Сторінка 3. Лікарі ортопеди в Києві (метро Дарниця)

Алина
От всей души хочу поблагодарить за проведенную операцию талантливого врача травматолога-ортопеда Александра Андреевича. Спасибо вам за ваш труд, что вы поставили на ноги мою свекровь. Дали ей полноценно чувствовать себя человеком. Она 9 лет не решалась на операцию, вы сделали чудо. Дай вам бог здоровья крепкого. Спасибо вам большое ещё раз.
19 серпня '19 г.
Большое спасибо за квалифицированную помощь на прошлой неделе. Я обратилась с болью в правом колене. Доктор внимательно осмотрел меня и поставил верный диагноз. Лечение помогает. Моя благодарность.
03 березеня '19 г.
Валя
Эдуард Антонович классный врач. Когда сломала руку, чисто случайно попала к нему. Понравился и подход его и в целом отношение. Ходила долго на консультации, в итоге с рукой все отлично. Спасибо за ваш профессионализм.
20 липня '18 г.
Катерина
Эдуард Антонович очень хороший травматолог. Мне нравится его подход к решению сложных ситуаций. Он всегда протянет руку помощи и не откажет в консультации. Очень довольна его отношением.
29 червеня '18 г.
Ортопед, Травматолог
Лікар спеціалізується в області ортопедії і травматології. Займається діагностикою та лікуванням вальгусной деформації першого пальця стопи (кісточки, шишки), артриту, остеоартрозу, пошкодження зв'язок колінного і гомілковостопного суглобів, хвороби Бехтерева і кісти Бекера. Проводить блокади (паравертебральную, періартікулярний, періневральная, локальну).
Травматолог, ортопед
Доктор Трандафілов Едуард Антонович, спеціаліст першої категорії. Кваліфікований фахівець на питаннях травматології та ортопедії. Діагностує і лікує профільних захворювань. Займається проблемами суглобів, переломами, приймає пацієнтів з деформацією стопи і сколіозом. Спеціалізується на вправленні вивихів і первинній обробці ран. Проводить лікування різних травм кісток і сухожиль.
Травматолог, ортопед
Лікар травматолог-ортопед. Надає послуги з первинної хірургічної обробки ран різного ступеня складності; накладає гіпсові, пластикові фіксуючі пов'язки, а також пов'язки при спортивних травмах і тд. Закінчив Київський медичний університет УАНМ.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277
Ортопед, травматолог
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів із захворюваннями хребта та суглобів. В роботі використовує біорегуляційну корекцію та біопунктуру. Успішно лікує плоскостопість, остеохондроз, остеоартроз різної локалізації, артрити, порушення постави, епікондиліти та шпору п'яти.
Ортопед-травматолог дитячий
Ортопед-травматолог, дитячий ортопед-травматолог