Ендокринологи в Сумах

Консультація ендокрінолога в клініці «ОН Клінік» 350
Ганна
Гарна жіночка та кваліфікований лікар.
01 вересня '16 г.
Остап
Елена Ивановна как специалист себя прекрасно проявила. Я доволен результатом.
19 жовтня '16 г.
Любовь
Неплохой врач. 4-летний малыш хорошо реагирует на нее и дается осмотреться.
19 червеня '16 г.
Отношение к пациентам прекрасное. Врач нас приняла хорошо, проконсультировала. Ребенок не испугался.
12 жовтня '16 г.
Никита
Провела лечение на высшем уровне. Ее работа заслуживает высшей оценки.
23 серпня '16 г.
Ксюша
Я довольна приемом и отношением. Мне все объяснила доходчиво.
10 жовтня '16 г.
Ендокринолог
Олена Віталіївна лікар другої категорії, спеціалізується в галузі ендокринології. Лікар проводить прийом дітей і підлітків. Займається діагностикою та лікуванням патологій щитовидної залози, різних порушень обміну речовин, цукрового діабету та ін.
Ендокринолог
Лікар ендокринолог вищої категорії, займається лікуванням цукрового діабету, патологій щитовидної залози, надниркових залоз, розладів ліпідного обміну. Олена Іванівна здійснює індивідуальний підбір інсулінотерапії для кожного пацієнта залежно від медичних показників.
Ендокринолог
Лікар-ендокринолог другої категорії, займається діагностикою та терапією патологій ендокринної системи. Тетяна Григорівна проводить лікування цукрового діабету першого, другого типу, ожиріння, вузлового зоба та інших патологій.
Суми вул. Данила Галицького, 39
Ендокринолог
Лікар ендокринолог першої категорії, займається діагностикою та лікуванням патологій ендокринної системи. Веде пацієнтів з цукровим діабетом, порушеннями щитовидної залози, надниркових залоз, ліпідного обміну.
Суми вул. Привокзальна, 33
21 рік досвіду
Наталія Андріївна лікар — ендокринолог вищої категорії. Спеціалізується в області лікування цукрового діабету, ожиріння, вузлового зоба, безпліддя, патологій надниркових залоз, різних порушень обміну речовин та інших захворювань ендокринного характеру.
Суми вул. Привокзальна, 33