Потапенко Марина Володимирівна

Ендоскопіст
21 рік досвіду
Врач-эндоскопист Потапенко Марина Владимировна владеет навыками проведения диагностического обследования с помощью эндоскопического оборудования. В спектр ее услуг входит исследование желудка (гастрит, язвенная болезнь), кишечника (колит, дуоденит), пищевода (эзофагит). При необходимости выполняет биопсию и удаление полипов.

Прошла гастроскопию у доктора Потапенко Марины Владимировны. Результаты были гораздо лучше ожиданий. После печального опыта прохождения аналогичной процедуры в другой клинике были опасения ( в прошлом было поцарапанное горло и долго проходила боль при глотании). В этот раз всё прекрасно, насколько это возможно. Анестезия и позитивный и располагающий настрой доктора вместе с его профессионализмом сделали эту процедуру практически незаметной. Доступно и понятно разъяснили результаты обследования. Спасибо!
Екатерина
Маніпуляцію проведено професійно, дискомфорт мінімізовано. Лікар-спеціаліст чудово все пояснила доступною мовою. Було виявлено причину симптомів, які турбують, також виявлено, що симптоми захворювання ШКТ можуть призводити до болю в спині, дуже важливо, що лікар це уточняє при поясненні результатів обстеження. Надано доцільні рекомендації щодо подальших обстежень. Обстеження проводив лікар Потапенко М.В.
Сергій
Не так давно проходив обстеження у Марини Володимирівни, процедуру вона проводила впевнено, було видно, що вона знає, що робить, тому я навіть не турбувався. За якісною діагностикою тепер ходжу тільки до неї.
Вікторія
Якщо ви в пошуках хорошого ендоскопіста, то можу сміливо рекомендувати вам Марину Володимирівну. У мене давно почались проблеми з кишківником, тому обстеження я проходжу регулярно. За стільки років, знайшла свого лікаря, і тепер ходжу тільки до Потапенко.

• 2001 р. — Туркменський державний медичний інститут, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2002 р. — інтернатура по спеціальності ендоскопія. Лікувально-консультативний центр імені Президента Туркменістану С.А.Ніязов, відділення ургентної ендоскопіі.

Курси

• 2014 р. — сертифікат спеціаліста за спеціальністю "Ендоскопія" при Львівському Національному Медичному Університеті імені Данила Галицького.