Хасхачих Дмитро Анатолійович

Гінеколог
31 рік досвіду
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
доцент кафедри акушерства і гінекології ДМА
Лікар займається лікуванням безпліддя, гормональних захворювань в гінекології. Спеціалізується на оперативній гінекології. Виконує УЗД органів малого таза і кольпоскопію. Приймає пацієнток з порушенням менструального циклу, ерозією шийки матки, ендометріоз, інфекціями, які передаються статевим шляхом.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

05 ЖОВ

<< >>
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916

11.03.2017
Хороший лікар, дуже приємний. Говорив чітко, по суті. Склав план лікування. Обійшла половину міста в пошуку хорошого лікаря, і нарешті знайшла. Дійсно професіонал. Скоро йду на повторний прийом, знаю що все пройде як найкраще. Рекомендую!
Галіна
Лікар дуже добре розташував до себе. Перед прийомом дуже переживала, хвилювалася. Прийом пройшов добре, лікар привітний та добрий, залишилася задоволена. Призначив лікування. Буде повторний огляд. Дякую спеціалісту за все!
Екатерина
Хочу выразить слова благодарности акушер-гинекологу Хасхачих Дмитрию Анатольевичу! Вел мою беременность и принимал роды 11.07.22. Все прошло на высшем уровне! Специалист с большой буквы! Всегда всё чётко и по делу! В любое время дня и ночи на связи! Да и как человек очень хороший! Поход к гинекологу оставляет после себя только положительные эмоций! Спасибо за ваш труд и профессионализм! Отдельно хочу поблагодарить медперсонал за внимательное, дружеское и позитивное отношение к пациентам!