Бойко (Єжова) Алеся Валеріївна

Акушер-гінеколог
кандидат медичних наук
Кандидат медичних наук, фахівець в області акушерства та гінекології. Доктор проводить діагностику і лікування патологій жіночої репродуктивної системи. Алеся Валеріївна веде вагітних, займається терапією запальних захворювань, патологій шийки матки, яєчників та ін.
Суми вул. Привокзальна, 33

Руслана
Доброго вечора,хочу вже давно залишити свій відгук! Знайома з лікарем Олесею Валеріїївною дуже давно! Як спеціаліст вона найкраща)) не раз до неї зверталась,навіть в телефонному режимі, завжди проконсультує,порадить, застереже ..майстер своєї справи! Дуже приємно мати такого лікаря! Мила, приємна, чарівна,лагідна і уважно ставиться до клієнтів, всі мої подруги обслуговуються у неї!! Всі мега задоволені! Ніхто жодного разу не поскаржився!
Настя
С Ежовой у меня как-то с первого посещения наладились доверительные отношения. Классный гинеколог и доброжелательная женщина.
Наблюдаюсь у доктора более 5 лет, всегда на связи, доброжелательная, профессионал своего дела. Использует современные подходы к лечению.
Олена
Найкраща в своїй сфері