Белозерцев Олександр Андрійович

Ортопед, Травматолог
Лікар спеціалізується в області ортопедії і травматології. Займається діагностикою та лікуванням вальгусной деформації першого пальця стопи (кісточки, шишки), артриту, остеоартрозу, пошкодження зв'язок колінного і гомілковостопного суглобів, хвороби Бехтерева і кісти Бекера. Проводить блокади (паравертебральную, періартікулярний, періневральная, локальну).

Алина
От всей души хочу поблагодарить за проведенную операцию талантливого врача травматолога-ортопеда Александра Андреевича. Спасибо вам за ваш труд, что вы поставили на ноги мою свекровь. Дали ей полноценно чувствовать себя человеком. Она 9 лет не решалась на операцию, вы сделали чудо. Дай вам бог здоровья крепкого. Спасибо вам большое ещё раз.
Большое спасибо за квалифицированную помощь на прошлой неделе. Я обратилась с болью в правом колене. Доктор внимательно осмотрел меня и поставил верный диагноз. Лечение помогает. Моя благодарность.

• 2016 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця в м. Києві;
  • 2018 р. — інтернатура за спеціальністю «Ортопедія та травматологія» в Національній медичній академії імені П. Л. Шупика.

• Неодноразовий учасник та доповідач на конференціях з міжнародною участю.

• Асоціація ортопедів-травматологів України.