Лікарі репродуктологи у Дніпрі (Центральний район)

Хочу сказать Татьяне Ивановне ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!! За внимание, терпение, за удачную первую попытку.
30 листопада '-1 г.
Марьяна
Благодарю Вас, Татьяна Ивановна за Ваш профессионализм, доброжелательное отношение, готовность всегда помочь! Вы прекрасный человек и замечательный специалист! Дай Бог Вам здоровья! Спасибо персоналу клиники Медикал плаза за внимательное и вежливое отношение! Спасибо спасибо спасибо!!!
14 травня '18 г.
Марьяна
Замечательный человек!
14 травня '18 г.
Наталья Владимировна - замечательный человек и талантливый врач. Благодаря ей появилась наша дочечка! Наталья Владимировна берется за самые тяжелые и безнадежные случаи, поэтому если от Вас отказались все доктора - идите к ней!
18 квітня '18 г.
Акушер-гінеколог, репродуктолог
Лікар акушер-гінеколог, займається питаннями репродуктології. Володіє техніками ендоскопічних оперативних втручань, практикує хірургічне лікування. Надає послуги реабілітації репродуктивного здоров'я жінки.
Репродуктолог
Наталія Володимирівна спеціалізується на практичному застосуванні різних допоміжних репродуктивних технологій. Лікар вищої категорії займається веденням вагітності, пренатальної діагностикою (в тому числі УЗД), генетичними дослідженнями.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар проводить діагностику і лікування запальних захворювань органів малого таза, спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, ендометріозу, мастопатії та патологічного клімаксу. Бере участь у міжнародних конференціях, симпозіумах і семінарах.