Сторінка 3. Лікарі стоматологи в Києві (Оболонський район)

Богдана
Прийшла на консультацію відносно вирівнювання зубів. Катшук Діана Олегівна запропонувала два варіанти лікування - брекетами і елайнерами. Обрала елайнери, і дуже задоволена, все чудово)
11 вересня '23 г.
Лілія Назаренко
Дуже гарна клініка, доброзичливий персонал. Катшук Діана професіонал своєї справи. Всім раджу.
05 жовтня '23 г.
Тетяна Мироненко
Прийшла в Люмідент за встановленням брекет системи. Мій лікар Катшук Діана Володимирівна, дуже швидко та обережно працювала, пояснюючи кожен крок. Сподобалось делікатне відношення.
04 квітня '24 г.
Дмитро Хитрий
Поставив брекети у стоматології Люмі-Дент на Мінській у доктора Катшук Діани Олегівни, все якісно та оперативно, рекомендую! Обслуговування та ставлення до пацієнтів найкраще, дякую!
31 березеня '24 г.
Стоматолог, Дитячий Стоматолог
Гуменчук Марина Василівна – дитячий лікар стоматолог в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Спеціалізується діагностиці стоматологічних захворювань у дітей, лікуванні та профілактиці карієсу зубів. Проводить комплексну профейсійну гігієнічну чистку ротової порожнини. Є фахівцем з видалення тимчасових зубів у дітей під загальним знеболенням (медикаментозному сні).
Наташа Мирошник
14 квітня '24р.
Дуже сподобалась клініка на Солом'янці Люмі-Дент. Простора та світла. Лікарка Гуменчук Марина приємна у спілкуванні з батьками та дітьми. Пояснила все, зробила знімки.
Стоматолог, ортодонт, стоматолог-ортодонт
Катшук Діана Олегівна – лікар стоматолог-ортодонт в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Спеціалізується на вирівнюванні зубного ряду та корекції неправильного прикусу у дітей та дорослих. Використовує в своїй роботі різні види брекет-систем ( лінгвальні, самолігуючі, металеві, керамічні, сапфірові), знімні та незнімні ортодонтичні апарати, ретейнери, трейнери та елайнери. Проводить ортодонтичне лікування за допомогою мікроімплантів. Лікує глибокий, дистальний, відкритий, мезіальний та перехресний прикус зубів. Щорічно проходить курси та семінари для підвищення квалікації.
Тетяна Мироненко
04 квітня '24р.
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист
Ленько Ірина Ігорівна – лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Дійсний член Асоціації стоматологів України. Спеціалізується на лікування пульпітів, періодонтитів, карієсу та некаріозних уражень, художній реставрації зубів фотополімерними матеріалами, шинування зубного ряду, лікування гіперестезії (чутливості) зубів, герметизації фісур. Проводить професійну чистку зубів за допомогою ультразвуку та технології Air Flow.
Ліна Ромащук
07 квітня '24р.
Звернулась в клініку Люмі Дент, щоб врятувати зуб. Випадок у мене не простий, проте Ленько Ірина Ігорівна змогла зробити неможливе, за що я дуже вдячна!
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист
Горбецький артем Васильович - лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Проводить лікування карієсу, реставрацію фронтальних та жувальних груп зубів, лікування кореневих каналів, відбілювання зубів, герметизацію фісур та відбілювання зубів. Також проводить виготовлення адгезивних мостоподібних протезів, для тимчасового відновлення зубного ряду та професійну чистку зубів методами Scaling, Air Flow. Регулярно удосконалює знання, відвідуючи курси та семінари.
Іван
12 квітня '24р.
Рекомендую клініку Люмі-Дент і лікаря Горбецького Артема Васильовича, хороший і уважний спеціаліст.
Стоматолог, ортодонт, стоматолог-ортодонт
Цинцовська Оксана Олександрівна – стоматолог ортодонт в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент», Спеціаліст в області ортодонтичного лікування зубів. Вирівнює неправильне положення зубів за допомогою різного виду брекет-систем, ортодонтичних апаратів, пластинок, непомітних кап. Використовує в своїй роботі лише якісні матеріали та найкраще обладнання. Лікар проводить ортодонтичну підготовку до хірургічного або ортопедичного лікування.
10 квітня '24р.
Дуже хороша клініка! Ставила брекети в Цинцовської Оксани. Дякую за нормальні ціни та швидку роботу.
Стоматолог-терапевт, ортопед
Доктор спеціалізується в області терапевтичної та ортопедичної стоматології. Лікує всі види карієсу і патології ясен сучасними технологіями. Виконує ендодонтичне лікування каналів, естетичну реставрацію зубів, шинування зубних рядів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Стоматолог-терапевт
Доктор займається терапією кореневих каналів і патологій ясен, пломбуванням і відбілюванням зубів. Спеціалізується на наданні швидкої стоматологічної допомоги. Проводить лікування захворювань зубів, пов'язаних з утворенням карієсу, а також некаріозних уражень зубної емалі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація бесплатно
Стоматолог-терапевт
Доктор Мацієвський Антон Сергійович спеціалізується в галузі стоматології, ортопедії. Надає послуги зі знімного, незнімної, бюгельного протезування зубів, установки коронок на зуби.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація бесплатно
Стоматолог-терапевт, ортопед
Доктор Гануляк Юрій Степанович займається лікуванням захворювань зубів і ротової порожнини. Спеціалізується на терапевтичної та ортопедичної стоматології. Консультує і проводить огляди, діагностує недуги запального, інфекційного або будь-якого іншого характеру. Приймає пацієнтів з каріозними ураженнями зубів. Виконує пломбування та протезування, включаючи установку мікропротезів. Ставить також вініри і коронки. Деякий час спостерігає пацієнтів після проведених процедур.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Стоматолог-хірург
У компетенції фахівця: імплантація, кістковопластичні операції, м'якотканні пластики, зубосохраняющііе операції, видалення зубів будь-якого ступеня складності, естетична реставрація, мікропротезування, вініри.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5