Сторінка 2. Лікарі отоларингологи в Києві (метро Політехнічний інститут)

Інга
Ми до цього лікаря і раніше ходили. Дуже любимо його, як фахівця і довіряємо йому. Уважний, ввічливий, професіонал. І не одні ми до нього звертаємося, а також багато наших знайомих, і всім він подобається. Безперечно варто відвідати його!
15 березеня '20 г.
Соломія
Прекрасний лікар! Я в повному захваті! Ми знаємо його давно, була дочка у нього, і зять. Це лікар, якого ми просто обожнюємо, тому що він справжній кваліфікований фахівець, до нього йдеш з впевненістю в те, що він реально допоможе. Рекомендую!
28 лютого '20 г.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Отоларинголог
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні ЛОР-захворювань. Лікує гайморит, риніт, ангіну, фарингіт, сірчані пробки, отит і поліпи носової порожнини. Займається вилученням з носа і вух сторонніх предметів. Виконує продування слухових труб і промивання порожнини носа.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Отоларинголог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням патологій ЛОР-органів . Здійснює підбір терапії при отитах, ринітах, синуситах та аденоїдитах. Виконує промивання лакун мигдалин та промивання носових пазух. Систематично бере участь в конференціях, семінарах та симпозіумах.
Оториноларинголог, косметолог
Лікар займається ендоскопічним оглядом ЛОР-органів, лікуванням патологій вух, горла та носа. Приймає пацієнтів з вазомоторним та алергічним ринітом, фронтитом, гайморитом, набряком гортані, гіпертрофією аденоїдів та іншими хворобами. Виконує риносептопластику, тонзилектомію, аденотомію, корекцію носових клапанів.
Отоларинголог, Отоларинголог дитячий
Консультація та лікування хворих з гострими та хронічними патологіями вуха, горла, носа, гортані.
Викликати лікаря додому
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт