Манжула Катерина Миколаївна

Дерматолог, Трихолог
Лікар займається діагностикою, лікуванням і профілактикою шкірних захворювань. В обов'язки спеціаліста входить направлення пацієнта на лабораторні дослідження. Лікар проводить лікування таких захворюваннь: атопічний дерматит, коросту, еритему, герпес, рожевий лишай, грибкові та вірусні ураження шкірних покривів. Лікає захворювання шкіри волосся, тріхоскопію.

Олександр
Обратился в ОН Клиник к доктору Манжула Е.Н. с целью удаления нежелательных образований на теле. Доктор провела осмотр и предложила удаление радиоволновым методом. Предварительно была проведена местная анестезия. Удаление прошло быстро и безболезненно. На повторном осмотре результаты после удаления были положительные. Доктором остались довольны.
Сніжана
Професійний лікар. Дуже задоволено її роботою! Була у багатьох спеціалістів, але допомогти мені зуміла лише Катерина Миколаївна. Дякую!
Таня
Лікар супер.Неймовірно розумна і кваліфікована.Дуже вдячні долі,що зустріли цього лікаря.Таких лікарів дуже мало.Ви неймовірна

• 2019р. — курси з тріхології на базі Харковського інституту тріхології.