Сторінка 2. Лікарі гінекологи у Дніпрі (Центральний район)

Міла
Лікар дуже хороший. Дуже добре все пояснила. При необхідності я можу навіть написати лікарю на Вайбер. так як вона дала мені свій особистий номер, на всяк випадок. Здам аналізи і прийду на прийом знову. А так, лише позитивні враження про спеціаліста!
10 лютого '20 г.
Алексій
Питань до лікаря немає, мені все сподобалося. Доктора я бачила вперше. але враження склалося найпозитивніше. Доброзичлива, приємний лікар. Рівень кваліфікації не підлягає сумніву. Буду звертатися ще! Рекомендую спеціаліста.
01 лютого '20 г.
Пришла по рекомендации подруги, осталась очень довольно. Доктор провела и диагностику и консультацию. По результатом поставила диагноз, который меня испугал, но врач успокоила и все подробно объяснила. Назначила лечение. Уверена лечение будет эффективным.
19 березеня '19 г.
Акушер-гінеколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних хвороб. Виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу і кольпоскопію. Здійснює ведення вагітності. Лікує вульвовагініт, кісти яєчників, клімакс, сальпінгіт, жіноче безпліддя, синдром полікістозних яєчників.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар проводить діагностику і лікування запальних захворювань органів малого таза, спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, ендометріозу, мастопатії та патологічного клімаксу. Бере участь у міжнародних конференціях, симпозіумах і семінарах.
Гінеколог
Доктор Самошкина Н. М. спеціалізується в області гінекології та акушерської справи. Працює з дітьми, підлітками та дорослими. Лікує патологію шийки матки, захворювання статевих органів різних походжень, в тому числі запального характеру, безпліддя, порушення циклу менструацій, клімактеричних розладів. Надає послуги ведення вагітності, лікування інфекційних захворювань статевих органів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, сексопатолог
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А м.Вокзальна287
Гінеколог
Лікар займається діагностикою та терапією гінекологічних захворювань. Лікує менструальні порушення, молочницю, дисплазію шийки матки, вагініт, вульвовагініт, клімакс, кісти яєчників, ендометріоз і інші патології. Консультує з приводу підбору контрацепції. В роботі використовує сучасні методики.
Гінеколог
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні гінекологічних захворювань. Приймає пацієнток з ендометріозом, кістами яєчників, молочницею, клімаксом, передменструальний синдром і ендометритом. Для уточнення діагнозу призначає УЗД органів малого таза, кольпоскопію і лабораторні аналізи.
Гінеколог
Лікар-гінеколог, спеціалізується на терапії безпліддя, патологіях жіночої статевої системи, хвороб хронічного запального характеру, інфекцій, ерозії, порушень менструального циклу. В роботі використовує методи радіохвильової коагуляції.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
31 рік досвіду
Лікар займається лікуванням безпліддя, гормональних захворювань в гінекології. Спеціалізується на оперативній гінекології. Виконує УЗД органів малого таза і кольпоскопію. Приймає пацієнток з порушенням менструального циклу, ерозією шийки матки, ендометріоз, інфекціями, які передаються статевим шляхом.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на ендокринної гінекології, лікує безпліддя і запальні патології жіночої сечостатевої системи. Виконує кольпоскопію і ультразвукове дослідження органів малого таза. Провідний спеціаліст по програмі "Ведення вагітності в JMC". Приймає пацієнток з клімаксом, порушеннями менструального циклу і ендометріозом.
Акушер-гінеколог
Лікар-гінеколог. Надає послуги з діагностики та лікування запальної і інфекційної патології жіночих статевих органів, в тому числі радіохвильове лікування ерозії шийки матки. Виконує відеокольпоскопію, біопсію шийки матки, установку і видалення внутрішньоматкових спіралей. Веде консультативний прийом акушера-гінеколога.
Дніпро вул Святослава Хороброго 12, 2 пов. оф. 207 м.Вокзальна3213