Онкологи в Сумах

Нахожусь у нее на лечении. Ощущается положительный результат.
07 червеня '16 г.
Лера
Прошла курс лечения, результат порадовал. Благодарю за заботу.
06 листопада '16 г.
Рада, что попала на прием именно к этому специалисту. Оказался очень хорошим человеком и доктором.
11 липня '16 г.
На лечение попала к этому специалисту. Надеюсь, все пройдет хорошо. Доктору доверяю.
13 серпня '16 г.
Леонид Петрович
Прекрасный доктор и человек. Знаю его уже много лет. Таких врачей как Сергей Константинович в Украине единицы.
09 січня '17 г.
Замечательный врач.Очень внимательный и тактичний. Большое спасибо Сергею Константиновичу за его профессионализм
20 червеня '17 г.
Маммолог, Онколог
Олександр Валерійович, лікар мамолог-онколог, займається діагностикою та лікуванням патологій молочних залоз (у тому числі онкологічного характеру). Лікар призначає терапію при маститах, мастопатії, раку молочної залози; проводить біопсію молочних залоз.
Суми 1-а Набережна вулиця р. Стрілки, 50
Онколог, Маммолог
Лікар першої категорії, онколог-мамолог, спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань (в тому числі онкологічних) молочних залоз. Зоя Василівна займається терапією мастопатії, маститу, різних кіст грудей, раку молочної залози.
Суми вул. Привокзальна, 33