Хірурги в Сумах

Консультація хірурга в клініці «Каб. Овечкина» 250
Консультація хірурга в клініці «ОН Клінік» 350
Иван
Эффект от лечения - 100 %!
03 серпня '16 г.
Николай
ороший доктор, принимает в хорошей клинике. Рекомендую.
11 липня '16 г.
Алена
Здравствуйте! Врач один из немногих к которому идёшь без страха, чувствуя что твоя проблема будет решена на самом высоком уровне. Рекомендую.
11 травня '18 г.
Найти компетентного и недорогого специалиста не так просто. Но я нашла, это Курочкин Александр Викторович.
28 травня '16 г.
Станислав
Обращался по рекомендации родственников. Очень доволен результатом.
09 жовтня '16 г.
Геннадий
Спасибо доктор! Хирург от БОГА! Золотые руки, огромный опыт и трудолюбие. Благодаря Вам и Вашим знаниям я ЗДОРОВ и Счастлив. Пусть удача Вам сопутствует всегда, терпения в нелегком труде.
12 квітня '18 г.
Хірург, Уролог
Володимир Дмитрович, спеціалізується в галузі дитячої хірургії та урології. Лікар проводить різні оперативні втручання, лікує запальні, вірусні та інфекційні захворювання сечостатевої системи.
Судинний хірург
Роман Володимирович, фахівець в області судинної хірургії. Лікар займається оперативним лікування патологій артерій і вен. Здійснює операції при тромбофлебіті, варикозній хворобі, видалення судинних зірочок на ногах.
Суми 1-а Набережна вулиця р. Стрілки, 50
Хірург, Уролог
Лікар хірург-уролог, займається лікуванням дітей. Федір Валерійович проводить оперативне і консервативне лікування урологічних патологій (сечокам'яна хвороба, цистит, уретрит, водянка яєчка тощо), здійснює біопсію органів сечостатевої системи.
Суми 1-а Набережна вулиця р. Стрілки, 50