Христофор Василь Олексійович

Дерматолог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань шкіри у дорослих та дітей. Лікує грибок шкіри та нігтів, вугровий висип, атопічний дерматит, кропив'янку, лишай, купероз, псоріаз, екзему, розацеа та інші патології. В роботі використовує традиційні та сучасні методики.

Полтава пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)

Воєвода Анастасія Павлівна
Мені дуже сподобалося
Сергей
Звернувся до лікаря дерматолога Христофора В.О. з причини сухості кожних покровів. Лікар мене оглянув, розповів про мою проблему, дав рекомендації по лікувнню роз'яснення і дуже детальне. Моє перше враження дуже позитивне. Рекомендую цього лікаря
Звернулися в ОН Клиник до лікаря дерматолога Христофор Василь Олексійович з проблемою профілактичного огляду. Лікар на прийомі провів комплексний огляд, дав рекомендації, прийомом та лікарем задоволен, при необхідності будемо рекомендувати своїм знайомим
Обратилась в ОН Клиник к дерматологу Христофору Василию Алексеевичу с высыпаниями на лице. Доктор тщательно провёл сбор анамнеза, дал чёткие ответы на интересующие нас вопросы, дал пояснение причины болезни. Дал рекомендации лечения, назначил медикаментозное лечение. Приёмом доктора, как специалиста, остались довольны. Буду рекомендовать эту клинику и детского специалиста Василия алексеевича.

• 1994 р. — закінчив Полтавську УМСА за спеціальністю: лікувальна справа.
  • 1996 р. — інтернатура на базі УМСА за спеціальністю: дерматовенерологія.