Сторінка 2. Діагностичні центри Львова

Знайдено 69 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Марія
Звернулась до неї за рекомендаціями подруги (в неї справді були проблеми )мені треба було для профогляду. Я дуже задоволена.
Лариса
мені Людмила Василівна дуже допомогла.
Пройшла хороше лікування в Посисень Марини Ярославівни, надзвичайно толковий спеціаліст.Я дуже задоволена цим лікарем ,така приємна ,все зрозуміло пояснить.Має хороший підхід до людей . Рекомендую її всім
Наталя
Була на прийомі у Солиги Галини Миколаївни -дуже хороший спеціаліст і просто чудова людина.Завжди уважна і приємна у спілкуванні.На прийомі уважно вислухає та дасть чіткі відповіді на всі мої запитання.Я дуже рада,що у мене такий лікар,який все пояснює нюанси хвороби. Допомогла мені вилікувати запущені хвороби,бо інші лікарі ставили не правильний діагноз.Рекомендую не пошкодуєте !
Я проходила лікування у Гельман Романа Ігоровича - дуже задоволена цим лікарем. Хороший, приємний чоловік та відмінний фахівець. Все мені детально розповів та допоміг з лікуванням. Я задоволена дуже.Рекомендую всім його . Вдячна за лікування та ввічливе обслуговування.
Віталій
Безвідповідальність! Вчора 21.07.17 в 12.00 у мене мав бути візит до дерматолога, мені його зразу не призначили, після першогодзвінка сказали передзвонять, після другого домовились але.. я прийшов на 10 хв швидше, планував за 15-20 хв закінчити візит, так як їхав з Сихова годину, бо наСихові дерматологів нема, мало того я почав кріодеструкцію в Оксани Степанівної, а тепер доробити дали іншого лікаря, так як вона займається тепер косметологією, в результаті я чекав рівно до 12.30 і вже мав бігти на роботу, а до мене підходять з ресепшну і кажуть - ваш дерматолог повідомив, що треба буде почекати, точно не знати скільки - в результаті прийом - зірвано.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та...
  • Гастроскопія (з місцевою анастезією) 790
  • Колоноскопія (з місцевою анастезією) 1 180
  • Фолікулометрія (до 7 УЗД) 1 130
  • УЗД молочних залоз 280
  • УЗД органів малого тазу (трансабдомінально) 290
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 11:00-16:00
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування "Панацея" розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх...
  • Кольпоскопія 400
  • УЗД внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки, селезінка) 350
  • УЗД щитовидної залози 350
  • УЗД молочних залоз 350
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне 350
Працює з 13:00-18:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування...
  • Кольпоскопія 250
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-18:00 Нд: 11:00-18:00
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • УЗД м'яких тканин 300
  • УЗД одного органу (печінка та жовчевий міхур, нирка, сечовий міхур) 150
  • УЗД пахових кілець 300
  • Ехосальпінгографія з набором медикаментів 800
  • Гінекологічне ультразвукове обстеження (трансабдомінально) 300
Працює з 09:00-17:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально) от 365
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансвагінально) от 405
  • УЗД для вагітних І триместр от 455
  • УЗД для вагітних ІІ триместр от 545
  • УЗД для вагітних ІІІ триместр от 420
Львів вул. Юрія Липи, 20
р.Шевченківський
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" у Львові пропонує лікувально-діагностичну медичну допомогу пацієнтам с проблемами зору. Центр отримав вищу категорію акредитації. Лікарі-офтальмологи мають вищу кваліфікаційну категорію, багаторічний досвід роботи, володіють сучасними методами терапії.
  • Ультразвукова діагностика 50
Львів вул. Федьковича, 60а
р.Галицький (Центр)
Центр сучасної кінезотерапії та реабілітації "НОРІМЕД" спеціалізується на лікуванні дегенеративно-дистрофічних патологій хребта та їх ускладнень, захворювань центральної та периферичної нервової системи, реабілітації пацієнтів після травм, оперативного лікування, перенесеного інсульту. В установі ведуть прийом ортопеди, неврологи, реабілітологи, масажисти,...
  • УЗД судин голови і шиї 350
  • УЗД колінного суглобу 250
  • УЗД плечового суглобу 250
  • УЗД черевної порожнини і нирок 350
  • УЗД кульшового суглобу 250
Працює з 08:00-21:00
Львів вул. Огієнка, 5
р.Галицький (Центр)
Чиж Лілія Борисівна лікар вищої категорії. Спеціалізується на ендоскопії гортані та трахео-бронхіального дерева, бронхології. Займається проблемами довготривалого кашлю, субатрофії слизової оболонки, санацією трахео-бронхіального дерева, діагностикою різних захворювань трахео-бронхіального дерева.
Роман, 11 ноября '19г.

Турбував частий сухий кашель ,особливо вночі і зранку;лікувався в сімейного лікаря—результат мінімальний.Лілія Борисівна оглянула,пояснила причину ,зробила пару заливок —і і за якихось пару днів кашель наполовину мерьший.Дякую!!

• Відеобронхоскопія діагностична із збереженням результатів на відеоносіях 773
  • Відеобронхоскопія лікувальна (санаційна) 956
  • Фібробронхоскопія лікувальна 747
  • Відеобронхоскопія в стані медикаментозного сну 1 169
  • Відеобронхоскопія через трахеостому 670
Працює з 09:00-17:00
Львів вул. Щирецька, 36
р.Франківський
Багатопрофільний медичний центр "Веромед" пропонує комплексну медичну допомогу за напрямками: флебологія, інструментальна на лабораторна діагностика.
  • УЗД щитовидної залози 180
  • Дуплексне сканування судин дуги аорти (сонних та хребтових артерій) 300
  • Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок з консультацією лікаря (1 нога) 300
  • Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок з консультацією лікаря (2 ноги) 500
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
  • УЗД серця (ЕхоКГ) з доплерографією 450
  • УЗД молочних залоз 600
  • Нейросонография (мозок дитини) 900
  • УЗД щитовидної залози 300
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, парааортальний заочеревинний простір) 1 250
Працює з 08:00-17:00