Ревматологи в Сумах

Консультація ревматолога в клініці «Флоріс» 500
Консультація ревматолога в кліниці «Флоріс, клініка жіночого здоров'я» 500
Консультація ревматолога в кліниці «Флоріс, клініка сімейного здоров'я» 500
Чудовий спеціаліст. Сподобалось, як ставиться до пацієнта.
28 липня '16 г.
Станислава
Выявили порок сердца. Проходим теперь полную проверку и лечение. Спасибо за уделенное нам внимание.
18 серпня '16 г.
Анастасия
Предоставила высокий уровень обслуживания. Отличный врач, отличный медицинский центр.
28 липня '16 г.
Зоя
Гарна лікарка, допомогла моєму чоловікові.
13 серпня '16 г.
алексей
профессионал своего дела. очень благодарен
17 липня '17 г.
Ревматолог
Лікар займається діагностикою та терапією захворювань суглобів. Протягом 6 років успішно лікує подагру, артрити, остеопороз, системні васкуліти, хвороба Бехтєрєва, бурсит, хронічну ревматичну хворобу серця. Володіє методикою біопунктури. Бере активну участь в міжнародних і всеукраїнських конференціях, семінарах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація тільки онлайн 500
Ревматолог
Тетяна Валеріївна, займається діагностикою та лікуванням ревматичних захворювань, кардіоревматологією. Лікар проводить терапію ревматоїдного артриту, остеоартрозу, остеопорозу, ревматизму, подагри та ін.
Суми вул. Привокзальна, 33
Суми вул. Данила Галицького, 39
Кардіолог, Ревматолог
Лікар кардіолог-ревматолог, спеціалізується на патологіях серцево-судинної системи і ревматичних захворюваннях. Лікар проводить діагностику і лікування аритмії, вад серця, дистонії та ін. Здійснює розшифровку результатів ЕКГ.
Суми вул. Привокзальна, 33