Білаш Євгеній Миколайович

Проктолог, Хірург
Лікар вищої категорії
Лікар-проктолог спеціалізується на проведенні біопсії кишечника, колектромії, гідроколонотерапії. Здійснює хірургічну, проктологічну консультації. Також займається наданням медичної допомоги способом дезартерізації геморою, висіченням анальної тріщини. Працює з запальними, інфекційними, онкологічними проблемами, пов’язаними з роботою нижніх частин кишечника та анального відділу.
Полтава вул. Степового фронту, 29

Сергей
19 квітня '17р.
Первый раз в жизне пришёл на приём, с не малым волнением. Доктор был не очень вежлив, грубо объяснив чно надо готовиться (клизмиться) чего я не знал. Осмотра так и не было, но теперь буду идти к другому специалисту. Доверюсь отзывам.
Саймон
Работает очень грубо, такое чувство, что тебя осматривает человек, который только что дробил гранит киркой.

• 1978-1984 рр. - Навчався в Полтавському медичному інституті
  • 2012 року - на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти пройшов спеціалізацію з проктології