Сімейні лікарі в Сумах

Віталій
Хорошо обслуживает
30 листопада '-1 г.
25.04.2017
Компетентний лікар, уважний, чуйний. Під час невимушеної бесіди, лікар повністю мене розпитала. Призначила необхідні додаткові обстеження. Після результатів яких, призначила лікування. Після курсу обов'язково прийду ще раз.
26 лютого '20 г.
Masha
Лікар явно знає свою справу. Розпитувала про найменші дрібниці, вникла в ситуацію повністю. Обстеження провела обережно, та з максимальним професіоналізмом. Аналізи призначила. Неодмінно прийду на повторний прийом. Рекомендую!
21 лютого '20 г.
Гастроентеролог, Терапевт
21 рік досвіду
Лікар займається виявленням і комплексним лікуванням патологій шлунково-кишкового тракту. Також приймає пацієнтів із захворюваннями дихальної та серцево-судинної систем. Лікує гастрит, дисбактеріоз, холецистит, харчові отруєння, хронічний бронхіт та ГРВІ. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Кардіолог, УЗД-фахівець, Лікар сімейної медицини
Лікар спеціалізується в області кардіології, ультразвукової діагностики та сімейної медицини. Лікує атеросклероз, гіпертонічну хворобу, ішемічну хворобу серця, кардіоміопатію, метаболічний синдром. Виконує електрокардіографію та ехокардіоскопію. Спостерігає за пацієнтами після перенесеного інфаркту міокарда.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація онлайн 450
Гастроентеролог, лікар загальної практики
Лікар першої категорії з сімейної медицини, другої категорії з гастроентерології. Спеціалізується на лікуванні всіх захворювань органів травлення та печінки.
Суми вул. Привокзальна, 33