Акушер-гінеколог в Сумах

Наблюдаюсь у доктора более 5 лет, всегда на связи, доброжелательная, профессионал своего дела. Использует современные подходы к лечению.
Олена
Найкраща в своїй сфері
Анастасия
Перепічай С.В. приємний, компетентний лікар, швидко та доступно все пояснює, ставили підозру на внематкову вагітність, він подивитися і сказав що її не має і не було, хочя я вже приїхала з речами і була налаштована на операцію. Лікаря рекомендую
Екатерина
Если на УЗД - то только к Перепичай!!! Очень хороший специалист! Всем всегда рекомендую!
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Сергій Васильович, спеціалізується на проведенні та інтерпретації УЗ-досліджень, має першу лікарську категорію. Доктор займається діагностикою органів черевної порожнини, м'яких тканин, малого тазу, щитовидної та молочної залоз, судин, суглобів і ін.
Акушер-гінеколог
Кандидат медичних наук, фахівець в області акушерства та гінекології. Доктор проводить діагностику і лікування патологій жіночої репродуктивної системи. Алеся Валеріївна веде вагітних, займається терапією запальних захворювань, патологій шийки матки, яєчників та ін.
Акушер-гінеколог
Лікар першої категорії, акушер-гінеколог, займається патологіями жіночої статевої системи. Доктор здійснює терапію запальних, інфекційних захворювань, захворювань шийки матки, яєчників. Надія Петрівна проводить спостереження вагітних пацієнток.