Отоларингологи в Сумах

Консультація отоларінголога в клініці «Флоріс» 500
Консультація отоларінголога в кліниці «Флоріс, клініка жіночого здоров'я» 500
Консультація отоларінголога в кліниці «Флоріс, клініка сімейного здоров'я» 500
Эдуард
Благодарен за лечение. Буду стараться прислушиваться к советам и не заболеть заново!
02 вересня '16 г.
Марат
Спасибо за лечение, горло прошло и больше ничего не беспокоит.
01 листопада '16 г.
Лилия
Привела сына на прием к этому врачу, осталась очень довольна результатом лечения! .
29 травня '16 г.
Дети часто болеют, так что посещать врачей приходится тоже часто. Рекомендую этого специалиста. Для нашей большой семьи это то, что надо.
21 жовтня '16 г.
Более профессионального врача я еще не встречала. Спасибо огромное за Вашу работу и помощь в лечении детей.
07 грудня '17 г.
Спасибо за Ваш опыт и помощь в лечении детей. Более квалифицированного врача, я еще не встречала.
07 грудня '17 г.
Отоларинголог
Лікар-отоларинголог, займається лікуванням патологій ЛОР-органів. Олександр Миколайович видаляє чужорідні тіла з вуха, горла, носа, проводить пункцію пазух носа, промивання пазух носа, видалення сірчаних пробок.
Суми вул. Данила Галицького, 39
Суми вул. Привокзальна, 33
Отоларинголог
Лікар-отоларинголог, проводить лікування захворювань вуха, горла, носа у дітей і підлітків. Алла Миколаївна здійснює терапію ангіни, синуситу, гаймориту, отиту, риніту, ларингіту, фарингіту, видаляє чужорідні тіла з ЛОР-органів.
Отоларинголог
Лікар-отоларинголог, займається патологіями ЛОР-органів. Віктор Миколайович здійснює лікування захворювань вуха, горла, носа, промивання пазух носа, видалення сторонніх тіл, видалення сірчаної пробки та ін.
Суми 1-а Набережна вулиця р. Стрілки, 50