Лікарі ревматологи у Дніпрі (Центральний район)

Вячеслав
Поставила меня на ноги ,Спасибо !
30 листопада '-1 г.
Владимир
Замечательный доктор. Она доступно все объяснила и выписала лечение. Всем советую! Если нам понадобится, то мы обязательно вернемся именно к этому доктору.
08 червеня '21 г.
Доктор очень грамотный. Всё прошло быстро и чётко. У меня была сильная боль в ноге. Она назначила мне диету и лечение, после которого стало намного легче. Буду только к ней приходить!
28 травня '21 г.
Врач очень компетентный и знающий. Берестень Мария Афанасьевна нас проконсультировала, провела полный опрос, осмотр и расписала лечение. Мы очень довольны!
17 квітня '21 г.
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії дистрофічних і запальних уражень суглобів, а також аутоімунних захворювань з ураженням внутрішніх органів. Успішно лікує артроз, артрити, хворобу Бехтерева, системний червоний вовчак, склеродермію, подагру, системні васкуліти і остеопороз. Займається оформленням медичних довідок.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-05
Дніпро пр-т Олександра Поля 22 м.Метробудівників359
Ревматолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії ревматологічних захворювань. Успішно лікує артроз, артрит, остеопороз кісток, подагру, хворобу Бехтєрєва, дифузні захворювання сполучної тканини, васкуліти. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Ревматолог
Лікар Гречаник Неля Михайлівна надає послуги в області лікування ревматичних патологій. Основний напрямок, в якому працює фахівець, пов'язане з наданням допомоги при ураженнях сполучних тканин різного ступеня тяжкості, а також остеопорозі і ряді інших специфічних порушень.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Ревматолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням ревматологічних захворювань. Приймає пацієнтів з подагрою, ревматоїдним артритом, системним червоним вовчаком, васкулітом та іншими патологіями. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи. В роботі використовує сучасні методики.
Консультація 460/420 грн.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
Терапевт, кардіолог, ревматолог
Лікар займається виявленням, профілактикою та лікуванням серцево-судинних патологій. Також приймає пацієнтів із ревматологічними захворюваннями. Успішно лікує гіпертонічну хворобу, ішемічну хворобу серця, аритмію, склеродермію, системний червоний вовчак, ревматоїдний артрит та інші хвороби.
Дніпро вул Святослава Хороброго 12, 2 пов. оф. 207 м.Вокзальна3213