко (окремо дякую), лікар-анастезіолог та їх асистенти досвідчені фахівці та надзвичайно турботливі люди. Вдячна їм за роботу. Дякую Богові, що дарував нам таких лікарів! Хочу ще подякувати адміністрації клініки за те, що Ви робите для нас!
Петро
Хороша атмосфера та приємний персонал.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,3
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • УЗД органів черевної порожнини 260
  • УЗД щитовидної залози з доплер-аналізом 100
  • УЗД наднирників 60
  • УЗД печінки та жовчних шляхів 90
  • УЗД підшлункової залози та селезінки 100
7,3
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології "Когут і Когут" створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
  • Ренгенографія прицільна 60
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) 150
  • Ренгенографія скронево-нижньощелепового суглоба 150
7,2
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка "Галдентс" відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
  • КТ щелепи
Працює з 09:30-20:00
Львів вул. Дорошенка, 31
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Стоматпрофі" пропонує пацієнтам широкий вибір стоматологічних послуг з діагностикою, лікуванням зубів та ясен. У штаті працюють лікарі вищої кваліфікації.
Працює з 09:00-20:00
Львів вул. Пасічна, 39-а
р.Личаківський
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини "Сідус" існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини.
Львів пл. Маланюка, 2
р.Галицький (Центр)
Стоматологія доктора Ухача Р.Т. пропонує діагностику та лікування захворювань ротової порожнини для пацієнтів будь-якого віку. Прийом ведуть лікарі першої та другої кваліфікації.
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • УЗД (ультразвукове дослідження)
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка "СаВаМед" спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
  • УЗД вагітності
  • Кольпоскопія
  • УЗД органів малого тазу
  • УЗД матки
Львів вул. Панча, 5
р.Шевченківський
Стоматологічна клініка др. Коцовських займається лікуванням зубів та ясен із застосуванням сучасних технологій та обладнання. Лікарі закладу проводять безкоштовні консультації, надають гарантію на всі види робіт.
Працює з 10:00-20:00
Львів вул. Пекарська, 55/3
р.Личаківський
Ортодонтологічний центр "Villa Louisa" спеціалізован на естетичній стоматології та візуальній діагностиці ротової порожнини, працює з 2013 року. У роботі фахівці клініки дотримуються європейських стандартів, орієнтуючись на роботу французьких колег.
  • Кольорові панорамні знімки формату 2D
  • Багатошарові 3D-моделі всієї ротової порожнини
  • Стандартна панорамна
Львів вул. Сахарова, 82/17
р.Франківський
Клініка стоматології Глушко займається естетичним протезуванням та імплантацією, хірургією та ендодонтичним лікуванням зубів. Фахівці клініки мають багаторічний досвід, пройшли навчання за кордоном.