Нашеда Сергій Васильович

Уролог, хірург
Лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар-уролог, хірург Нашеда Сергій Васильович займається лікуванням таких хвороб, як еректильна дисфункція, ЗПСШ, запальні патологій сечостатевої системи у жінок і чоловіків, доброякісна гіперплазія передміхурової залози. Спеціаліст проводить оперативне втручання при фімозі, оперативне лікування передчасної еякуляції, варикоцеле, викривлення статевого члена. Також проводить протезування яєчка і статевого члена.
Київ вул. Андрія Верхогляда 4-Б р.Печерський

Обратилась к Сергею Васильевичу с заболеванием почек. Он назначил дополнительно анализы и подобрал правильную схему лечения и я здорова! Очень внимательный и грамотный доктор. Спасибо
Максим
Лікар Сергій Васильович Нашеда став моїм рятівником .З відгуків дізнався , що він висококваліфікований спеціаліст з питань лікування запальних захворювань сечостатевої системи у чоловіків.Він професійно провів обстеження та розробив план лікування.Дуже йому вдячний!
Віктор
Нашеда Сергей Васильевич врач уролог , который очень мне помог. Он полностью обследовал меня и назначил верное лечение. Он помог мне вновь приобрести мое мужское здоровье. Спасибо ему за это!

• 2004 p. — Запорізький державний медичний університет, спеціальність "лікувальна справа".
  • 2006 p. — інтернатура на базі КНМАПО ім. П.Л. Шупика спеціальність "сімейна медицина".
  • 2006 p. — спеціалізація з урології на базі КНМАПО ім. П.Л. Шупика.

Наукова діяльність

• Автор 31 друкованих наукових робіт в спеціалізованих виданнях. Співавтор 2-х патентів.
  • Патент Вх. № 113019 від 10.01.2017. "Спосіб лікування туберкульозу передміхурової залози". Возіанов С.О., Пасічників С.П., Степанов П.І., Нашеда С.В.
  • Патент Вх. № 65174 від 22.05.2015. "Спосіб діагностики трихомоніазу у хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози ускладненої гострою затримкою сечі". Пасічників С.П., знайшовши С.В., Мітченко Н.В.
  • Доповідач на вітчизняних і зарубіжних конференціях, конгресах і з'їздах.