Терапевти в Сумах

Консультація терапевта в клініці «Флоріс» 450
Консультація терапевта в кліниці «Флоріс, клініка жіночого здоров'я» 450
Консультація терапевта в кліниці «Флоріс, клініка сімейного здоров'я» 450
Вадим
Результатом терапии остался доволен. Спасибо за правильный диагноз и грамотный план лечения.
24 липня '16 г.
Лікарка чудова, чуйна, уважна. Зайвих ліків не дає.
27 липня '16 г.
Быстро обследовала ребенка и назначила лечение. Через несколько дней ребенок чувствует себя лучше.
29 червеня '16 г.
Алеся
Марина Николаевна помогла дочери, назначила хороший препарат. Теперь мы здоровы.
02 жовтня '16 г.
Никита
Провела лечение на высшем уровне. Ее работа заслуживает высшей оценки.
23 серпня '16 г.
Ксюша
Я довольна приемом и отношением. Мне все объяснила доходчиво.
10 жовтня '16 г.
Гастроентеролог, Терапевт
21 рік досвіду
Лікар займається виявленням і комплексним лікуванням патологій шлунково-кишкового тракту. Також приймає пацієнтів із захворюваннями дихальної та серцево-судинної систем. Лікує гастрит, дисбактеріоз, холецистит, харчові отруєння, хронічний бронхіт та ГРВІ. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-02
Педіатр
Олена Ігорівна фахівець в області педіатрії. Лікар займається діагностикою та лікуванням різних патологій внутрішніх органів, здійснює патронаж дітей з моменту народження і до повноліття.
Терапевт
Лікар першої категорії, терапевт, займається діагностикою та лікуванням патологій органів шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, кровоносної, нервової, сечостатевої систем. Марина Юріївна веде пацієнтів з хронічними і гострими захворюваннями.
Суми 1-а Набережна вулиця р. Стрілки, 50
Сімейний лікар
Сімейний лікар, здійснює дитячий прийом. Займається діагностикою та лікуванням різних захворювань внутрішніх органів. Марина Миколаївна веде дітей з моменту народження і до повноліття, проводить розшифровку ЕКГ.
Суми 1-а Набережна вулиця р. Стрілки, 50
Терапевт
Юлія Миколаївна лікар-терапевт, займається діагностикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів і систем. Лікар проводить розшифровку ЕКГ, оформляє лікарняні листи, різні довідки.
Суми вул. Данила Галицького, 39
Педіатр
Лікар-педіатр, займається діагностикою та лікуванням вірусних, запальних, інфекційних захворювань внутрішніх органів. Алла Сергіївна здійснює патронаж дітей з моменту народження, оформляє різні довідки.
Сімейний лікар, УЗД-фахівець
Сімейний лікар, УЗД-фахівець, лікар має другу лікарську категорію. Здійснює діагностику та лікування різних захворювань внутрішніх органів. Проводить ультразвукову діагностику органів малого таза, черевної порожнини, серця, печінки й ін.
Суми вул. Привокзальна, 33