Дігтяр Генадій Іванович

Ендоскопіст
Лікар вищої категорії Дігтяр Генадій Іванович спеціалізується в області хірургії та ендоскопії. Лікар займається проведенням простої ендоскопії.

Очень довольна лечением. Все отлично!
Василий
Лечение результативно, всем рекомендую специалиста

• 1989 р. – Полтавський медичний стоматологічний інститут. Спеціальність – лікувальна справа.
  • 1993 р. – закінчив факультет підвищення кваліфікації викладачів на базі Українського державного медичного університету ім. академіка О.О. Богомольця.

Курси

• 1995 р. – пройшов курси підготовки по ендоскопії на базі Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру.
  • 2000 р. – передатестаційний цикл по ендоскопії на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
  • 2004 р. – передатестаційний цикл по ендоскопії на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.
  • 2007 р. – тематичні курси удосконалення «Сучасні питання хірургії печінки та жовчних шляхів» на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
  • 2009 р. – передатестаційний цикл по ендоскопії на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.
  • 2014 р. – передатестаційний цикл по ендоскопії на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.