Сторінка 2. Діагностичні центри Львова

Сб Нед Цілодобово
Нев'ярчук Юрій Романович
Все супер!
Олена
Вже не перший раз клініка тішить своєю привітністю. Записувались до отоларинголога з дитиною. Чітко і ретельно оглянув, розказав проблеми і дав рекомендації щодо догляду . Лікар не призначав непотрібних аналізів і досліджень. Дитині після лікування значно легше . Сильний нежить пройшов буквально за 3 дні . Клініка чиста, простора,адміністрація при вході скерувала до кабінету ,зайшли згідно свого запису на конкретну годину .
Олена
Задоволена Вашою клінікою ! Дівчата на рецепшені завжди привітні та чемні! Дякую Вам! Але, особлива вдячність - це лікакаркі з ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ І ДУШЕЮ, ПРОФЕСІОНАЛОМ СВОЄЇ СПРАВИ ГУДЗЯК ВІКТОРІЇ ВІТАЛІЇВНІ! ДЯКУЮ ВАМ ЩИРО ЗА ВАШУ БЕЗДОГАННУ СПРАВУ І ТЕРПІННЯ!
Вікторія
Доброго дня ! Хочу залишити відгук про клініку Перенс ! В першу чергу я хочу від щирого серця подякувати лікарю Маркевич Анні Іванівні за чудову вагітність , тепер вже за мою донечку !! Я не вірила шо зможу виносити дитину … Завдяки Анні Іванівні , я змогла виносити і народити донечку! Такого лікаря я ще не зустрічала .. ведення вагітності були просто на всі 100% … підтримка була завжди .. Лікар просто від Бога , професіонал своєї справи … В клініці Перенс всі привітні, хороша атмосфера … Рекомендую тільки клініку Перенс !!! Анна Іванівна ..щиро дякую Вам за все …❤️
Зоряна
Хочу поділитися відгуком про клініку Перенс, дуже хороша з сучасними технологіями, хорошими спеціалістами,а особливо хочу порекомендувати Маркевич Анну Іванівну дуже хороший спеціаліст своєї роботи ,і як людина чуйна до своїх клієнтів.Як що в к.Альтернатива в нас були 2 спроби без результаті,і купа нервів і грошей,то з Анною Іванівною все на позитиві із першого разу все получилось .Маємо чудового хлопчика,за що їй дякуємо.
Зоряна Рамірес
Дуже вдячна команді клінічні Перенс,а особливо добрій,чуйній,милій,мудрій Маркевич Анні Іванівній,вона спеціаліст своєї роботи,лікар від Бога, дуже всі рекомендую,кому потрібні дітки.До кожного ситуації ставиться з розумінням.Дуже добре проводить огляд, нічого лишнього не призначає, тільки те що вам підходить ,і не викачує від вас гроші ,що немоло значить в таких ситуаціях .
8,7
Львів вул. Угорська, 17
р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
  • Електроенцефалограма(ЕЕГ) пільгова 630
Львів, вул. Угорська, 17
8,7
Львів вул. Костя Левицького, 55а
р.Залізничний
Центр лікування складних випадків безпліддя Паренс-Україна являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • Гістеросонографія 2 000
  • Доплерометрія в гінекології 450
  • ЕКГ 500
  • ЕХО-кардіографія 750
  • Ехосальпінгографія 2 200
8,6
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування...
  • Кольпоскопія 250
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально) 350
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансвагінально) 350
  • УЗД молочних залоз 300
  • Фолікулометрія (3-4 обстеження) 1 000
8,6
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10
р.Франківський
Надійний медичний простір, в основі якого зароджується культура здорового, щасливого та задоволеного пацієнта. Працюємо з передовими медичними технологіями та застосовуємо унікальні мультидисциплінарні підходи. У клініці працюють лікарі-науковці та лікарі з досвідом більше 20 років. Команда лікарів працює у форматі консиліума для вибору тактики ведення...
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з медикаментозною пробою 800
  • Дослідження функції зовнішнього дихання(спірографія) 580
  • Кольпоскопія 680
  • ЕКГ з розшифруванням 370
  • Запис електрокардіограми 250
СДС
8,5
Львів м. Дрогобич, вул. Шептицького, 9
Діагностичний центр СДС у Дрогобичі спеціалізується в області ультразвукової діагностики та магнітно-резонансної томографії. У медичному закладі можна також виконати дуплексне сканування судин голови та шиї, нирок, артерій і вен кінцівок. Співробітники центру систематично підвищують кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
  • МР-ангіографія артерій головного мозку 1 500
  • МР-ангіографія вен головного мозку 1 500
  • МР-ангіографія артерій та вен головного мозку 2 400
  • МР-ангіографія артерій головного мозку до та з контрастуванням 3 100
  • МР-ангіографія вен головного мозку до та з контрастуванням 3 100
8,4
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування "Панацея" розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх...
  • Кольпоскопія 400
  • УЗД внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки, селезінка) 700
  • УЗД щитовидної залози 500
  • УЗД молочних залоз 500
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне 700
Працює з
Пн: 13:00-18:00 Вт: 13:00-18:00 Чт: 13:00-18:00 Пт: 13:00-18:00
8,3
Львів вул. Тернопільська, 21а
р.Сихівський
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
  • УЗД одного органу 250
  • УЗД І триместру вагітності 400
  • УЗД ІІ триместру вагітності 420
  • УЗД ІІІ триместру вагітності 450
  • УЗД ІІ триместру вагітності 2 і більше плодів 500
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
8,3
Акції
Львів вул. Замарстинівська, 85 А
р.Шевченківський
Медичний центр "Мати та дитина" — це сучасна клініка репродуктивного здоров'я, що надає повний комплекс послуг з планування вагітності.
  • УЗД, ультразвукове дослідження нирок та сечовивідних шляхів 550
  • УЗД, ультразвукове дослідження органів малого тазу 700
  • УЗД, ультразвукове дослідження фолікулометрія 390
  • УЗД, ультразвуковий моніторинг (розвитку ендометрію) 390
  • УЗД, ультразвукове дослідження молочної залози 700
8,2
Львів вул. Олени Степанівни, 35 А
р.Залізничний
Клініка стоматології Олени Юрчак — це сучасний підхід до лікування захворювань ротової порожнини і зубного ряду. Медичний центр пропонує розширений спектр стоматологічних послуг. Клініка має в своєму розпорядженні сучасне технічне оснащення, а робота фахівців сполучається з встановленими європейськими протоколами. Профільні лікарі приймають пацієнтів...
Львів вул. Братів Міхновських, 23
р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально та трансвагінально) 700
  • УЗД урології (нирки, сечовий міхур, простата, сім’яні пухирці, органи калитки) 680
  • УЗД щитовидної залози 380
  • УЗД слинних залоз (однієї анатомічної ділянки) 320