Лікарі гінекологи (Акушер-гінеколог) у Дніпрі (Центральний район)

Олеся
Дуже хороший лікар, знає свою справу на всі 100%. Вела мою вагітність. Дуже сподобалось те, що лікар каже все без зайвих балачок, не назначає купу не потрібних ліків, і завжди готова проконсультувати по телефону, що досить зручно. Я була дуже задоволена і своїм знайомим рекомендую лише її
30 листопада '-1 г.
Замечательный специалист.
30 листопада '-1 г.
Екатерина
Обе беременности велась у этого врача. Очень довольна. Чётко и ясно даёт рекомендации без излишних сюсюканий и долгих разговоров. Если за профессионализмом и опытом - то это к ней.
25 червеня '18 г.
Все 3 беременность наблюдалась у Ларисы Анатольевны. Отличный профессионал своего дела. Очень-очень довольна.
14 травня '18 г.
Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Проводить лікування таких патологій: запальні захворювання, у тому числі захворювання, що передаються статевим шляхом, кріодеструкція, радіохірургічне лікування апаратом «Сургітрон», коагуляція шийки матки Солковагіном, УЗД у гінекології.
Консультація 850/1100 грн.
Дніпро вул. Старокозацька (Комсомольська), 25 м.Вокзальна3425
Акушер-гінеколог, репродуктолог
Лікар акушер-гінеколог, займається питаннями репродуктології. Володіє техніками ендоскопічних оперативних втручань, практикує хірургічне лікування. Надає послуги реабілітації репродуктивного здоров'я жінки.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, сексопатолог
Акушер-гінеколог, мамолог, гінеколог-ендокринолог