Медікавер Фертіліті (Medicover Fertility), центр репродуктології

Пн — Пт: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр репродуктології MEDICOVER FERTILITY надає повний комплекс послуг з репродуктології та планування сім’ї. У Дніпрі в Центрі репродуктології Medicover Fertility доступні всі існуючі на сьогодні методи лікування безпліддя включно із донацією та сурогатним материнством.

Крім цього в медичному закладі надаються й інші медичні послуги:

• консультації гінекологів, андрологів, урологів, терапевтів;
  • діагностика жінок і чоловіків;
  • лікування жіночого та чоловічого безпліддя;
  • лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом;
  • усунення порушень менструального циклу;
  • лікування клімактеричних розладів та інше.

Пацієнтам Центру репродуктології Medicover Fertility надається індивідуальний супровід в режимі 24/7.

Серед переваг медичного центру — ефективність використовуємих методів лікування, багаторічний досвід у лікуванні беспліддя, високотехнологічне обладнання та іноваційні технології, гарантія якості, відмінний сервіс, довіра пацієнтів.

Медичні центри Medicover — абсолютна якість вашого здоров’я, гарантована часом.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Медікавер Фертіліті (Medicover Fertility), центр репродуктології, вартість послуг:

• Доплерометрія судин системи: материнський організм, плацента плода
  • Доплерометрія судин системи: материнський організм, плацента плода (двійня)
  • УЗД нирок і сечового міхура
  • УЗД сечового міхура і простати
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД для вагітних 11-13 тижнів. двійня
  • УЗД для вагітних експертне 18-21 тижнів.
  • УЗД для вагітних експертне 18-21 тижнів. двійня
  • УЗД для вагітних експертне 18-21 тижнів. трійня
  • УЗД органів калитки
  • УЗД матки і придатків
  • УЗД плоду в 2 - 3 триместрі вагітності
  • УЗД двійні в 2 - 3 триместрі вагітності
  • УЗД молочних залоз з консультацією
  • Цервікометрія
  • Біопсія яєчка у чоловіків
  • Консультація гінеколога
  • Інтерпретація результатів лабораторних досліджень для корекції Лікування
  • Цифрова фотокольпоскопія
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі (витяг ВМС)
  • Роздільне діагностичне вишкрібання (РВД) у жінок
  • Біопсія шийки матки з вишкрібанням цервікального каналу
  • Установка внутрішньоматкової спіралі (ВМС)
  • Аспіраційна біопсія ендометрію з гістологічним дослідженням
  • видалення кондилом аногенітальної області
  • Петльова діатермоексцизія з гістологічним дослідженням
  • Діагностичне вишкрібання стінок матки з Поліпектомією і гістологічним дослідженням
  • Повторна консультація гінеколога
  • Приготування матеріалу (сперми) для пацієнтів з ретроградною еякуляцією
  • Інсемінація спермою чоловіка 2 введення
  • Донорський вітрифікований ооцит
  • Програма донації ооцитів без ІКСІ
  • Програма донації з використанням вітрифікованих ооцитів
  • Цитоморфологічне дослідження
  • Мазок на флору (гінекологічний мазок) з піхви
  • Визначення функціональної спроможності сперматозоїдів
  • Пункція фолікулів і аспірація ооцитів
  • Культивування яйцеклітин і ембріонів
  • Перенесення ембріонів (завершальний етап ЕКО)
  • Індукція спермоовуляціі і моніторинг індукованого циклу
  • Інтроцитоплазматичне введення одного сперматозоїда
  • пункція кісти
  • Допоміжний хетчинг
  • Селекція сперматозоїдів методом PICSI
  • Розморожування і культивування ембріонів
  • Пакет послуг "Гармонія плюс"
  • Пакет послуг "Гармонія нова"
  • Пакет послуг "Доімплантаційна генетична діагностика"
  • Пакет послуг "Постановка внутрішньоматкової спіралі"
  • Пакет послуг "Видалення внутрішньоматкової спіралі"
  • Пакет послуг "Лікування шийки матки Сургітроном"
  • Пакет послуг "Діагностичне фракційне вишкрібання з лікувальною метою"
  • Пакет послуг "Програма донації ветрифікованих ооцитів"
  • Консультація репродуктолога
  • Консультація терапевта
  • Повторна консультація терапевта після дообстеження
  • Консультація уролога
  • Повторна консультація уролога
  • Консультація ендокринолога
  • Повторна консультація ендокринолога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Оксана М.
Тут працюють щирі і чесні люди, які бажають допомогти та помножити радість. Дуже вдячна за допомогу та піклування про мене під час другої вагітності!
