Лікарі андрологи у Дніпрі (Центральний район)

Все пройшло відмінно! Лікар вислухав всі питання, надав вичерпні відповіді та дав рекомендації. Виписав лікування. Все відмінно. Ще буду звертатися до цього фахівця, та рекомендувати усім друзям та знайомим. Дякую За все що Ви зробили!
16 березеня '20 г.
Толя
Таких лікарів має бути побільше! Лікар бачить саму суть проблеми, і всі заходи, що він пропонував, були спрямовані на усунення самої причини, а не намагання зняти симптоми. Я в захваті. Спеціаліст хороший з глибокими знаннями. Дякую!
05 лютого '20 г.
Уролог, андролог, хірург
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань сечостатевої системи. Приймає пацієнтів з хворобливими відчуттями при сечовипусканні, сечокам'яною хворобою і патологію нирок. Також лікує уретрит, везикуліт, гідронефроз, імпотенцію, епідидиміт і епідідімоорхіт.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
Уролог-андролог
Лікар займається лікуванням захворювань передміхурової залози (гострий та хронічний простатити), доброякісних гіперплазій передміхурової залози, аденоми простати, запальних захворювань (цистити, пієлонефрит, уретрит, запалення органів калитки). Проводить комплексне дослідження на ЗПСШ та їх лікування. Займається профілактикою, веденням післяопераційних хворих.