Гавриленко Віталій Миколайович

Проктолог, хірург
Лікар займається лікуванням проктологічних захворювань консервативними та хірургічними методами. Приймає пацієнтів з гемороєм, анальними тріщинами та свербінням, запорами. Проводить видалення анальних кондилом, анальної тріщини та геморою. Виконує склеротерапію гемороїдальних вузлів.

Полтава пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)

Антоніна
Хотіла би висловити свою щиру подяку. лікарю - проктологу Віталію Миколайовичу за професійну та дуже уважну опіку під час мого візиту до вашої клініки. Увага лікаря та медсестричок допомогли мені почуватися комфортно та впевнено при оглядах та лікуванні. Радувало пояснення зрозумілою та доступною. мовою про мою „незручну" проблему. Спасибі вам, Віталія Миколайович, за Ваш професіоналізм та чуйне ставлення до пацієнтів. А дівчатка в реєстратурі своєю увагою створюють затишну атмосферу.

• 2017 - закінчив Українську медичну стоматологічну академію м. Полтава, «Лікувальна справа».
  • 2020 року - пройшов інтернатуру на безе кафедри хірургії №4 з малоінвазивної хірургії, 3 МКЛ, ПМР.

Лікар займається лікуванням захворювань

• геморой;
  • анальні тріщини (анальні фісури, тріщини в задньому проході);
  • анальні поліпи, анальні папіломи і кондиломи ануса;
  • анальні бахромки;
  • запори;