07 квітня '20р.
Прекрасный внимательный и доброжелательный специалист.
Семья Компан
Хотим оставить отзыв MEDICOVER FERTILITY - лучшему центру репродуктологии в Днепре. Очень приятная атмосфера, отличный сервис, высокотехнологичное оборудование и инновационные технологии, уютно, как дома! Весь персонал вежливый, внимательный и отзывчивый, невзирая на статусы и ранги. Наши с мужем мучения, наконец, закончились! А длились они, ни много ни мало - почти шесть долгих, мучительных лет.Огромное вам человеческое спасибоооооо!!!
Кухній О.Р.
Всім доброго дня. Хочу підтвердити, що у центрі репродуктології MEDICOVER FERTILITY насправді працюють хороші лікарі. Не хочу розповідати, як у нас все проходило, хочу сказати лише одне - нашому синочку завтра виповнюється один рік!!! Весь процес лікування відбувався майже шість місяців. Було витрачено багато коштів і нервів, але все позаду. Пройшла через безліч клінік, але допомогу мені надали саме тут. Не можу передати словами свою вдячність всьому вашому персоналу!
Назаренко Марія та Степан
Після того як я дізналася про вагітність, пройшло дві доби та раптом починається кровотеча. Шок. Стільки сліз ... Я не знала що робити і куди звертатися. Чоловік швидко почав шукати найближчі лікарні, медичні центри, слава Господу, що ваш центр виявився поблизу від нашого дому.Ми подзвонили десь о 18:00, не зважаючи на те, що центр працював до 18:00, дівчина на проводі, вислухавши нашу ситуацію, сказала не зволікати та негайно поспішати до вашого центру. З порога нас швидко зустріли лікарі й на щастя малюка вдалося врятувати. Спасибі вам величезне за ваш непростий труд і людяність!
Пришла по рекомендации подруги, осталась очень довольно. Доктор провела и диагностику и консультацию. По результатом поставила диагноз, который меня испугал, но врач успокоила и все подробно объяснила. Назначила лечение. Уверена лечение будет эффективным.
Семен
Доктор мне понравился. Сразу понял в чем проблема, рассказал как ее решить. Все четко и по теме, без всяких запугиваний или сказок. Назначил необходимые процедуры и лекарства. Приемом и лечением доволен.
Обращалась к Анне Александровне за консультацией.Очень внимательный и ответственный доктор!Прошла курс лечения,улучшилось самочувствие,рекомендую!
Хочу сказать Татьяне Ивановне ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!! За внимание, терпение, за удачную первую попытку.
Марьяна
12 травня '18р.
Благодарю Вас, Татьяна Ивановна за Ваш профессионализм, доброжелательное отношение, готовность всегда помочь! Вы прекрасный человек и замечательный специалист! Дай Бог Вам здоровья! Спасибо персоналу клиники Медикал плаза за внимательное и вежливое отношение! Спасибо спасибо спасибо!!!
Марьяна
12 травня '18р.
Замечательный человек!
Потрясающий врач, благодаря ее операции у нас появился долгожданный малыш
18 травня '17р.
Отличный специалист и замечательный человек!
Специалист высокого уровня.Ответственная, добрая, внимательная.Наблюдалась у неё во время беремености, очень благодарна за всё!
Зверніть увагу на інші клініки:
Дніпро пр-т Петра Калнишевського, 29 А р.Індустріальний
7,2
Медичний центр Veles-Med (Велес-Мед) надає допомогу пацієнтам в області краси та здоров'я. Клініка працює за такими напрямками - психологія, неврологія, психотерапія, лазерна хірургія, косметологія і інші.
«ОН Клінік Дніпро» — це багатопрофільний медичний центр, який є частиною міжнародної мережі «ОН Клінік», заснованої в Ізраїлі у 1987 році. Наші медичні центри мають доступ до передових технологій для діагностики та лікування захворювань, а накопичений досвід наших лікарів робить їх експертами у своїх профільних медичних областях.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-17:00
Дніпро вул. Святослава Хороброго (колиш.Чкалова), 60
Клініка доктора Медведєва - це сучасний медичний заклад, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні основних захворювань. Центр надає комплексні послуги в умовах амбулаторії. Додатково клініка спеціалізується на проведенні хірургічних методів відновлення естетики.
ON Clinic Дніпро— це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню та діагностиці загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-17:00