Лікарі флебологи у Дніпрі (Центральний район)

Яна
Очень хороший врач!! Я такого ещё не встречала. Дал четкую формулировку по заболеванию и методам лечения. Провёл ювелирную работу и прислал все рекомендации в электронном виде по каждому вопросу.
Чеботаева Наталья Николаевна
Доброжелательный, внимательный, чуткий человек. Профессионал с большой буквы. Огромное спасибо и низкий поклон.
Елена Вахнина
Замечательный врач. Прекрасный специалист. Сделал две операции. Все очень хорошо. Прекрасный человек. На операции чувствуешь себя членом команды, повышенное внимание и уважение к пациенту. Была бы третья нога, пошла бы ещё. Очень рекомендую.
Косметолог
Лікар-косметолог, спеціалізується на комплексному використанні косметологічних доглядів, апаратних методик та ін'єкційних процедур. Виконує широкий спектр процедур з омолодження, очищення та живлення шкіри та лікування шкірних захворювань, у тому числі гіпергідрозу, пігментації, акне. Проводить освітлювальні, антивікові та антикуперозні програми для обличчя, лімфодренажний, класичний та спа-масажі.
Консультація с компьютерной диагностикой Визиа - 1200 грн.
Дніпро вул. Старокозацька (Комсомольська), 25 м.Вокзальна3425
Судинний хірург
Досвід надання спеціалізованої хірургічної допомоги пацієнтам з патологією магістральних артерій та вен. Лікар провів понад 4000 хірургічних втручань, 3500 ендовенозних процедур (лазер, РЧА, біоклей), 20000 консультацій та діагностичних процедур.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
Флеболог, судинний хірург
Лікар-флеболог, судинний хірург займається лікуванням захворювань судинної системи, в тому числі при порушенні кровопостачання нижніх кінцівок. Артем Євгенович проводить консультації пацієнтів з питань кровоживлючої системи, володіє навичками оперативного лікування захворювань. В роботі застосовує новітні методи лікування варикозної хвороби, атеросклерозу. Доктор Провалов має другу кваліфікаційну категорію, накопичив значний досвід у ході трудової діяльності.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916