Сіліваненко Олександр Григорович

Стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед проводить консультацію пацієнтів, призначає необхідне обстеження і становить схему лікування. Сіліваненко А.Г. надає послуги протезування зубів (знімний, незнімний, бюгельний методи), лазерної і базальної імплантації зубів, встановлює коронки, займається мікропротезуванням, виправляє різні дефекти зубного ряду. Спеціалізується також на гігієнічному чищенню і відбілюванні зубів.
Херсон вул. Кулика, 96

Анатолий
Обращался за помощью. Теперь я могу жевать)
Слава
Красивой улыбкой обязана доктору. Спасибо!
Сергей
30 листопада '-1р.
У меня с детства имелся дефект нижнего зубного ряда. Всегда мечтал сделать свои зубы ровными. Посоветовали Силиваненко Александра Григорьевича. Он подошел к решению проблемы профессионально. В результате мечта моей жизни сбылась. Очень благодарен доктору.

• 2000 р. - Херсонське медичне училище за спеціальністю «Зуботехнічні технології»;
  • 2005 р. - Полтавська стоматологічна академія за спеціальністю «Лікар-стоматолог-ортопед »;
  • 2007 р. – Інтернатура на базі Херсонської обласної стоматологічної клініки.