Сторінка 2. Лікарі урологи в Києві (Печерський район)

Роман
Мне срочно понадобился врач, прихватило на работе. И я обратился в ближайшую клинику с хорошей репутацией. Мне помог Владимир Анатольевич, за что я ему безмерно благодарен. Такого квалифицированного врача еще поискать. Он столько знает и понятно все мне объяснил, назначил анализы. Не запускайте свое здоровье, обращайтесь к врачам вовремя.
28 лютого '19 г.
Роман
Скажу коротко ,лікар Анатолій Анатолієвич Метляков- професіонал.Зробив все ,що від нього я очікував.Обстежив, пролікував,перевірив декілька разів резкльтат .Тепер в мене ніде не свербить і не пече ,але на далі буду більш уважніший до своїх партнерок.Дякую лікарю!
16 липня '18 г.
Віктор
На консультацію до лікаря уролога Метлякова Анатолія Анатолієвича я попав по попередньому запису.В мене виникла проблема,про яку зазвичай не говорять серед чоловіків. Хотів швидше покінчити з нею, тому звернувся до цього лікаря.Він дуже швидко і якісно провів обстеження,зумі знайти причину та розпочав лікування.Зараз все добре.
26 червеня '18 г.
Уролог
Лікар Метляков Анатолій Анатолійович - уролог. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Розробляє комплексні рішення по усуненню запальних і інфекційних патологій. Усуває еректильну дисфункцію, аденому простати і інші захворювання. Приймає пацієнтів за попереднім записом.
Онкоуролог, уролог
Доктор спеціалізується в області онкоурології і урології. Виконує операції з видалення каменів із сечоводу і сечового міхура. Лікує сечокам'яну хворобу і інші урологічні патології. Проводить біопсію простати і дренування сечового міхура. Автор і співавтор 36 наукових робіт, брав участь в міжнародних клінічних дослідженнях. Стажувався в Чехії, Польщі, Німеччини та Італії.
Уролог, андролог
Викликати лікаря додому
Лікар Шевченко Олександр Геннадійович оперуючий уролог, андролог. Послуги фахівця представлені консультативним прийомом, первинною та поглибленою діагностикою, а також хірургічним або консервативним лікуванням. У його компетенцію входить трануретральная резекція сечового міхура, передміхурової залози, дроблення конкрементів при сечокам'яній хворобі, корекція вроджених аномалій розвитку уровидільного тракту. Доктор надає допомогу при еректильної дисфункції, безплідді, простатиті, циститі, уретриті, орхіті.
Уролог
Лікар-уролог з другою атестаційною категорією. Спеціалізується на лікуванні епідидиміту, уретриту, каменів в сечовому міхурі, проводить діагностичні маніпуляції. Бере участь в засіданнях Європейської асоціації урологів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114
Київ с. Софіївська Борщагівка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)
Уролог
Доктор Челенюк Олександр Іванович, фахівець в області урології. Пріоритетні напрямки роботи: оперативна урологія, лікування запальних урологічних захворювань. Надає консультаційні послуги, а також лікарську допомогу при таких захворюваннях, як: пієлонефрит, цистит, простатит, аденома простати, уретрит, фунікуліт, баланопостит, розлади сечовипускання, сечокам'яна хвороба, інфекції, що передаються статевим шляхом, та інші. Спеціалізується на оперативному лікуванні фімозу, варикоцеле, гідроцеле, кісти головки придатка.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Терапевт, ревматолог
21 рік досвіду
Уляна Ігорівна постійний учасник лекцій, майстер-класів, є співавтором посібника «Принципи формулювання діагнозів у практиці сімейного лікаря» . Застосовує сучасні методи діагностики і лікування широкого спектру захворювань внутрішніх органів. Володіє англійською мовою, здійснює прийом іноземних пацієнтів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-21
Уролог, хірург
Лікар-уролог, хірург Нашеда Сергій Васильович займається лікуванням таких хвороб, як еректильна дисфункція, ЗПСШ, запальні патологій сечостатевої системи у жінок і чоловіків, доброякісна гіперплазія передміхурової залози. Спеціаліст проводить оперативне втручання при фімозі, оперативне лікування передчасної еякуляції, варикоцеле, викривлення статевого члена. Також проводить протезування яєчка і статевого члена.
Київ вул. Андрія Верхогляда 4-Б р.Печерський
Дитячий хірург, дитячий уролог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань, які відносяться до дитячої хірургії та урології. Виконує операції на уретрі, операції з видалення каменю з сечоводу, обрізання крайньої плоті. Постійно освоює нові методики оперативного лікування, зокрема, в неонатології та лапароскопії. Є членом Асоціації дитячих хірургів України.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-21
Уролог
Лікар уролог, андролог вищої категорії. Має великий досвід роботи з діагностування та лікування: аденоми передміхурової залози, чоловічого безпліддя, запальних процесів в нирках і сечостатевої сфері (простатит, цистит, пієлонефрит). Лікує нетримання сечі, порушення ерекції, сечокам'яною хворобою, патологію сечових шляхів, що передаються статевим шляхом. Сергій Вікторович проводить оперативне лікування доброякісних утворень статевих органів, кандилом, папілом, короткої вуздечки і фімозу. Є учасником зарубіжних і українських конференцій
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Уролог, Андролог, Сексопатолог