Наказненко Надія Володимирівна

Ендокринолог
Врач высшей категории
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ендокринної системи. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та УЗД щитовидної залози. Приймає пацієнтів з швидкою втомлюваністю, частими позивами до сечовипускання, сонливістю, сильними головними болями, постійною спрагою та надмірною пітливістю.

Полтава пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)

Віта
Були на прийомі у лікаря-ендокринолога Наказненко Н.В. Під час прийому лікар провела контроль глюкози щитовидної залози і зібрала мій анамнез, проглянула результати попередніх обслідувань та призначила аналізи і необхідне лікування.Прийомом задоволена. Буду рекомендувати знайомим і звертатися коли буде необхідність
Ірма
Все було дуже добре і лікар дуже хороша. Вислухала мене повністю, подивилася всю історію моєї хвороби, врахувала всі нюанси, які я говорила з приводу свого стану. Зараз призначила додаткові обстеження. Усім задоволена! Прийду повторно.
Ира Бильда
Божественний лікар і як людина, без перебільшень. За 7 років перший фахівець, який взагалі знайшов причину моїх бід. Навіть подумати не могла, що причина в цьому. Всі лікарі твердили з точністю навпаки. Дай Бог здоров'я Надії Володимирівні.

• 1999 р. — закінчила УМСА за спеціальністю: лікувальна справа.

• 2001 р. — курси спеціалізації по ендокринології на базі КМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2016 р. — участь у Всеукраїнському багатоцентровому дослідженні ДіаДЕЯ (дослідження в рамках Всеукраїнського проекту для підвищення якості життя у хворих на цукровий діабет 2-го типу).