Гінекологи в Сумах

Консультація гінеколога в клініці «ОН Клінік» 500
Консультація гінеколога в клініці «Флоріс» 550
Консультація гінеколога в кліниці «Флоріс, клініка жіночого здоров'я» 550
Консультація гінеколога в кліниці «Флоріс, клініка сімейного здоров'я» 550
Я довольна своим выбором гинеколога. Рекомендую обращаться к ней.
08 травня '16 г.
Александра
Теперь только сюда буду ходить. Сложно найти хорошего гинеколога, но я нашла.
17 липня '16 г.
Рада, что попала на прием именно к этому специалисту. Оказался очень хорошим человеком и доктором.
11 липня '16 г.
На лечение попала к этому специалисту. Надеюсь, все пройдет хорошо. Доктору доверяю.
13 серпня '16 г.
Леонид Петрович
Прекрасный доктор и человек. Знаю его уже много лет. Таких врачей как Сергей Константинович в Украине единицы.
09 січня '17 г.
Замечательный врач.Очень внимательный и тактичний. Большое спасибо Сергею Константиновичу за его профессионализм
20 червеня '17 г.
Гінеколог
Лікар спеціалізується в області гінекології. Виконує кольпоскопію. Лікує передменструальний синдром, клімакс, дисплазію шийки матки й ендометріоз. Бере участь у міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференціях, семінарах та симпозіумах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар займається виявленням, терапією та профілактикою гінекологічних патологій. Видаляє кондиломи й папіломи методом радіохвильової коагуляції. Виконує інтимну контурну пластику. Консультує подружні пари щодо планування сім'ї та підготовки до вагітності.
Записатися на прийом18 онлайн записів
Суми вул. Івана Сірка 7/2
Гінеколог
Лікар спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, використовуючи сучасні безопераційні методи, а також лікування безпліддя, запальних і незапальних процесів, дисфункції яєчників.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Суми вул. Харківська, 23
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології. Проводить діагностику і терапію патології шийки матки, безпліддя, ендометріозу і захворювань жіночої репродуктивної системи. Лікує синдром хронічного тазового болю, ерозію шийки матки, фіброміому, нетримання сечі, крауроз вульви, цервіцит, кандидоз, хламідіоз, вагініт, інші хронічні запальні захворювання. Виконує роздільне діагностичне вишкрібання, конус шийки матки радіохвильовим методом, штучний аборт, гіменопластику, поліпектомію, радіохвильове видалення папілом, гістеросальпінгографію і гістероскопію. Проходила стажування за кордоном.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Гінеколог
Лікар Яркова Ольга Валентинівна займається лікуванням гінекологічних патологій, таких як безпліддя, дисфункції яєчників, збої менструального циклу, запальні процеси, патології шийки матки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Суми вул. Харківська, 23
Гінеколог
Вікторія Анатоліївна, лікар-гінеколог, займається діагностикою та лікуванням патологій жіночої статевої системи. Лікар проводить терапію запальних захворювань, захворювань матки, яєчників, придатків, піхви, шийки матки.
Гінеколог
Олена Леонідівна лікар-гінеколог, займається патологіями органів жіночої статевої системи. Лікар проводить терапію вірусних, запальних, інфекційних захворювань шийки матки, яєчників, матки, піхви.
Гінеколог
Світлана Юріївна, спеціалізується в області гінекології. Лікар проводить діагностику та лікування запальних, інфекційних захворювань жіночої статевої системи. Займається корекцією передменструального та клімактеричного синдрому.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Сергій Васильович, спеціалізується на проведенні та інтерпретації УЗ-досліджень, має першу лікарську категорію. Доктор займається діагностикою органів черевної порожнини, м'яких тканин, малого тазу, щитовидної та молочної залоз, судин, суглобів і ін.
Суми вул. Привокзальна, 33
Гінеколог
Людмила Володимирівна, займається гінекологією. Доктор проводить терапію запальних захворювань, захворювань шийки матки, яєчників, піхви матки.