Сторінка 4. Лікарі гінекологи у Дніпрі (Центральний район)

Доктор компетентний і грамотний. Відповів на всі мої запитання, заспокоїла, швидко викликає прихильність до себе. Мені було дуже комфортно та спокійно на консультації. Відчувається що лікарю можна довіритися. Однозначно рекомендую!
02 лютого '20 г.
Прийомом залишилася задоволена. Лікар був дуже лояльний в плані вибору лабораторії, в якій я б хотіла здавати аналізи і не нав'язував мені свої варіанти. Призначила адекватне лікування, все детально пояснив. Дуже сподобалася консультація.
09 березеня '20 г.
Дарья
К Александру Владимирову обратилась с такой неприятной штукой, как эндометриоз. Доктор Сущенко изучил мою медкарту и результаты обследований, провел осмотр и назначил лечение, которое в короткие сроки дало очень хороший результат. Довольна работой этого специалиста.
04 березеня '19 г.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії урогенітальних інфекцій, безпліддя. Здійснює ведення вагітності, займається вирішенням проблем невиношування вагітності. Приймає пацієнток з дисгормональними порушеннями молочних залоз і проблемами менопаузи. В роботі використовує сучасні методики.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
Гінеколог, акушер-гінеколог
21 рік досвіду
Доктор займається діагностикою, терапією і профілактикою гінекологічних захворювань. Лікує патології шийки матки, клімакс, передменструальний синдром, ендометріоз і безпліддя. Є членом Асоціації акушерів-гінекологів України.
Дніпро вул. Старокозацька (Комсомольська), 25 м.Вокзальна3425
Акушер-гінеколог, мамолог, гінеколог-ендокринолог
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А м.Вокзальна287
Акушер-гінеколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Проводить індивідуальний підбір методів контрацепції, корекцію клімактеричного синдрому. Виконує малоінвазивні операції. Веде пацієнтів з пролапсом геніталій nf нетриманням сечі. Здійснює ведення вагітності.
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А м.Вокзальна287
Гінеколог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з гінекологічними захворюваннями. Виконує відеокольпоскопію. Проводить медикаментозні аборти, установку контрацептивного кільця, установку та видалення внутрішньоматкової спіралі. Видаляє поліпи в матці. Лікує ендометріоз, порушення менструального циклу, полікістоз яєчників.