Клініки фізіотерапії в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі фізіотерапевти
Послуга Ціна
Консультація фізіотерапевта 120
7,7
Полтава вул. В'ячеслава Чорновола, 24б
Багатопрофільний медичний центр "Медея" відкритий у 2003 році, надає висококваліфіковану допомогу у терапії та діагностиці по багатьох напрямках.
Виталий, 07 червеня '17р.

Обратился к Варвинской с незначительными проблемами жкт. По её направлению сделал все анализы. Выписала мед препараты. После их приема случился жутчайший дискабтериоз-меня тошнило и был вкус металла во рту. Она сказала,что это побочные действия лекарств и через месяц пройдет. Не прошло. Появилась кровь со слизью в кале. Обратился обл больницу к проктологу и после коллоноскопии был поставлен диагноз НЯК.

• Фізіотерапевтичні процедури
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-15:00 Нд: 09:00-13:00
7,6
Полтава вул. Київська, 14
Медичний центр сімейного здоров’я має першу категорію акредитації, надає допомогу у лікуванні та діагностиці багатьох хвороб по 20 спеціалізаціям. Лікарі клініки мають медичну освіту, багаторічний досвід та високу кваліфікацію.
Петро, 30 листопада '-1р.

Робив у цій клініці УЗД внутрішніх органів, приємно вразила сучасність апаратури. Мені підходить розклад роботи, адже декілька вільних годин є лише у неділю. Робітники привітні та кваліфіковані. Сама клініка справляє позитивне враження. Упевнений, що буду звертатися сюди іще.

• Консультація фізіотерапевта 120
  • Лікарський електрофорез 30
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-15:00 Нд: 08:00-15:00
7,5
Полтава вул. Шевченко, 44
Медичний центр "Латона" надає допомогу у лікуванні та діагностиці різноманітних захворювань за 16 напрямками методами класичної та народної медицини. Для консультації запрошуються найкращі фахівці, професори, провідні спеціалісти у своїй галузі.
Ксенія, 30 листопада '-1р.

Коли у бабусі почалися серйозні проблеми зі здоров’ям, нам дуже допомогли фахівці клініки «Латона». Адже тут можна не тільки викликати лікаря на дім, але й скористатися послугами медичного уход та маніпуляцій вдома у пацієнта. Це значно полегшило життя і нам, і бабусі.

• Гірудотерапія
Працює з 08:00-18:00
7,4
Полтава вул. Свиштовська, 3
Медична санітарна частина "Нафтахімік" надає медичну допомогу в лікуванні та діагностиці багатьох захворювань по 13 напрямкам. В штаті клініки висококваліфіковані лікарі.
Родина Нестайко, 03 січня '17р.

Користуємося послугами цієї клініки усією родиною. Зручно, що тут можна пройти усі потрібні обстеження та отримати консультацію необхідного спеціаліста. Крім того, у них є свій стаціонар. Умови перебування дуже комфортні, усі робітники клініки уважні та привітні.

• Консультація фізеотерапевта
Працює з 08:00-17:00
Полтава вул. Соборності, 79
Медичний центр "Медстиль" оказує населенню медичну допомогу в сфері стоматології, гінекології та масажу. Фахівці клініки мають профільну освіту та багаторічний досвід.
Ангеліна, 30 листопада '-1р.

Ходжу до «Медстилю» на гінекологічні консультації та огляди. Також проходила тут декілька курсів різних видів масажу. Незабаром хочу спробувати гірудотерапію. Безумовно професійний підхід до справи мені дуже імпонує.

• Гірудотерапія
Працює з 09:00-19:00
6,0
Полтава вул. Небесної Сотні, 81
Медичний центр ОН Клінік почав роботу у 2010 році, відноситься до міжнародної мережі медичних установ. Філія спеціалізується у діагностиці та лікуванні хвороб проктологічного, дерматовенерологічного, гінекологічного, урологічного напрямків. До колективу лікарів входять фахівці вищої та першої категорії з багаторічним досвідом.
Таисия, 10 лютого '17р.

Светлана Викторовна мой неизменный УЗИ-специалист. Обращалась к ней неоднократно, с самого нашего знакомства, она зарекомендовала себя только с хорошей стороны. Да и много моих знакомых пользуется ее услугами, всем она нравится.

• Консультація фізеотерапевта
  • Вагінальна лазеротерапія