Психологи в Сумах

Консультація психолога в клініці «Флоріс» 550
Консультація психолога в кліниці «Флоріс, клініка жіночого здоров'я» 550
Консультація психолога в кліниці «Флоріс, клініка сімейного здоров'я» 550
Сніжана
Лікар хороший і видно що фахівець своєї справи. Має величезний стаж роботи, поставився з розумінням до моєї проблеми. Надала безціні поради, завдяки яким я повністю переосмислила свої погляди на певні речі. Зараз почуваю себе значно краще. Однозначно прий
06 березеня '20 г.
Маша
Врач понравился. На приеме очень спокойно и комфортно. Врач умный, задавал очень неожиданные вопросы, но потом я все поняла. Лечение назначил, но не настаивал. Я довольна, буду у него лечиться. Рекомендую!
11 березеня '20 г.
Михаил Михайлович
Хочу отметить этого доктора как очень грамотного специалиста. Получил помощь от него.
03 вересня '16 г.
Владимир
Эпидуральная блокада дала хороший результат. Рад, что обратился именно к этому доктору.
16 травня '16 г.
Гештальт-терапевт, психолог
Лікар займається лікуванням депресії, співзалежних взаємовідносин, неврозів, любовних та інших залежностей, труднощів у побудові взаємовідносин, роботою з парами, роботою з дітьми, складнощами у бізнес процесах, складнощами у досягненні цілей тощо. Мінько Наталія Сергіївна є переможцем у конкурсі найкращий майстер-клас в рамках VI Щорічної Харківської гештальт-конференції МІГІП. Творець авторських програм «10 кроків до чоловіка своєї мрії», «Як стати переможцем». Ведуча відкритої трансформаційної групи «Вихід з трикутника Карпмана», закритої терапевтичної групи в гештальт-підході «Зустріч з почуттями». Соведуча освітніх сертифікованих програм МІГІП 1 і 1+ гештальт-терапії ступеню у місті Суми, творець авторської трансформаційної психологічної гри «Як вийти заміж за мільйонера».
Невролог
Тарас Михайлович, займається патологіями нервової системи. Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань, проводить лікувальні блокади, здійснює розшифровку показників діагностики (ехогістеросальпінгографія, електроенцефалографія та ін).
Суми 1-а Набережна вулиця р. Стрілки, 50