Лазебная Олена Вікторівна

Акушер-гінеколог
лікар другої категорії
Лікар-гінеколог. Надає послуги з діагностики та лікування запальної і інфекційної патології жіночих статевих органів, в тому числі радіохвильове лікування ерозії шийки матки. Виконує відеокольпоскопію, біопсію шийки матки, установку і видалення внутрішньоматкових спіралей. Веде консультативний прийом акушера-гінеколога.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Пт

10 ТРА

Дніпро вул Святослава Хороброго 12, 2 пов. оф. 207 м.Вокзальна3213

Анастасия
Елена Викторовна профессионал своего дела. Попала на прием по покупону, очень переживала, боялась попасть к плохому специалисту. Но с первых минут я поняла, что попала к профессионалу своего дела. Вся процедура проходила с максимальной заботой и вниманием ко мне как клиенту. 100% я нашла своего гинеколога буду рекомендовать своим знакомым.
Попала в клинику случайно- акция на обследование. И так же случайно попала на приемной к Елене Викторовне. Врач внимательная и тактичная, все провела быстро и хорошо, дала рекомендации и обьяснить следующий действия. Мне понравилось отношение доктора. При необходимости буду обращаться только к ней и советовать друзьям.
Вероника
02 квітня '17р.
Еще во время беременности у меня обнаружили эрозию. Я решила заняться ее лечением после родов. В роддоме соседка по палате посоветовала обратиться с этой проблемой к Елене Викторовне. На приеме врач мне понравилась — в общении приятная, тактичная. Необходимую процедуру провела быстро, все рассказала и объяснила. Благодаря доктору эрозии больше нет. Большое спасибо.
Алина
Елена Викторовна ставила мне спираль. Врач внимательная и тактичная, все провела быстро и хорошо, дала рекомендации. Мне понравилось отношение доктора к пациентам. При необходимости буду обращаться только к ней.

• 2010 р. — Дніпропетровська державна медична академія;
  • 2017 р. — спеціалізація "Ультразвукова діагностика";
  • 2018 р. — друга кваліфікаційна категорія;
  • 2020 р. — спеціалізація з сексології .

• 2021 р. — ISUOG, Eastern European professional meetings, 5та Міжнародна Конференція з ультразвуку в акушерстві та гінекології;
  • 2021 р. — ISUOG, Eastern European professional meetings, Міжнародна фахова школа з ультразвуку в акушерстві та гінекології;
  • 2021 р. — Клініка лікаря Медведєва, онлайн курс "Неплідний шлюб. В фокусі індукція овуляції";
  • 2021 р. — ХМАПО, "Якість життя сучасних жінок - шлях у майбутнє";
  • 2021 р. — ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук'янової НАМН України", "Патологія щитоподібної залози і гестація";
  • 2021 р. — ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук'янової НАМН України", "Попередження плодових втрат: раціональні кроки";
  • 2021 р. — ВГО "Асоціація гінекологів ендокринологів України", "Предменструальний синдром: розглянемо проект клінічного протоколу";
  • 2021 р. — ВГО "Асоціація гінекологів ендокринологів України", "Вплив ожиріння на репродуктивне здоров'я жінки";
  • 2021 р. — ВГО "Асоціація гінекологів ендокринологів України", "Диференційна діагностика кістозних ураженнь яєчників";
  • 2021 р. — ВГО "Асоціація гінекологів ендокринологів України", "Безплідний шлюб, короткий шлях до заповідної мрії";
  • 2021 р. — ВГО "Асоціація гінекологів ендокринологів України", "СПКЯ та непліддя: пошагова інструкція до реалізації репродуктивного потенціалу";
  • 2021 р. — ГО "Українська ассоціація кольпоскопії та цервікальної патології", "ВПЛ - ассоційовані захворювання шийки матки та вульви. Розбір клінічних випадків".

• Всеукраїнська асоціація акушерів гінекологів України.

Лікар-акушер гінеколог, лікар УЗД, сексолог надає послуги

• Надання консультаційних послуг у сфері жіночого здоров'я (прийом акушер гінеколога);;
  • консультування у сфері сексології;
  • відеокольпоскопію, біопсію шийки матки, * встановлення та видалення внутрішньоматкових спіралей;
  • підбір маткових песаріїв при неспроможності м'язів тазового дна, допомога в оцінці тонусу м'язів тазового дна;
  • ультразвукова діагностика: органи малого тазу, молочних залоз, щитовидної залози, органів черевної порожнини та заочеревинного простору, сечовидільної системи, м'яких тканин та лімфовузлів.

Лікар-акушер гінеколог, лікар УЗД, сексолог займається лікуванням захворювань

• ведення пацієнтів з даними питаннями:тіла матки, ендометріоз, аденоміоз, мастопатія, біль у молочних залозах, мастит при лактації, неспроможність м'язів тазового дна (підтікання сечі, хлюпаючі звуки у піхві під час статевого акту);
  • питання ендокринної гінекології: клімактеричний синдром, синдром недостотності яєчників, синдром полікістозних яєчників, ендокринна неплідність, кісти яєчників, нерегулярний цикл, порушення регулярності циклу, нерегулярні кровотечі, дуже рясні та болючі менструації;
  • питання нутрітивної медицини ( висипання на шкірі обличчя, випадіння волосся, корегування ваги тіла, бажання нутрітивної підтримки організму);
  • ерозія шийки матки, дисплазія шийки матки(біопсія шийки матки, радіохвильова терапія ерозії шийки матки);
  • запалення жіночих статевих органів, висипання зовнішніх статевих органів, кісти бартолінієвих залоз, інфекції, що передаються статевим шляхом ( вірус папіломи людини, вірус герпесу, хламідіоз, мікоплазмоз, трихомоніаз, "молочниця", бактеріальний вагіноз);
  • жіноча неплідність;
  • консультування з підготовки пари до вагітності;
  • супровід ранніх термінів вагітності;
  • відновлення після пологів;
  • підбір оптимальних методів контрацепції;
  • встановлення внутрішньоматкових контрацептивів;
  • медикаментозне переривання вагітності;
  • консультування під час менопаузи;
  • допомога у підборі маткових песаріїв (при випадіння жіночих статевих органів);
  • допомога при діагностиці тонусу м'язів тазового дна, а також практика інтим фітнесу;
  • сімейна дисгормонії;
  • аноргазмія;
  • гіполібідемія ( зниження сексуального бажання сексу);
  • вагінізм;
  • питання, пов'язані з дискомфортом під час сексу, та рекомендації з покращення якості статевого життя;
  • діагностика статевої конституції;
  • емоційна лабільність та тривожність, пов'язана з темою сексу.